چه میزان سداب باعث سقط جنین می شود؟

۵,۰۰۸
۱۰
۰
چهارشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۰۸

سقط جنین با سداب

آیا سداب باعث سقط جنین می شود؟

بله. اگر از سداب در دوز بالا و با روش های مخصوص استفاده شود میتواند منجر به سقط جنین شود. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید تا همه آنچه باید درباره خطر سقط جنین و سداب نیاز دارید بدانید را به شما بگوییم.

چه میزان سداب باعث سقط جنین می شود؟

نمیتوان بصورت دقیق مقدار سداب که میتواند باعث سقط جنین شود را گفت اما روش مصرف سداب و تکرار آن در دوز های بالا است که میتواند باعث سقط گردد. در ادامه روش هایی که باعث سقط جنین با سداب میشود را به شما میگوییم.

سقط جنین با سداب
سداب

سداب چگونه میتواند باعث سقط جنین شود؟

  • اگر میخواهید با استفاده از سداب سقط جنین انجام دهید، روزانه 3 تا 4 مرتبه و در هر نوبت 2 تا 3 قاشق برگ خشک شده سداب را بکوبید تا تبدیل به پودر شود، سپس ان را در یک فنجان آب جوش ریخته، چند دقیقه اجازه دهید تا دم بکشد و سپس بنوشید.
  • برگ های سداب را نجوشانید، سداب را به روشی که گفته شد دم کنید. (میتوانید برگ و یا پودر سداب را دم کنید) اگر از عصاره سداب استفاده میکنید، روزی 2 تا 3 بار و در هر نوبت 10 تا 15 قطره از عصاره را در یک فنجان آب جوش بریزید و بنوشید.
  • هرگز از سداب بیش از 5 روز بصورت پیوسته استفاده نکنید. ترکیبات موجود در سداب برای کلیه ها و کبد مضر هستند.

توجه! افرادی که دارای هرگونه مشکلات کلیوی و یا کبدی هستند نباید از سداب استفاده کنند.

divider

سداب و سقط جنین

برای نسل ها زنان اسپانیایی از سداب در درمان مشکلات باروری، تحریک رحم و سقط جنین استفاده شده است چراکه سداب حاوی پیلوکارپین و راتینز میباشد. پیلوکارپین ماده است که ماهیچه های دیواره رحم را تحریک میکند و راتینز سطح آدرنالین در بدن را افزایش میدهد. زمانیکه این دو اتفاق بصورت همزمان رخ دهد باعث سقط جنین میگردد.

سداب یک گیاه دارویی باستانی است که برای قرن ها در اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی استفاده شده است. سداب کاربرد های بسیار زیادی دارد. سداب در درمان مشکلات گوارشی، تپش قلب، سخت رگی، اسهال، مشکلات دستگاه تنفسی، پلورزی، آرتروز، مشکلاتی که مرتبط با سیستم عصبی است، صرع، احتباس آب، سرطان دهان و همچنین درمان انواع انگل های درون بدن موثر است. از سداب بصورت موضعی و بر روی پوست برای درمان ورم، آسیب های استخوانی، در رفتگی، تومور، تبخال، گوش درد و گزیدگی حشرات نیز استفاده میشود.

سقط جنین سداب
سداب

چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(10 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم