دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۰۷ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۳ میلادی
راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ
6
زمان مطالعه: 3 دقیقه
راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ-خوشتیپ باشیم- چگونه خوشتیپ باشیم- چگونه خوش لباس باشیم- خوش لباس باشیم- ست کردن رنگ لباس- ست کردن لباس- هارمونی رنگها- ست کردن کت شلوار- ست کردن کت شلوار با پیراهن

راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ

راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ

یکپارچگی بیش از حد باعث انگیزش بسیار پایین و پیچیدگی افراطی نیز باعث انگیزش بیش از حد خواهد شد. در این میان، هارمونی و هماهنگی تعادل پویا خواهد بود.

1. تک رنگی


تک رنگی به معنای ترکیب سیاه وسفید است و این دو رنگ هرگز از مد نمی افتد و همیشه ترکیب این دو رنگ متضاد با هم بسیار شیک می شود. ظاهر کلاسیکی دارد و به خصوص اگر به صورت رسمی یا در طرح هایی مانند راه راه یا خالدار استفاده شود.


2. صورتی روشن و مشکی


روشن ترین رنگ صورتی که گاهی به عنوان صورتی نئونی نیز خوانده می شود تضاد زیبایی با رنگ مشکی دارد.

این ترکیب بسیار چشم گیر است و از آن دسته ترکیب هایی است که اصلا بی توجه نمی ماند. به گزارش دلگرم ساده ترین روش استفاده آن پوشیدن شلوار یا دامن مشکی با تاپ صورتی است

و یا می توانید لباسی با راه راه هایی به این رنگ داشته باشید و یا از جواهرات و یا کیف و کفش صورتی همراه آن استفاده کنید.


3. رنگ نئونی با نئون


این ترکیب به خصوص از سال گذشته تا کنون بیشتر مورد بحث طراحان مد قرار گرفته است .

اگر شما از آن دست افرادی هستید که واقعا می خواهید استایل چشم گیر و مورد توجه و در عین حال متفاوتی داشته باشید این ترکیب مخصوص شماست.

برای مثال شلوار آبی را با رنگ های صورتی ، زرد، نارنجی نئونی ویا سفید یا با تاپ و پیراهن های زرد رنگ بپوشید.

راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ


4. مشکی + زرد


تصور نکنید که با این دو رنگ شبیه اتومبیل های تاکسی یا زنبور میشوید. اگر آن را درست استفاده کنید ترکیب زیبایی از آب در می آید.

رنگ مشکی، سفید و آبی پارچه های جین ، سه رنگی است که تقریبا با همه رنگ ها خوب می شود و به گزارش پرشین وی اگر رنگ مشکی آبنوس با زرد ترکیب شود ظاهر برجسته و محکمی ارائه می دهد.


5. صورتی + آبی


ترکیب رنگ صورتی با آبی پودری ظاهر جوان تر، زیباتر و زنانه تری ارائه می دهد. می توانید یک ژاکت صورتی با یک تاپ آبی راه راه و یا یک تی شرت صورتی با شلوار جین آبی ست شود.


6. هلویی + طوسی


این ترکیب کمی غیر معمول و غیر منتظره است.

ولی رنگ هلویی زنانه با یک رنگ خنثی نظیر طوسی روشن به چشم زیبا می آید. می توانید یک تاپ یا پیراهن هلویی ملایم را با یک ژاکت یا حتی کیف طوسی استفاده کنید. ترکیب این دو رنگ ظاهری شیک ارائه می دهد.


7. سایه تیره و روشن


از یک رنگ شاید بیشتر وقت ها با لباس های جین این کار را انجام می دهیم ، پیراهنی آبی روشن یا تیره را با شلوار جین می پوشیم. پوشیدن یک رنگ ولی با سایه روشن تیره و روشن تاثیر بسیار زیبایی دارد. برای مثال می توانید سبز تیره را با سبز روشن استفاده کنید.

راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ

راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ

راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ

راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگ

راهنمای ست کردن لباس با توجه به رنگاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (6 رای)  
  • برچسب‌ها

دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است