۳ تمرین طلایی برای باز کردن چشم سوم

۵۵,۵۷۸
۱۱۵
۳۳
دوشنبه, ۰۳ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۰۲
چشم سوم به شما کمک می کند چیزهایی را ببینید که با چشم فیزیکی نمی توانید.
۳ تمرین طلایی برای باز کردن چشم سوم

باز کردن چشم سوم چه راه هایی دارد؟ عملکرد متابولیکی تان را با یوگا بهبود ببخشید تا انرژی بیشتری را به چشم سوم جریان دهد. از طریق مدیتیشن خیال ذهنی تان را تجسم کنید تا چشم سوم را دریابید. با خود تکرار کنید "این جایی است که ذهن آگاه و ناخودآکاه من با هم ملاقات می کنند " و باز شدن چشم سومتان را تصور نمایید. برای حفظ این چشم در بهترین حالت، تمرینات ذهنی را انجام دهید. چشم سوم در پیشانی شما مابین و بالای ابروهایتان قرار دارد. این دروازه ای برای توانایی های ذهنی است. مجرایی به همه آنچه که توسط چشم فیزیکی تان غیر قابل مشاهده است.

روش فعال سازی چشم سوم

چگونه چشم سوم را باز کنیم؟

فواید چشم سوم چیست؟

چشم سوم به چه دردی میخوره؟

چشم سوم ، باز کردن چشم سوم

چشم سوم چیست؟

چشم سوم مربوط به غده پینه آل است

چشم سوم یک مولفه محسوس در غالب غده ی پینه آل دارد که بخش مهمی از سیستم غده درون ریز است. این غده ملاتونین تولید می کند، هورمونی که خواب را تسهیل می کند. این غده کوچک (در اندازه نخود سبز) ولی قدرتمند است. غده پینه آل چرخه خواب و بیداری را تنظیم می کند. این به مفهوم ناهویدا ولی قابل توجهی از چشم سوم ذهنی مربوط می شود و درست در مرکز مغز واقع شده است.

چشم سوم باید از طریق تمرین بیدار شود

در اکثر افراد چشم سوم خفته است و به وسیله ی آتروفی این گونه شده است. با توجه به مفهوم "یا از آن استفاده کن یا آن را از دست می دهی " چشم سوم نیز همچون هر عضله یا سیستم دیگر بدن ما، فعال و قوی نخواهد بود مگر این که به طور مرتب به کار گرفته شود. اگر آن به مدت طولانی خفته بوده است، روش های برای بیدار کردن و سپس تقویت این توانایی به خواب رفته وجود دارد.

سه گام برای باز کردن چشم سومتان

یوگا برای انتقال انرژی
مدیتیشن برای فعال کردن چشم سوم
تمرینات ذهنی برای حفظ کارایی آن

فعالیت های تمرینی ساده و آسان می توانند به آرامی این قدرت را برای دیدن ماورا احیا کند. به تجهیزات، کلاس یا کارگاه های گران قیمت برای ساخت چشم سوم در سیستم محرکه ذهنی نیاز نیست. حتی افراد بسیار پر مشغله هم می توانند هر روز کمی زمان بگذارند تا به سادگی این تمارین موثر را انجام دهند. فقط یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید و 20 دقیقه در روز به آن اختصاص دهید تا این دروازه مهم به ناشناخته ها را فعال کنید.

چشم سوم ، باز کردن چشم سوم

یوگا برای چشم سوم

یوگا برای انرژی رسانی

تمرین یوگا برای هزاران سال مورد استفاده بوده است و اساسا فعالیت کاملا معنوی محسوب می شود. امروزه، امروز بسیاری از افراد هنوز یوگا را بدین صورت می بینند اما این تمرین ورزشی محبوبی نیز می باشد و معمولا در کلاس ها و سالن های ورزشی ارائه می شود. یوگا را به عنوان یک سفر شخصی با قدرت ذهن در نظر بگیرید که از قدرت آن برای باز کردن چشم سوم استفاده می شود. یوگا بدن را متعادل می کند، و آرام آرام اعضای داخلی را ماساژ می دهد. از طریق این ماساژ بدن سم زدایی و پاک می شود.

هنگامی که بدن متعادل می شود، تمام سیستم ها آرامش می گیرند و در شرایط مطلوبی شروع به کار می کنند. وقتی این اتفاق می افتد، قدرت های خفته به راحتی بیدار می شوند زیرا انرژی کمتری برای "نگه داشتن چیزهای درحال اجرا " صرف می شود. به دلیل این که عملکردها خودکار تر می شوند، مقدار انرژی بیشتری به سیستم های خفته منتقل می شود و به آنها امکان فعال شدن را می دهد.

یک اتوموبیل را در نظر بگیرید، وقتی همه چیز در آن بهینه باشد، تمام سیستم ها به درستی عمل می کنند. اگر قسمتی مشکلی داشته باشد، مثل یک سیم برقی، بسیاری چیزها را می تواند از کار بیاندازد. اگر اتوموبیل را تعمیر کنید همه چیز دوباره شروع به کار می کند. بدن نیز یک ماشین است و نگه داشتن آن در حالت اجرا همواره ضروری است. یوگا راه عالی است که به آرامی به چشم سوم اجازه بیدار شدن می دهد.

مدیتیشن چشم سوم

مدیتیشن برای فعال کردن چشم سوم

مدیتیشن یک روش بسیار پرکاربرد در مواجه با چشم سوم است. از طریق مدیتیشن، تمرکز مستقیما بر چشم قرار می گیرد و سیگنال های هدفمند برای فعال سازی آن ارسال می شود.

با چشمان بسته شروع کنید.
هرگونه تنش در بدن را آزاد کنید.
• 10 نفس عمیق و پاکساز بکشید و هر نفس را 5 ثانیه نگه دارید.

این عمل ضربان قلب را کاهش می دهد و غدد را به حالت آرامش درمی آورد. اکنون، داخل معده به صورت تمیز شستشو می شود و پیام مثبتی(نور) به معنی سلامتی ایجاد می شود.کم کم و البته نه با فشار ، تنفس به آرامش برسانید و ظرفیت شش ها را بالا ببرید . تمام سیستم های داخلی مورد توجه قرار می گیرند. وقتی به قلب می رسید. نور آن را احاطه کرده و تقویتش می کند. در این هنگام سفر نور و ذهن هوشیار خود را از طریق گلو به سر ادامه دهد. تنفس باید آرام و منظم باشد. الان چشم سوم را بسته تجسم کنید، نور و آگاهی در جلوی آن است و یک برخورد کلایم دریافت می کنید. سعی کنید بگویید "این جایی است که ذهن هوشیار و ذهن ناخودآگاه من به هم می رسند " همانطور که این جمله را تکرار می کنید، چشم سوم را به آرامی تصور کنید تا وقتی که آن کاملا بیدار شود. این لحظه را تا هنگامی که احساس کنید ذهن آگاه و ناخودآگاه تان یکپارجه شده اند ، ادامه دهید. به آرامی چشمان قیزیکی تان را باز نمایید و درک منید که چشم سومتان فعال شده است.

تمرینات ذهنی برای حفظ آن در شرایط عالی

این بهترین تمرین پس از یوگا و مدتیشن است که احساس آمادگی برای انجام تمرین فعال را فراهم می نماید. سایت هی معتبر زیادی وجود دارند که تمرینات رایگان توانایی ذهنی را ارائه می کنند. آنها ممکن است از بازی های حدس زدن، آزمون های تطابق، کارت ها و بازی های پیشبینی استفاده کنند. با استفاده از این سایت ها می توانید به راحتی به یک سطح بالا از دفت و تمرکز برسید قبل از این که به جهان واقعی تان مبادرت کنید.

شبکه های اجتماعی می تواند یک فرصت عالی برای یافتن کسانی که علاقمند به توسعه توانایی های خود هستند، را فراهم کنند، و جلسات تمرینی با این افراد می تواند راهی خوب برای انجام این کار باشد. تمرین با دوستانتان بسیار مشکل است زیرا بسیاری از اطلاعات واقعی در مورد آن شخص را می دانید و آنچه که می تواند به عنوان "تصادف" باشد را پوشانده است.

صرف نظر از اینکه موضوع چیست، اطمینان حاصل کنید که محیط خوانش راحت است. حداقل 20 دقیقه به جلسه اختصاص دهید. توجه کنید که هر مورد صحیح شما به موضوع شما ارتباط دارد. این اعتماد به نفس را ایجاد می کند و نشان می دهد که هر بار بهتر می شود.

همانطور که گفته شد "تمرین کامل کننده است" و اجرای تمام این استراتژی ها توانایی ذهنی شما را تقویت می کند و چشم سوم را در شرایط مطلوب نگه می دارد ، تمرین ساده و فقط 20 دقیقه در روز می تواند دنیایی برای روشن ساخت ماورا و شهودی همچون تنفس، طبیعی را ایجاد کند.


با انجام تمرینات ذکر شده میتوانید چشم سوم خود را باز کنید. نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(115 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


۳۳ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
ایدا | ۱ هفته پیش
من از وقتی که یادم میاد گاهی اوقات تو موقعیتایی قرار میگیرم که قبلا دیدم گاهی اوقات نگران میشم
ولی دوست دارم تقویتش کنم
۰
۰
 
 
us
ANONYMOUS | ۱ هفته پیش
باسلام من خیلی دوست دارم چشم سومم باز بشه اما بعضی وقتا حس عجیبی دارم فکر میکنم که باز است فکر های عجیب به سرم میزنه گاهی وقتا الکی من به جایی کشیده میشوم در صحرا من در روستا در نزدیکی اراک زندگی میکنم
۰
۰
 
 
ایمان | ۲ هفته پیش
سلام!!!
آیا استفاده از "ورق" (L$D) میتونه کمک کنه؟
۲
۰
 
 
ir
ناشناس | ۲ هفته پیش
این تویی که فرض می کنی چشم سوم داری در اصل این قدرت خودت داری فقط نیاز داری باورش کنی من که باورش کردم اگه میگی نمی شه یه لحظه چشات رو ببند بیا تو دنیای من خودت اگه با درک باشی بهت کمک می شه با تصور
۰
۰
 
 
us
Mirzahisainhidari | ۲ هفته پیش
میشه بگین چه جور چیزا باعث غیر فعال شدن چشم سوم میشود
۲
۰
 
 
us
میرزاحسین | ۲ هفته پیش
میشه بگین که چه چیزا باعث غیر فعال شدن چشم سوم می شود
۰
۰
 
 
ir
علی اصغر محمودی | ۳ هفته پیش
سلام.
میخوام براتون دقیق توضیح بدم.بادقت بخونید:
بدن دارای روح است وهمچنین چشم دارد چشم سوم همان چشم روح است و هنگام خواب که اعضا به آرامش میرسند فعال و باعث دیدن دنیاهای ماورایی میشود.اگر این چشم را در بیداری فعال کنید باعث خواب و بیداری میشود و ممکن است چیز های ماورایی را در بیداری ببینید و اگر تحملش راداشته باشید نترسید یا بهتر از تعجب نترسید.مثال فرشته ها????
۱
۰
 
 
de
Mina | ۳ هفته پیش
من تازه میخوام شروع کنم و دنبال یه مرجع معتبر هستم و اینکه یکم میترسمd
۰
۰
پاسخ ها:
  ro
  اتنا | ۲ هفته پیش
  چشم سوم الکی نیس خیلی سخته من به عنوان کسی که دیدم چشم سوم چطوریه دارم بهت میگم اینکارو نکن چون داشتم کسایی رو بخاطر ترسشون خودکشی کردن
  چشم سوم خیلی بده مخصوصا اگه جنای شیطانی ببینی
  ۰
  ۵
 
 
de
Mina | ۳ هفته پیش
من تازه میخوام شروع کنم و دنبال یه منبع معتبر هستم و اینکه یکم میترسم
۰
۰
 
 
de
mahdi | ۳ هفته پیش
چشم سوم واقعیت داره حتی لورین وارن چشم سوم داشت
۰
۰
 
 
ir
Erfan | ۱ ماه پیش
سکوت،تمرکز،باور قلبی وذهنی،شب وقت تمرین چشم سومه،سکوت کامل یه اتاق تاریک،دهتا تنفس هر تنفس هفت ثانیه از بینی تنفس و از دهن بیرون بدید،یه شمع تو اتاق روشن کن خیره ن تمرکزتو جمع کن روی شعله شمع از صداهای اطرافت نترس ادامه بده کامل ک تمرکز کردی چشماتو ببند سعی کن تمام انرژیت روی مرکز مغزت و چشم سومت باشه و آروم با باور مغزی و قلبی چشاتو باز کن انقد تکرار کن ک موفق بشی،هیچ چیز نمیتونه مانع قدرتی بشی ک خدا بهت داده وگفته نمازشب بسیار ثواب داره چون وقتی سجده میکنی تمام تمرکزت در سکوت کامل و قران ک غدای روحته وارومت میکنه رو داری و فشار مهر روی پیشونیت باعث تحریک شدن چشم سوم و باز شدنش میشه،ب باورات شک نکن،موفق باشید
۶
۰
 
 
ir
علیرضا | ۱ ماه پیش
سلام چشم سوم باز بشه فقط وقتی خوابی میتونی لحظه کوتاهی از اینده رو ببینی مثلا بعضی وقتا حس میکنی ک این لحظه ای ک الان برات اتفاق افتادو قبلا دیدی
۱
۴
 
 
ir
رستم | ۲ ماه پیش
سلام
کسایی ک موفق شدن فعال کنن چشم سوم رو
اونایی ک در حال تلاشن
اونایی ک میخان فعال کنن
اونایی ک تجربه دارن

بیاین با کمک هم، ب موفقیت میرسیم
۲
۰
پاسخ ها:
  ir
  سورنا | ۲ ماه پیش
  چطوری میتونیم به هم کمک کنیم؟
  ۰
  ۰
  ir
  رها | ۱ ماه پیش
  من دارم تلاش میکنم ولی نمیشهههههههههههههه
  ۰
  ۰
  ir
  Faty | ۱ ماه پیش
  من تاره می خوام شروع کنم
  ۰
  ۰
 
 
ir
الی | ۳ ماه پیش
عزیزان,چشم دلتون رو که باز کنید چشم سوم خود به خود باز میشه
۲
۱
پاسخ ها:
  fr
  مانی | ۲ روز پیش
  چشم سوم که همون چشم دله.
  ماشالا شما هم غیب میگین
  ۰
  ۰
 
 
ir
الی | ۳ ماه پیش
عزیزان ,چشم دل که باز بشه چشم سوم هم باز میشه.
۰
۰
 
 
ir
مهدی | ۳ ماه پیش
سلام . باز شدن چشم سوم به این اسانی نیست و سال ها طول میکشد که باز شود
۱
۲
پاسخ ها:
  ir
  amir | ۳ ماه پیش
  بستگی به باورت داره و برعکس چیزی که فکر میکنی به همین سادگی ها هم باز میشه
  ۰
  ۰
  ir
  رها | ۱ ماه پیش
  واقعا من فک کردم اگه یکبار انجام بدم باز میشه
  ۰
  ۰
 
 
ir
maryam | ۴ ماه پیش
ميشه ي روش مطمئن و قابل فهم بگيد تا راحت تر بتونم چشم سومم را باز کنم .؟؟
بعد اين تمرينات آيا چشم سوم من باز شده؟
بعد اينکه چشم فيزيکي خود را بار کردم از کجا بفهمم ک واقعا چشم سوم من باز شده؟؟؟؟؟
۰
۰
 
 
ro
داها | ۴ ماه پیش
امیر حسین وقتی چشم سومم باز بشه موجو داتت جهان دیگر رومی بینی
۰
۰
 
 
ir
مختار | ۶ ماه پیش
منم چشم سومم باز شد!
۲
۰
پاسخ ها:
  bg
  امیرحسین | ۶ ماه پیش
  با باز شدن چشم سوم چه اتفاق و احساسی به انسان دست میده و آیا وقتی که باز شود انسان متوجه میشود، در ضمن چه کارهایی میشود برای باز شدن چشم سوم انجام داد ممن ن میشم اگر راهنماییم کنید
  ۰
  ۰
  ir
  فاطمه | ۵ ماه پیش
  میشه بگین چکار کردین و چ اتفاقی واستون افتاد من مدتیی هست ک ب دنبال روش مطمعن هستم و تمام تمرکزم و روش گزاشتم اگ میشه یکی بگ باید چکار کنم و این ک از کجا بفهمیم باز شده یا ن ممون
  ۰
  ۱
  ir
  Negin | ۴ ماه پیش
  واقعا چشم سومت رو باز کردی????????
  زیر نظر کدوم متخصص؟؟؟
  اگه باز کردی اینجا چیکار میکنی
  باشه بابا فهمیدم خیلی شاخی
  ۲
  ۷
  ir
  sun | ۳ ماه پیش
  من ک فکر نمیکنم.......... فقط در حد یه حرفه.... اگه فکر میکنی غیر از اینه.... پس همون ک من میگم درسته
  ۲
  ۲
  fr
  مانی | ۲ روز پیش
  بهت میاد
  دوباره بازش کن????????????????
  ۰
  ۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter