دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
لیمومی: رژیم لاغری ، رژیم غذایی برای کاهش وزن و درمان لاغری

با رژیم لیمومی فقط در یک دوره 5 کیلوگرم وزن کم کنید

لیمومی: رژیم لاغری ، رژیم غذایی برای کاهش وزن و درمان لاغری
7
زمان مطالعه: 6 دقیقه
لیمومی: رژیم لاغری ، رژیم غذایی برای کاهش وزن و درمان لاغری : تغییر سبک زندگی شامل تغییر در سبک غذا خوردن نیز می شود. پرخوری باعث چاقی و اضافه وزن می شود که برای حل این مشکل شما را با رژیم لیمومی آشنا می کنیم.

آشنایی با رژیم لاغری لیمومی و ۱۳ فایده آن

سریع ترین و سالم ترین رژیم لاغری با لیمومی ، به گزارش دلگرم : می دانیم که می دانید چاقی عوارضی مثل دیابت، فشار خون بالا، حمله قلبی، سکته مغزی و مشکلات مفصلی را در پی دارد، برای همین است که همیشه پزشکان توصیه به کاهش وزن و لاغری دارند.اما صبر کنید، لاغری و کاهش وزن به هر قیمتی درست نیست! درست است که چاقی عوارضی که برایتان ذکر کردیم را دارد، اما رژیم های اشتباه و غیراصولی، عوارض بدتر و جبران ناپذیر تری برای شما در پی خواهد داشت.برای لاغری به دنبال این نباشید که چه بخورم چه نخورم تا لاغر شوم؛ بلکه باید به دنبال اعتدال در تغذیه باشید.احتمالا این سوال برای شما ایجاد می شود که این اعتدال را چگونه کسب کنیم؟ این همان موضوعی است که در این مطلب می خواهیم به آن بپردازیم و شما را با فرمول رژیم لاغری آسان و سریع آشنا کنیم تا بتوانید به وزن ایده آل و تناسب اندام برسید و باید ها و نباید های کاهش وزن اصولی را یاد بگیرید؛ به همین دلیل شما را دعوت می کنیم تا پایان این مطلب همراه دلگرم باشید.

رژیم گرفتن اصولی و رسیدن به تناسب اندام

بگذارید همین ابتدا یک نکته ای را به شما گوش زد کنیم، هرچه رژیم لاغری یک ماهه که قرار است وزن شما را به طور معجزه آسایی کاهش دهد را بیاندازید دور! چرا که هیچ معجون سحر آمیزی برای کاهش وزن وجود ندارد و شما باید بتوانید لاغری را در کنار سبک زندگی سالم و جسم سالم به دست بیاورید.فراموش نکنید که فلسفه کاهش وزن و لاغری در امان ماندن از عوارض چاقی است و برای سلامتی است، کاهش وزنی که منجر به بیماری شما شود، به نظرتان آیا ارزش دارد؟

نکته بسیار مهمی که در رژیم لاغری آسان و سریع باید مد نظرتان باشد، توجه به سلامتی و رعایت قانون تعادل انرژی در بدن و سپس تغییر شیوه زندگی و خوردن غذاهای سالم است.

چگونه با رژیم لیمومی وزن کم کنیم ؟

فرمول رژیم لاغری آسان

نتیجه تحقیقاتمان در زمینه دانستن و ارائه فرمول رژیم لاغری آسان، سریع و سالم به این نتیجه رسید که تنها فرمولی که می توان برای رژیم لاغری آسان ارائه داد، تعادل در دو پارامتر مزاج و متابولیسم است.خودتان می توانید از همین فرمول ساده متوجه شوید که این تعادل در مزاج با هیچ قرص و دمنوشی رخ نخواهد داد و تنها برنامه غذایی منحصر به فرد شما است که اگر بر اساس مزاج شما تنظیم شود، تعادل در مزاج و متابولیسم را در پی خواهد داشت.بر اساس علم نوین مزاج شناسی و متابولیسم بدن، ریشه بسیاری از بیماری ها در مزاج است و نقطه تعادل مزاجی یعنی سلامت ترین حالت ممکن!یافته های علم مزاج و متابولیسم نشان داده است که نوع مزاج و عدم تعادل در مزاج، منجر به انواع مختلف چاقی و پرخوری می شود.

تاثیر شگفت آوری که رژیم لیمومی بر روی بدن شما می گذارد

 • کاهش وزن متناسب با شرایط بدن
 • سلامت و شفافیت پوست و مو
 • اثر مثبت بر درمان دیابت، سردرد، کیست و...
 • دفع ضررهای غذایی
 • متعادل شدن طبع و مزاج.

حتماً بخوانید:
رژیم لاغری ۱۵ روزه : کاهش وزن سریع طی 2 هفته !

رژیم لاغری ۱۵ روزه : کاهش وزن سریع طی 2 هفته !

کاربران گرامی در نظر داشته باشید که چیزی تحت عنوان رژیم کانادایی وجود ندارد و سودجویان همواره در تلاش هستند تا با گمراه کردن افراد نا آگاه از آن ها…

ما پرخوری در مزاج های مختلف را از بیشترین تا کمترین میزان برایتان مرتب کرده کرده ایم:

 • بلغم
 • دم
 • سودا
 • صفرا

رژیم لاغری لیمومی و فرمول رژیم لاغری آسان، سریع و سالم!

شما چه رژیمی را می شناسید که تمامی این مواردی که ذکر کردیم را در رژیم خود داشته باشد و بدون هیچ عوارضی باشد و البته که توسط یک متخصص تجویز شود؟! ما تمامی رژیم ها را با فاکتور های گفته شده مقایسه کردیم و به رژیم لیمومی رسیدیم که چند سالی است جنجال به پا کرده است. بر خلاف تصور ما آنچه اینفلوئنسر ها و بلاگر های اینستاگرامی در مورد لیمومی می گویند، تبلیغات نیست، بلکه تجربه ای واقعی و بی نظیر از لاغری سریع و آسان است که سبک زندگی سالم را هم در پی دارد.

لیمومی ادعا دارد که سریع ترین و سالم ترین رژیم لاغری در ایران است؛ اما فرمول رژیم لاغری آسان با لیمومی چیست؟ آیا این لاغری سریع در بستر سلامتی رخ می دهد یا عوارضی هم در پی دارد؟ هنگامی که افراد بلغمی و دموی مزاج دچار مزاج عارضی می شوند، فرقی هم ندارد که این غلبه مزاج از نوع دم باشد یا بلغم، میزان چاق شدنشان دوبرابر می شود؛ بنابراین برای درک بهتر مفاهیم بالا لازم است بدانید که ما دو نوع مزاج داریم یکی مزاج ذاتی و سرشتی که مزاج ذاتی از بدو تولد در ما شکل می گیرد و دیگری مزاج عارضی که به واسطه رفتارهای غلط غذایی و شرایط پیرامون بر ما غلبه می کند و زمینه ساز بروز بسیاری از مشکلات از جمله بیماری ها و اضافه وزن و… خواهد شد اگر این افراد به مزاج سرشتی خود بازگردند در اصل احتمال صددرصدی چاق شدن خود را کنترل کرده اند. شما می توانید با هر دوره رژیم لاغری لیمومی 5 تا 10 کیلو وزن کم کنید .

فواید رژیم لیمومی

13 ویژگی برتر رژیم لیمومی

رژیم‌های غیر اصولی جز عوارض، نتیجه مثبتی برای بدن ندارند اما آنچه که لیمومی را از سایر رژیم ها متمایز می کند این است که:

 1. کاهش وزن شما متناسب با شرایط بدنتان خواهد بود.
 2. می توانید مطمن باشید که سلامت و شفافیت پوست و موی شما حفظ خواهد شد.
 3. رژیم لیمومی بر درمان دیابت، سردرد و کیست ها بدن تاثیر مثبتی دارد.
 4. ضرر های غذایی در این رژیم دفع می شوند.
 5. طبع و مزاج در این رژیم به تعادل می رسد.
 6. بیماری های هر فرد در نظر گرفته می شود و پرهیز های غذایی خاص ارائه می شود.
 7. شرایط مختلف افراد مانند شیردهی، بارداری، افزایش قد و … در نظر گرفته می شود.
 8. شرطی کردن بدن برای کارکرد صحیح متابولیسم.
 9. بدون بازگشت بودن وزن حاصل شده بخاطر داشتن دوره های تست و تثبیت.
 10. پیشگیری از ابتلا به بیماری ها و مقابله با بیماری ها.
 11. ‌داشتن غذاهای خوشمزه و دوری از بدون برنامه بودن.
 12. نداشتن غذاهای آب پز در برنامه غذایی.
 13. داشتن فعالیت بدنی مثل پیاده روی که بدون نیاز به صرف هزینه برای باشگاه و فعالیت های سخت.
سخن آخر : اگه متابولیسم و مزاج با هم هماهنگ و متعادل باشن، شما به تناسب اندام همیشگی می‌رسید و این همان کاری است که لیمومی به خوبی آن را انجام می دهد!رژیم لیمومی با کنترل این مزاج ها، کمک می کند تا افراد هم به اندام ایده آل خودشان برسند و هم سلامت خودشان را به بالاترین حد ممکن برسانند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.6 از 5 (7 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits