رهبر انقلاب:سیاست آمریکا کشتار مسلمانان به دست همدیگر است.

۱,۷۳۶
۰
۰
سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶

رهبر انقلاب در پیام به حجاج بیت الحرام: سیاست آمریکا جنگ‌افروزی و کشتار مسلمانان به‌دست یکدیگر است.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به سیاست جنگ‌افروزانه آمریکا در میان مسلمانان تأکید کردند باید با هوشیاری این سیاست شیطانی را خنثی کرد و حج و برائت از مشرکان، زمینه‌ساز این هوشیاری است.

مجله دلگرم و به نقل از رادیو تاجیکی صدای خراسان، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز دوشنبه در پیامی به حجاج بیت الله الحرام، تعیین یک میعادگاه دائمی از جانب خداوند برای انجام فریضه حج را نمادی برای وحدت مسلمانان و امت‌سازی اسلام دانستند و خاطرنشان کردند: حج، در این مکان و در این محدوده‌ی زمانی، همیشه و در همه‌ی سال‌ها، با زبان رسا و منطق آشکار، مسلمانان را به اتّحاد فرامی‌خواند و این در نقطه‌ی مقابلِ خواست دشمنان اسلام است که در همه‌ی دوران‌ها و به ویژه در این دوران، مسلمانان را به صف‌آرایی در برابر یکدیگر تشویق می‌کنند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به رفتار آمریکای مستکبر و جنایتکار افزودند: سیاست اصلی آمریکا در برابر اسلام و مسلمین، جنگ‌افروزی، کشتار مسلمانان به دست یکدیگر، ظالمان را به جان مظلومان انداختن، از جناح ظالم پشتیبانی کردن، به دست او جناح مظلوم را بیرحمانه سرکوب کردن و آتش این فتنه‌ی هولناک را همواره تیز و تُند کردن است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه مسلمانان باید هشیار باشند و این سیاست شیطانی را خنثی کنند تاکید کردند: حج زمینه‌ساز این هشیاری است و این فلسفه‌ی برائت از مشرکان و مستکبران در حج است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای از حاجیان بیت الله الحرام خواستند دعا برای امّت اسلامی و مظلومان را در سوریه، عراق، فلسطین، افغانستان، یمن، بحرین، لیبی، پاکستان، کشمیر و میانمار و دیگر نقاط فراموش نکنند و قطع دست آمریکا و دیگر مستکبران و ایادی آنان را از خداوند بخواهند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • برچسب ها:
  • رهبر انقلاب
  • آیت الله خامنه ای
  • پیام رهبری
  • برائت از مشرکین
  • حجاج بیت الحرام
  • روز عرفه

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter