alexametrics
دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۰۴ شوّال ۱۴۴۲ قمری و ۱۷ مه ۲۰۲۱ میلادی
رنگ اتاق کودک
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رنگ اتاق کودک-رنگ دکوراسیون اتاق کودک-رنگ اتاق و کودکان-رنگ های شاد واتاق کودک- رنگ های تند واتق کودک

رنگ اتاق کودک

رنگ اتاق کودک

اتاق کودک مکانی خاص کودک شماست،پس باید کودکانه باشد.

نوزادان و کودکان معمولا از رنگهای شاد و تند با کنتراست بالا لذت میبرند.آنها مکانی را دوست دارند که پر از انرژی ،نور و حرکت باشد.حتما دقت کرده اید که وقتی لباسی با رنگهای شاد و تند میپوشید کودک شما بیشتر به شما توجه میکند؟؟این دقیقا سلیقه کودکانه است که متاسفانه والدین ان را نادیده میگیرند.

رنگ اتاق کودک

شما معمولا اتاق را با سلیقه خودتان تزئین میکنید و چشم های کودکتان را فراموش میکنید.نیاز او به رنگهای شاد و طرح های حیوانات و بازی نور و کنتراست رنگها را نادیده میگیرید.

خیلی از مشتریهای ما هنگام انتخاب رنگ برای اتاق کودک خود تاکید میکنند که رنگ را خیلی ملایم انتخاب کنیم و یا طرح کارتونی و حیوانات را حذف کنیم.از انتخاب رنگهای مختلف برای پرده و تور تزئینی بالای تخت میترسند و همه چیز را همرنگ و ملایم میخواهند.در صورتی که با انتخاب درست رنگهای تند و شاد در کنار هم میتوان اتاق بسیار زیبایی داشته باشید.

رنگ اتاق کودک

در طرحهای اجرا شده با حیوانات اغلب کودکان پس از مدتی با حیوانات روی دیوار صحبت میکنند و ارتباط برقرار میکنند.انها را در تخیلاتشان زنده فرض میکنند و با انها بازی میکنند و نام انها را یاد میگیرند.

رنگ اتاق کودک

توصیه ما به شما این است....

برای انتخاب طرح و رنگ برای اتاق کودک خود ،کودکانه بیاندیشید و خودخواهی را کنار بگذارید . اجازه بدهید اتاق کودکتان مکانی خاص و لذت بخش برای او باشد.

کما اینکه با انتخاب درست و با کمی دقت میتوانید اتاقی زیبا و کودکانه داشته باشید.

رنگ اتاق کودک

گردآوری :مجله اینترنتی دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.5 از 5 (6 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits