دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ برابر با ۰۶ ذو القعدة ۱۴۴۲ قمری و ۱۷ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی
رونمایی از جدیدترین مدل کیا اسپورتیج
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تاره ترین خبرها حاکی از این است که جدیدترین مدل کیا اسپورتیج به زودی رونمایی می شود.

مدل جدید کیا اسپورتیج

در حالی که شایعه قبلی کیا اسپورتیج جدید در ماه آوریل برای بازار ایالات متحده فاش نشده بود، گزارش جدیدی منتشر شد مبنی بر اینکه رونمایی جهانی به زودی اتفاق می افتد.

طبق گزارش های جدید، که منابع خود را از کره جنوبی ذکر کرده اند، نسل بعدی کراس اوور کامپکت قرار است تولید خود را تا پایان ماه ژوئن آغاز کند.

مدل جدید کیا اسپورتیج

از همه مهمتر، بر اساس این گزارش ، تصاویر رسمی و به احتمال زیاد جزئیات اساسی را تا هفته های اول ژوئن خواهیم دید. پیش سفارش ها نیز تا آن زمان آغاز می شوند، اما این احتمال برای بازار کره بیشتر است.

همانند شایعات قبلی، این خبر خیلی قطعی نیست زیرا در این مرحله هیچ چیزی تأیید نمی شود. ما قبلاً چندین عکس جاسوسی از آزمایش اسپورتیج را در محیط های مختلف دیده ایم که به ما نشان می دهد این مدل به زودی روکش استتاری خود را از دست خواهد داد. در این مرحله، انتظار می رود اسپورتیج جدید دارای یک سبک خاص باشد و به احتمال زیاد نشان جدید کیا را همانند سدان جمع و جور فورته که ماه گذشته رونمایی شد، حمل کند.

جزئیات دیگر در مورد کراس اوور کامپکت در حال حاضر کم است، اما نگاهی به هیوندای توسان جدید برای برخی از سرنخ ها طولانی نخواهد بود. شباهت های طراحی ممکن است اتفاق بیفتد.

با این اوصاف، شما می توانید از اسپورتیج بعدی انتظار داشته باشید که مجموعه ای از گزینه های پیشرانه را شامل شود که شامل بنزین، دیزل و سیستم های الکتریکی می شود. وجود این محصول البته به بازار بستگی دارد اما گزینه های پیشرانه و چهار چرخ محرک مطمئناً در اکثر کشورها وجود دارد.

مدل جدید اسپورتیج

اسپورتیج 2020

شرکت خودروسازی KIA کیا فیس لیفتی از اسپورتیج 2020 را در نمایشگاه خودروهای به روز در شیکاگو 2019 به صورت رسمی رونمایی کرد. این فیس لیفت از نیمه اول امسال وارد بازارهای جهانی خواهد شد و برای اولین بار تریم S به تریپ های قبلی LX،EX،SX اضافه شده است که اشاره به اسپرت بودن این خودرو دارد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits