فواید شگفت انگیز کپسول آوودین برای مفاصل

۴۶,۰۳۲
۱۰
۰
یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ۲۱:۱۵

معرفی مزایای کپسول آوودین (avodin)

کپسول آوودین با منشا کاملا طبیعی، حاوی عصاره زنجبیل، سویا و آووکادو بوده و با تحریک ساخت کلاژن و پروتئوگلیکان باعث بازسازی غضروف، کاهش سرعت پیشرفت آرتروز و کاهش دردهای مفصلی می شود. تحقیقات نشان داده است که ترکیبات موجود در زنجبیل، سبب کاهش التهاب و کاهش درد می شود.
مصرف کپسول آوودین به مدت 3 ماه تا 3 سال برای بهبود دردهای مفصلی و بازسازی مفاصل توصیه می شود.

ترکیبات موجود در کپسول آوودین

 • عصاره آووکادو
 • سویا
 • عصاره زنجبیل
 • ویتامین Dз طبیعی

موارد مصرف کپسول آوودین

بیماران مبتلا به استئوآرتریت (آرتروز) مفاصل و دردهای عضلانی

مزایای مصرف کپسول آوودین

 • کاهش درد و التهاب مفاصل و عضلات
 • بازسازی مفاصل
 • جلوگیری از تخریب پیش¬رونده غضروف ها
 • سهولت تحرک مفاصل مبتلا
 • کاهش نیاز به داروهای مسکن

آرتروز

آرتروز چیست و چگونه ایجاد می شود؟

آرتروز به معنای ساییدگی مفصل، تخریب سطح مفصلی و بدنبال آن تغییر شکل، درد و محدودیت حرکت در مفصل است. در طول روز و به علت فعالیت¬ های بدنی، مفاصل بدن بطور مرتب در معرض ضربه قرار دارند و این ضربات مرتباً آسیب هایی را به آن ها بخصوص به غضروف مفصلی وارد می¬ کنند. بدن این آسیب¬ ها را تا جایی که می تواند ترمیم می کند. گاهی اوقات شدت آسیب¬ های وارده به مفصل بیش از قدرت ترمیم بدن است و یا به عللی قدرت ترمیم بدن کاهش یافته و نمی تواند آسیب های معمولی را مرتباً ترمیم کند. در این موارد غضروف مفصلی بتدریج خراب تر و خراب تر می شود و این شروع آرتروز است.


مهمترین علل ابتلا به آرتروز

 • ارثی ( ژنتیک) ؛ بعضی نژادها و بعضی خانواده¬‌ها بیشتر به آرتروز مبتلا می شوند.
 • علل شغلی؛ در شغل هایی که روی مفصل فشار زیادی وارد می شود و یا در شغل هایی که بایستی مفاصل مدت ها خم باشند (مانند نشستن طولانی) بیشتر است.
 • چاقی؛ به ویژه در ایجاد آرتروز زانو تاثیر دارد.
 • انحراف اندام؛ مانند ساق پرانتزی که باعث آرتروز در سمت داخل زانو می شود.
 • بعضی از بیماری ها مانند نقرس و رماتیسم که سبب آسیب مفصل می شوند.
 • ورزش؛ درصورتی که روی اصول صحیح نباشد و فشار بیش از ظرفیت روی مفصل وارد شود.
 • سابقه ضربه‌¬های شدید یا شکستگی های داخل مفصلی.


درمان آرتروز

اغلب برای مهار درد مفاصل از داروهای مسکن و ضدالتهاب مانند ایندومتاسین، مفنامیک اسید و دیکلوفناک استفاده می شود و در موارد شدیدتر کورتون تجویز می شود. مصرف طولانی مدت داروهای مسکن که به طور رایج در بیماری آرتروز بکار می روند، سبب مشکلات و عوارض جانبی وخیم مانند مشکلات گوارشی، خونریزی معده، نارسایی کبد و نارسایی کلیه در بیماران می گردند. علاوه بر این اغلب بیماران برای کاهش درد ناشی از آرتروز مجبور به افزایش تدریجی مقدار داروی مصرفی خود می¬ شوند، چون به مرور بدنشان به اثرات ضد دردی مسکن¬ ها مقاوم تر می شود.

آوودین


مکانیسم اثر کپسول آوودین


کپسول آوودین با منشا کاملاً طبیعی حاوی عصاره آووکادو و سویا به مدت 3 ماه تا 3 سال، با تحریک ساخت کلاژن و پروتئوگلیکان باعث بازسازی غضروف، کاهش سرعت پیشرفت استئوآرتریت و کاهش دردهای مفصلی می گردد. ترکیبات موجود در زنجبیل، با مهار آنزیم های سایکلواکسیژناز و لیپواکسیژناز سبب کاهش سطح پروستاگلاندین ها و لوکوتری ان ها می شوند و در نتیجه التهاب و درد را کاهش می¬ دهند.
ویتامین D₃ موجود در ترکیب کپسول آوودین فاقد لانولین بوده و از منابع طبیعی غیرحیوانی تهیه شده است و جهت پیشگیری ازکمبود این ویتامین که بطور گسترده در جهان وجود دارد، به این محصول اضافه شده است. بعلاوه طبق نتایج آخرین پژوهش های انجام شده، کمبود این ویتامین با تشدید پوکی استخوان و افزایش ریسک شکستگی های استخوانی، التهاب مفاصل، سرطان¬ های شایع، بیماری¬ های خودایمنی، فشارخون بالا و بیماری های عفونی همراه می¬ باشد.

نقش ویتامین D در بدن

عملکرد ویتامین D₃ افزایش جذب کلسیم از روده و تنظیم میزان کلسیم و فسفات خون است. مقدار ویتامین D در مواد غذایی روزانه که اغلب مردم مصرف میکنند، کم است و نیاز روزانه را به این ویتامین برطرف نمی¬کند. ویتامین D در پوست تحت تابش نور مستقیم آفتاب از کلسترول نیز ساخته می¬شود. ویتامین D فرم¬های مختلفی دارد که مهمترین آنها D₂ و D₃ هستند. فرم D₃ در کبد تبدیل به کلسی دیول شده که بخشی از آن در کلیه تبدیل به کلسی تریول می شود. کلسی تریول فرم فعال بیولوژیکی این ویتامین است که مثل هورمون در خون گردش کرده و سطح کلسیم و فسفات خون را تنظیم می¬کند و سبب پیشبرد رشد و استحکام استخوان می شود. کمبود این ویتامین در کودکان موجب بیماری ریکتزیا نرمی استخوان می¬شود که در آن استخوانها ضعیف، نرم و بدشکل می شوند.

میزان نیاز روزانه به این ویتامین 400 تا 800 واحد است. ویتامین D₃ در این محصول، تنها ویتامین کوله کلسیفرول موجود در منبع طبیعی غیرحیوانی است که به دلیل منشا خاص آن گلسنگ (Lichen) به هیچ وجه چربی حیوانی نداشته و فاقد لانولین است. برای تهیه این نوع ویتامین D₃، گونه¬هایی از گلسنگ (Lichen) که در کانادا، اسکاندیناوی و ایرلند می-رویند انتخاب شده¬اند و فاقد هر گونه آلودگی ناشی از آفت کش¬ها می¬باشند. این نوع خاص ویتامین D₃ برای کسانی که از رژیم¬های گیاهخواری پیروی می کنند و بالاخص وگان ها بسیار مناسب است، زیرا منشا غیر حیوانی دارد.
در تهیه این محصول، از روشهای تغییر ژنتیکی (GMO) استفاده نشده و هیچ یک از مواد اولیه در مراحل تولید، تحت اشعه گاما قرار نگرفته است. محصول دارای نانوذرات نبوده و فاقد لانولین می باشد.

D3


روش مصرف کپسول آوودین

روزانه یک عدد کپسول آوودین بعد از غذا میل شود.


عوارض جانبی کپسول آوودین


کپسول آوودین در صورت مصرف مطابق با مقدار و روش توصیه شده، عوارضی گزارش نشده است.


موارد منع مصرف کپسول آوودین

در صورتی که مصرف آوودین به میزان توصیه شده باشد، مورد منع مصرف ندارد.


توصیه و هشدار کپسول آوودین

 • زنان باردار و شیرده حتماً قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف کپسول آوودین با پزشک مشورت نمایید.
 • مقدار توصیه شده کپسول آوودین را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
 • مصرف عصاره زنجبیل در بیماران دیابتی و فشار خون بالا ممکن است باعث کاهش قند خون و فشار خون گردد و می بایست با احتیاط مصرف گردد.

divider

گردآوری توسط بخش سلامت

مجله دلگرم


فواید شگفت انگیز کپسول آوودین برای مفاصل
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
10
6

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter