۳ تمرین طلایی برای باز کردن چشم سوم

۱۳۴,۳۶۶
۳۹۴
۱۴۷
دوشنبه, ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴
چشم سوم به شما کمک می کند چیزهایی را ببینید که با چشم فیزیکی نمی توانید. چشم سوم یک مولفه محسوس در غالب غده ی پینه آل دارد که بخش مهمی از سیستم غده درون ریز است. این غده ملاتونین تولید می کند، هورمونی که خواب را تسهیل می کند.
۳ تمرین طلایی برای باز کردن چشم سوم

باز کردن چشم سوم چه راه هایی دارد؟ عملکرد متابولیکی تان را با یوگا بهبود ببخشید تا انرژی بیشتری را به چشم سوم جریان دهد. از طریق مدیتیشن خیال ذهنی تان را تجسم کنید تا چشم سوم را دریابید. با خود تکرار کنید "این جایی است که ذهن آگاه و ناخودآکاه من با هم ملاقات می کنند " و باز شدن چشم سومتان را تصور نمایید. برای حفظ این چشم در بهترین حالت، تمرینات ذهنی را انجام دهید.

چشم سوم در پیشانی شما مابین و بالای ابروهایتان قرار دارد. این دروازه ای برای توانایی های ذهنی است. مجرایی به همه آنچه که توسط چشم فیزیکی تان غیر قابل مشاهده است.

روش فعال سازی چشم سوم

چگونه چشم سوم را باز کنیم؟

فواید چشم سوم چیست؟

چشم سوم به چه دردی میخوره؟

چشم سوم ، باز کردن چشم سوم

چشم سوم چیست؟

چشم سوم مربوط به غده پینه آل است

چشم سوم یک مولفه محسوس در غالب غده ی پینه آل دارد که بخش مهمی از سیستم غده درون ریز است. این غده ملاتونین تولید می کند، هورمونی که خواب را تسهیل می کند. این غده کوچک (در اندازه نخود سبز) ولی قدرتمند است. غده پینه آل چرخه خواب و بیداری را تنظیم می کند. این به مفهوم ناهویدا ولی قابل توجهی از چشم سوم ذهنی مربوط می شود و درست در مرکز مغز واقع شده است.

چشم سوم باید از طریق تمرین بیدار شود

در اکثر افراد چشم سوم خفته است و به وسیله ی آتروفی این گونه شده است. با توجه به مفهوم "یا از آن استفاده کن یا آن را از دست می دهی " چشم سوم نیز همچون هر عضله یا سیستم دیگر بدن ما، فعال و قوی نخواهد بود مگر این که به طور مرتب به کار گرفته شود. اگر آن به مدت طولانی خفته بوده است، روش های برای بیدار کردن و سپس تقویت این توانایی به خواب رفته وجود دارد.

سه گام برای باز کردن چشم سومتان

 1. یوگا برای انتقال انرژی
 2. مدیتیشن برای فعال کردن چشم سوم
 3. تمرینات ذهنی برای حفظ کارایی آن

فعالیت های تمرینی ساده و آسان می توانند به آرامی این قدرت را برای دیدن ماورا احیا کند. به تجهیزات، کلاس یا کارگاه های گران قیمت برای ساخت چشم سوم در سیستم محرکه ذهنی نیاز نیست. حتی افراد بسیار پر مشغله هم می توانند هر روز کمی زمان بگذارند تا به سادگی این تمارین موثر را انجام دهند. فقط یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید و 20 دقیقه در روز به آن اختصاص دهید تا این دروازه مهم به ناشناخته ها را فعال کنید.

چشم سوم ، باز کردن چشم سوم

یوگا برای چشم سوم

یوگا برای انرژی رسانی

تمرین یوگا برای هزاران سال مورد استفاده بوده است و اساسا فعالیت کاملا معنوی محسوب می شود. امروزه، امروز بسیاری از افراد هنوز یوگا را بدین صورت می بینند اما این تمرین ورزشی محبوبی نیز می باشد و معمولا در کلاس ها و سالن های ورزشی ارائه می شود. یوگا را به عنوان یک سفر شخصی با قدرت ذهن در نظر بگیرید که از قدرت آن برای باز کردن چشم سوم استفاده می شود. یوگا بدن را متعادل می کند، و آرام آرام اعضای داخلی را ماساژ می دهد. از طریق این ماساژ بدن سم زدایی و پاک می شود.

هنگامی که بدن متعادل می شود، تمام سیستم ها آرامش می گیرند و در شرایط مطلوبی شروع به کار می کنند. وقتی این اتفاق می افتد، قدرت های خفته به راحتی بیدار می شوند زیرا انرژی کمتری برای "نگه داشتن چیزهای درحال اجرا " صرف می شود. به دلیل این که عملکردها خودکار تر می شوند، مقدار انرژی بیشتری به سیستم های خفته منتقل می شود و به آنها امکان فعال شدن را می دهد.

یک اتوموبیل را در نظر بگیرید، وقتی همه چیز در آن بهینه باشد، تمام سیستم ها به درستی عمل می کنند. اگر قسمتی مشکلی داشته باشد، مثل یک سیم برقی، بسیاری چیزها را می تواند از کار بیاندازد. اگر اتوموبیل را تعمیر کنید همه چیز دوباره شروع به کار می کند. بدن نیز یک ماشین است و نگه داشتن آن در حالت اجرا همواره ضروری است. یوگا راه عالی است که به آرامی به چشم سوم اجازه بیدار شدن می دهد.

مدیتیشن چشم سوم

مدیتیشن برای فعال کردن چشم سوم

مدیتیشن یک روش بسیار پرکاربرد در مواجه با چشم سوم است. از طریق مدیتیشن، تمرکز مستقیما بر چشم قرار می گیرد و سیگنال های هدفمند برای فعال سازی آن ارسال می شود.

 • با چشمان بسته شروع کنید.
 • هرگونه تنش در بدن را آزاد کنید.
 • 10 نفس عمیق و پاکساز بکشید و هر نفس را 5 ثانیه نگه دارید.

این عمل ضربان قلب را کاهش می دهد و غدد را به حالت آرامش درمی آورد. اکنون، داخل معده به صورت تمیز شستشو می شود و پیام مثبتی(نور) به معنی سلامتی ایجاد می شود.کم کم و البته نه با فشار ، تنفس به آرامش برسانید و ظرفیت شش ها را بالا ببرید . تمام سیستم های داخلی مورد توجه قرار می گیرند. وقتی به قلب می رسید. نور آن را احاطه کرده و تقویتش می کند. در این هنگام سفر نور و ذهن هوشیار خود را از طریق گلو به سر ادامه دهد.

تنفس باید آرام و منظم باشد. الان چشم سوم را بسته تجسم کنید، نور و آگاهی در جلوی آن است و یک برخورد کلایم دریافت می کنید. سعی کنید بگویید "این جایی است که ذهن هوشیار و ذهن ناخودآگاه من به هم می رسند " همانطور که این جمله را تکرار می کنید، چشم سوم را به آرامی تصور کنید تا وقتی که آن کاملا بیدار شود. این لحظه را تا هنگامی که احساس کنید ذهن آگاه و ناخودآگاه تان یکپارجه شده اند ، ادامه دهید. به آرامی چشمان قیزیکی تان را باز نمایید و درک منید که چشم سومتان فعال شده است.

تمرینات ذهنی برای حفظ آن در شرایط عالی

این بهترین تمرین پس از یوگا و مدتیشن است که احساس آمادگی برای انجام تمرین فعال را فراهم می نماید. سایت هی معتبر زیادی وجود دارند که تمرینات رایگان توانایی ذهنی را ارائه می کنند. آنها ممکن است از بازی های حدس زدن، آزمون های تطابق، کارت ها و بازی های پیشبینی استفاده کنند. با استفاده از این سایت ها می توانید به راحتی به یک سطح بالا از دفت و تمرکز برسید قبل از این که به جهان واقعی تان مبادرت کنید.

شبکه های اجتماعی می تواند یک فرصت عالی برای یافتن کسانی که علاقمند به توسعه توانایی های خود هستند، را فراهم کنند، و جلسات تمرینی با این افراد می تواند راهی خوب برای انجام این کار باشد. تمرین با دوستانتان بسیار مشکل است زیرا بسیاری از اطلاعات واقعی در مورد آن شخص را می دانید و آنچه که می تواند به عنوان "تصادف" باشد را پوشانده است.

صرف نظر از اینکه موضوع چیست، اطمینان حاصل کنید که محیط خوانش راحت است. حداقل 20 دقیقه به جلسه اختصاص دهید. توجه کنید که هر مورد صحیح شما به موضوع شما ارتباط دارد. این اعتماد به نفس را ایجاد می کند و نشان می دهد که هر بار بهتر می شود.

همانطور که گفته شد "تمرین کامل کننده است" و اجرای تمام این استراتژی ها توانایی ذهنی شما را تقویت می کند و چشم سوم را در شرایط مطلوب نگه می دارد ، تمرین ساده و فقط 20 دقیقه در روز می تواند دنیایی برای روشن ساخت ماورا و شهودی همچون تنفس، طبیعی را ایجاد کند.


با انجام تمرینات ذکر شده میتوانید چشم سوم خود را باز کنید. نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

بیشتر بیخوانید :

آیا می دانید چشم سوم (آجنا) چیست؟

چاکرا چیست / معرفی کامل چاکراها


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(394 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)  

۱۴۷ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
امیر | ۱ هفته پیش
سلام من تقریبا از ۸ سالگی تمرین یوگا داشتم و الان چشم سومم بازه من بعضی وقتا اتفاقات رو میبینم و میفهمم و درکم از بقیه دوستانم بالاتره من پارسال خواب دیدم که تصادف میکنم تا اینکه یک ما پیش تصادف کردمو پام شکست به نظر من تا چاکرا ۳باز کنید تا بتونید تو خواب همه چیز رو ببینید ولی به نظر من باز نکنید
۰
۰
 
 
ir
مهدی | ۱ هفته پیش
این کار را نکنید بسیار عواقب بد وشومی در پی خواهد داشن اجنه از شما انرژی می دزدند و به فلاکت دچار می شوید اصلا سراغ این چیز ها نروید و حتی تجربه نکنید که به ضرر شما خواهد بود
۱
۱
پاسخ ها:
  ir
  آرین | ۱ هفته پیش
  یعنی چشم سوم را باز نکنم ?
  ۲
  ۱
  ir
  آرین | ۱ هفته پیش
  یعنی چشم سومم را باز نکنم؟
  ۳
  ۰
 
 
ir
آرین | ۱ هفته پیش
سلام من 14سالمه همه چیز رو درباره متافیزیک میدونم ولی هنوز تمریناتم را شروع نکردم همه چیز رو میدونم به غیر از جن ها که اصلا علاقه ای ندارم پس میشه کمک کنید که اگر با اون ها برخورد کردم چکار کنم؟ و اگر چشم سوم را باز کنم بد میشه?ولی خب نمیترسم تنها ترسم جن ها هستند لطفا بگید چجوری به ترسم قلبه کنم؟ ممنون از سایت خوبتون لطفا جواب بدید خیلی نیازمندم میخوام از بچگی همه چیزو کشف کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون
۰
۰
 
 
ir
مجید | ۲ ماه پیش
سلام دوستان.
راه های زیادی هست واسه باز کردن چشم سوم. اما من تجربه خودمو بهتون میگم، الزاما نیاز نیست که از اول هدفتون باز کردن چشم سوم باشه، بلکه سعی کنید با گناه نکردن و هرلحظه یاد خدا بودن، یعنی واسه انجام کوچکترین کاری رضای خدا رو در نظر بگیرید. مثلا واسه شروع سعی کنید یک روز اصلا گناه نکنید، و بعد روزهای بیشتر. حتی اگه نماز نمیخونید ولی همیشه به زبان فارسی توی دلتون از خدا تشکر کنید. خلاصه بنظر من بهترین راه جلب رضایت خداست، که خودش چشم شمارو کم کم باز میکنه و این مدلی دیگه نگران جن و دیو و ... نباشید چون خدا به شما این موهبتو داده و ظرفیتشه میده.
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  NIMA | ۱ هفته پیش
  واقعا راست میگی یه جنه میخواست دستم رو بگیره ببره
  ۱
  ۰
 
 
ir
محمدرضا | ۲ ماه پیش
سلام. ببخشید، من هیچ ادعایی ندارم که چشم سوم بازه حتی چاکراهام. اما من قدرت درک بالایی دارم از قدم زدن تو تاریکی رو خیلی دوست دارم تاریکی در حد یه جاده با نور ماه مثلا. دینم اسلامه و خیلی بهش پایبندم بیشتر قوانییش رو میدونم دوست رو خیلی سخت انتخاب میکنم چون وقتی یه نگاه به کسی میکنم میتونم تشخیص بدم برا دوستی خوبه یا نه این تشخیصم خیلی دقیقه ایا واقعا اینها برا چشم سومه یا نه یا این چه حسی میتونید بهم بگید اصلا دوست ندارم چشم سوم باز باشه؟؟؟؟
۱
۰
 
 
ir
نگار | ۳ ماه پیش
آیا اگه چشم سومو باز کنیم چیز های وحشتناک میبینیم یا نه؟
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  صالح | ۱ ماه پیش
  اگر از راه خدایی و درست باز بشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
  ۱
  ۰
 
 
ir
مهدی | ۳ ماه پیش
سلام دوستان
من بعد از چند روز تمرین و تمرکز لکه ای یا خال مانند چشم در وسط پیشانیم ظاهر شوده و هرکی منو میبینه ازم می پرسه این چیه لطفا راهنمای کنید
۲
۰
 
 
ir
پری | ۳ ماه پیش
بچه ها لطفا بگید چطوری چشم سومم رو باز کنم من ۱۳سالمه درباره ماورا خیلی تحقیق می کنم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  کوروش | ۳ ماه پیش
  چشم سوم در واقع همون چشم روح شماست و با مدیتیشن و یا ریاضت کشیدن باز میشه،اوایل تو خواب و بیداری در حد صدم ثانیه چیزهایی میبینی که شاید بی معنی باشه ولی به مرور کامل میشه
  ۱
  ۱
  ir
  صالح | ۱ ماه پیش
  برای شما راحت تره .
  تمرین کنید و تمرین.
  البته از یک استاد راهنما هم در کنار تمرین کمک بگیرید.
  ۲
  ۰
 
 
be
mahsa | ۳ ماه پیش
سلام دوستان
من خیلی مشتاقم که چشم سومم فعال شه ولی الان خیلی کامل نمیدونم باید چیکار کنم.نگرانم که یه وقت اشتباه پیش برم و برام دردسر شه
لطفا هر کسی میتونه کمکم کنه جوابمو بده
ممنونم
۱
۰
 
 
ir
beni | ۳ ماه پیش
با سلام ب همگی دوستان.خواهشی که من از شماها دارم اینه ک از چیزی که اطلاعات ندارین لطف کنین راهنمایی الکی نکنین همدیگرو این بحثی ک شماها میکنین ی چیزی فراتر از این چیزاس.
۱
۰
 
 
ir
آتنا | ۴ ماه پیش
مال من خدادادی بازه شب ها خواب درست ندارم و چیزایی میبینم و میشنوم و حس میکنم که بقیه نمیتونن. میخوام ببندمش چیکار باید کنم؟
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  هادی | ۳ ماه پیش
  شما میتوانید چشم سوم را باز کنیدچون شما قدرتش رو دارید تمرکز کنید
  ۰
  ۰
 
 
us
Amin | ۴ ماه پیش
من فقط از یه چیزی میترسم اینکه ایا بعد از باز شدن چشم سوم میتونیم جن ها رو ببینیم؟؟ امیدوارم جواب منفی باشه. اگه میدونید جواب بدید چون مایل به باز کردن چشم سومم اما از این یه نکته میترسم و اصلا مایل نیستم با همچین موجوداتی روبه رو بشم :-\
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  محمد | ۴ ماه پیش
  چنین چیزی نیست دوستم چشم سومش فعاله. اصلا چنین چیزی ندیده.
  ۰
  ۰
  ir
  ..... | ۴ ماه پیش
  دوست گرامی اگه ترس یا واهمه ای داری هیچوقت نمیتونی به این موهبت دست پیدا کنی و بهتره که پیدا نکنی چون بعد از باز شدن دیو جن یا پری رو به راحتی به خودت جذب میکنی و میبینی و بعد از باز شدن چیزهایی میبینی که ارزو میکنی کاش نمیدیدی زندگی برات حروم میشه اگه نتونی به درک بالایی برسی مطمین باش اسیب میبینی .قبل باز کردن چشم سوم سعی کن از لحاظ معنوی و دینی بالا بری .و در نظر داشته باش بعد از باز شدن تو تنها میشی چون هیچکسی رو همشکل و همفکر خودت نمیبینی از جامعه ترد میشی چون شما رو درک نمیکنن و احتمال داره شما رو دیوانه بخونن
  ۱
  ۰
 
 
ir
Mobi | ۴ ماه پیش
چجوری متوجه میشیم ک چاکرا باز شدن !؟
بعد از اینکه باز بشن چشم سوم هم فعال میشه ایا !؟لطفا راهنماییم کنید ممنون !
۰
۰
 
 
ir
Mobi | ۴ ماه پیش
من خیلی دوست دارم چشم سومم فعال بشه اما نمیدونم چجوری میشه لطفا کمکم کنید!؟
ایا من میتونم ک چشم سومم رو فعال کنم !؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  misaq | ۴ ماه پیش
  دوست عزیز سلام.به این نکته توجه کن که چشم سوم چاکرای ششم از بین هفت چاکرای موجود در بدنه.اگر تمایل به باز کردن چشم سوم داری باید از چاکرای اول شروع کنی به باز کردن.اگر به هیچکدام از چاکراها توجه نکنی و مستقیم بری سراغ چاکرای ششم(چشم سوم)و اون رو بتونی بازش کنی چیزهای بسیار وحشتناک میبینی که اروز میکنی هیچوقت این کار رو نمیکردی.پس حواست رو جمع کن و از چاکرای اول شروع کن.با آرزوی موفقیت
  ۰
  ۰
  ir
  صالح | ۱ ماه پیش
  زیر نظر استاد مجرب و تمرینات منظم و سالم زندگی کردن میتوانید
  ۰
  ۰
 
 
ir
Aida | ۴ ماه پیش
بعد از یبار تمرین و انجام مدیتیشن همراه آهنگ مخصوصش چاکرا سومم خیلی خارش و سوزش گرفته یکی راهنمایی کنه علتش چیه،آیا چشم سومم داره باز میشه؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Mohammad | ۲ ماه پیش
  سلام یکی از نشانه ها خارش در پیشانی هست
  ۰
  ۰
 
 
ir
ذ | ۴ ماه پیش
سلام کسی استاد میشناسه معرفی کنه خیلی گمنامند
۰
۰
 
 
ir
فاطمه | ۴ ماه پیش
سلام من 19 سالمه.4 ماهه که به صورت جدی مطالعه میکنم در زمینه چشم سوم.اوایل شرو کردم به تمرین در روزهای اول دو سه بار سایه دیدم ک فک کردم توهمه..از نور به شدت بی زار شدم و در طول دو هفته سر درد شدید گرفتم.. تصمیم گرفتم مراقبه و مدیتیشن رو کنار بزارم.اما از همون موقه هاست ک هرروز یا دوروزی یکبار یه سری نور هایی رو مانند نور فلش البته به صورت کوچیکتر و تعداد بیشتری در کمتر از یک ثانیه میبینم و محو میشن.. جایی خوندم ک این نور ها نور فرشتگان محافظ هستن.. لطفا اگ کسی چیزی میدونه کمک کنه واقعا گیج شدم نمیدونم این نورها چی هستن
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  elaheh | ۴ ماه پیش
  دیدن نور یا هاله سفید طبیعیه ، البته همیشه به معنی فرشته ها نیست . از اون جایی که با باز کردن اجباری چشم سوم امکان دیدن موجودات در بعد اختری به وجود میاد ، اون نور ها می تونن هر چیزی باشن . اگه بیشتر به تمریناتت ادامه بدی شکل و فرم هم به خودشون می گیرن ولی پیشنهادم اینه که تا وقتی که مطمئن نشدی آماده ای و چاکرا های دیگه ات فعال نشدن اینکارو نکن چون برات مشکل پیش میاد .
  اینکه بعد از 4 ماه انقدر پیشرفت داشتی نشونه استعدادته .
  ۰
  ۰
 
 
ir
Sara | ۵ ماه پیش
خیلی دوست دارم چشم سومم باز بشه و دقیقا از این مطلب نفهمیدم که باید دقیقا وه کار هایی انجام بدم ، ممکنه برام توضیح بدید که چیکار کنم تا چشم سومم باز بشه ؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  میلاد | ۴ ماه پیش
  حتما باید به دین اسلام ورود کنید حتما و حتما باید نماز بخونید و کم کم از خدا بخواید من توضیحشو نمیدم چون حسم میگه شما نمیتونید چون یه روح پاک میخاد گ این قدرت از طرف الهی میباشد.
  من اگر یکبار نماز نخوانم از چشم سوم تهدید میشم و خاب سختیو میگزرانم
  خیره به تو می‌شود
  و وقتی کامل با دین شوی
  خدا یک محافظ به تو میدهد
  ۱
  ۰
  ir
  elaheh | ۴ ماه پیش
  ربطی به دین نداره . بستگی به اعتقاد معنوی محکم داره که با دین متفاوته . خیلی از هندو ها چشم سوم فعال دارن . حتی اگه بی دین هم باشی می تونی چشم سومتو باز کنی اما خطرناکه
  ۱
  ۰
 
 
ir
محسن | ۵ ماه پیش
من چشم سوم باز کردم خیلی حس خوبی اصلا نسبت به دنیا و مردم درک دیگری داری و انگار میتوانی همه چیز را کنترل کنی و از اتفاقات ناگوار و چند ساعت بعد خبر داری و میتوانم ذهن دیگرانو کنترل کنم خیلی حس خوبیه
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  هادی | ۳ ماه پیش
  داداش یاد ما هم میدی
  ۰
  ۰
 
 
ir
سحر | ۵ ماه پیش
سلام.من19سالمه. سالها قبل راجب چشم سوم تحقیقاتی انجام دادم و تمریناتی داشتم،اما موفق نشدم...همچنین تمام چاکرا هام رو فعال کردم و بعد این کارا رو رها کردم الان نزدیک یک ماه هست ک موجودی رو میبینم ک جن نیست فکر میکنم شیطان هست و مدام منو تهدید میکنه ک تسخیر میکنه منو هم در خواب و هم در بیداری لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
پاسخ ها:
  سلام دوست عزیز
  امروزه چشم سوم هر انسانی بسته هست و من میتونم با اطمینان کامل بهتون بگم که چشم سوم شما باز نیست!چرا که شخصی که چشم سومش را فعال و یا باز کرده باشه،هیچ وقت ادعا نمیکنه که چشم سومش فعاله،اگر این نظراتی که دوستان عزیز در این سایت نوشتن را خوانده باشید میبینید که همه نوشتن ما همه چاکرا های بدن خودمونو فعال کردیم!در حالی که این ممکن نیست !زیرا این چاکرا ها سالهاست که آسیب دیدن و به خاطر تغذیه نادرست مانند(نمک خوراکی،آب معدنی که در مغازه ها میفروشند،مشروبات الکلی و سیگار و ...)چشم سوم با مصرف این موارد که گفتم،دچار آسیب جددی شده و در کنار مدیتیشن باید از مصرف این مواد پرهیز کنیم و دیگر آنها را مصرف نکنیم!با تمرینات مداوم و گوش دادن به(فرکانس های مخصوص چشم سوم)و همچنین رعایت مواردی که در بالا گفته شد شما می توانید چشم سوم خود را باز کنید و در راه درست از آن استفاده کنید
  نکته:{چشم سوم سالهاست که غیر فعال بوده و فعال شدن آن ممکن است سالها طول بکشد}
  موفق باشید????
  ۱
  ۰
  ir
  سیدرضا | ۴ ماه پیش
  سحرخانم شماهرگزخدارا فراموش نکنید وبدانید که اودرهرشرایطی حافظ جان ماست پیروزباشید
  ۲
  ۰
 
 
ir
عباس | ۶ ماه پیش
عالی فقط تمرکز زیاد نیاز دارد
۰
۰
 
 
ir
... | ۶ ماه پیش
من چند وقته مراقبه انجام میدم جدیدا تمرینات ذهنی مخصوص به باز کردن اجنا رو انجام میدم اما چند وقته هر وقت میخام مراقبه معمولی انجام بدم چیزهایه فراتر از وحشتناک رو میبینم جوری که حتی نمیتونم از ترس تکون بخورم من چیکار کنم بعضی وقت ها چیزهای خیلی ترسناکی میبینم
۰
۰
 
 
ir
sara rb | ۷ ماه پیش
..سلام من میخام مرحله ب مرحله پیش برم طوری ک اتفاق یا ب راه های شیطانی کشیده نشم و بتونم کاملا چشم سومم رو باز کنم اگ کسی مدنظرتون هس رو لطفا راهنمایی کنید
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  د | ۶ ماه پیش
  بازکردن چشم سوم خطرناکه باعث میشه راه روبرای شیاطین واجنه بد به شماباز بشه وزندگیتون نابودبشه من چن نفراز اطرافیان و اشناهام که بازکردن و صداهایی میشنیدن نابود شده زندگیهاشون و راه برگشت نداره خیلی خیلی خطرناکه .
  ۱
  ۰
  ir
  سیدرضا | ۴ ماه پیش
  کم خوری گام اول است گام دوم سحرخیزی است گام سوم عبادت های شبانه است پیروز باشید
  ۲
  ۰
 
 
ir
ایمان | ۷ ماه پیش
چطور من چشم سوم را باز کنم لطفاً بگید من خیلی دوست دارم که چشم سوم را باز کنم ولی هیچ هیچ منبع معتبری پیدا نکردم میشه لطفاً راهنماییم کنید من از زندگی که دارم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ناراضی هستم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  faran | ۴ ماه پیش
  فک میکنی اگه چشم سومت باز بشه میتونی زندگی بهتری داشته باشی؟ اگه همچین فکری میکنی برو فیلم سینمایی ترسناک چشم سوم یک و دو رو ببین و واقعیته، بعد ببین واقعا میتونی با چشم سوم فعال زندگی داشته باشی یا ن
  ۰
  ۰
 
 
ir
Aram | ۸ ماه پیش
من میخوام انجامش بدم ولی نمیدونم دقیق باید از کجا شروع کنم کسی که با تجربست میتونه بهم کمک کنه!؟
۰
۰
 
 
ir
behnaz | ۸ ماه پیش
من چشم سوممو تقریبا باز کردم میدونین قبلن فک میکردم بد و منفی باشه ولی بد نیست و واقعا نمیتونم به نور نگاه کنم
۰
۰
 
 
ir
Sorena | ۸ ماه پیش
سلام آیا کسی ک به خدا به هیچ عنوان اعتقادی نداره و هیچ دینی و نتونسته قبول کنه اما انسانیت رو داره و دوسداره داشته باشتش؛ چشم سومشو باز کنه خطراتی داره؟
یعنی ایا بعداز باز شدن چشم سومش اعتقاداتش به خدا و ادیان ممکنه تغییر کنه؟
خیلی ممنون میشم جواب بدید
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Soheil | ۵ ماه پیش
  کسی که به خدا اعتقاد نداره و به چشم سوم اعتقاد داره،بسیار آدم ابلهی است.هدف از چشم سوم رسیدن به هدایت.مثال:من در دنیا اعمال خوب انجام دادم تا به بهشت برم.مردم و به بهشت رفتم.ماندم در بهشت با حوریان ها.تا ابد... . اما این بهشت رفتن کمی خسته کننده نیست،وقتی که با خدا ارتباط نداشته باشی.
  ۰
  ۰
  ir
  misaq | ۴ ماه پیش
  دوست عزیز چشم سوم رو خدا قرار داده تا افرادی که واقعا لیاقت حقیقی رو دارن بتونن درک بهتری از خدا و جهان هستی داشته باشن.مثلا با باز شدن چشم سوم شما میتونی تمامی کهکشان ها و زیبایی های جهان رو ببینی که تا به حال هیچکس ندیده یا مثلا به درک بهتری از خدا بری و این چیزا.پس حالا که خدا رو قبول نداری چطور میخوای چشم سوم رو باز کنی.در ضمن چشم سوم هم مثل هرچیز دیگه مثبت و منفی داره.اگه بتونی چشم سومت رو فعال کنی بجای چیزهای زیبا در شیاطین و اجنه رو به روی خودت باز کردی و زندگیت نابود میشه و هیچ راه برگشت دیگه ای هم نداری.
  ۰
  ۰
 
 
ir
ایلیا | ۸ ماه پیش
من یک پسر 16 ساله ام و همه چاکرا هامو بجز چاکرای قلب باز کردم فقط میخوام بدونم تو سن من اگه چشم ماورایی رو باز کنم چه ضرراتی داره؟
التماس میکنم جواب بدین من میخوام انجامش بدم.....
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  زینب | ۷ ماه پیش
  اگر زیر نظر استاد باشه خوبه بنظر من.
  ۰
  ۰
 
 
de
الکاپو | ۸ ماه پیش
سلام من سیزده سالمه میتونم چشمه سومم رو باز کنم؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  مهسا | ۵ ماه پیش
  هرکسی میتونه ربطی ب سن نداره
  ۰
  ۰
 
 
ir
امیرمحمد | ۹ ماه پیش
سلام ، مدتی میشه درگیر درک کردن چشم سوم شدم ،کلی تمرین کردم و نتیجه تله پاتی کردن رو دیدم خیلی جالب بود ، الان پیگیر این موضوع هستم ، و دنبال یک استاد برای ادامه کار هستم، زیرا حس کردم بدون زیرنظر بودن یک استاد ممکنه بخودم صدمه بزنم.
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  زینب | ۷ ماه پیش
  فکر خوبی کردین حتمن زیر نظر استاد باشین
  ۱
  ۰
 
 
ir
Behnam | ۹ ماه پیش
سلام.میشه بگید از کجا اهنگ مخصوص باز شدن چشم سوم گیر بیارم؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Farzaneh | ۸ ماه پیش
  سلام آهنگ بازشدن چشم سوم ازکجامیتونم تهیه کنم؟
  ۰
  ۰
  ir
  زینب | ۷ ماه پیش
  توی تلگرام کانالهای خوبی هستن برای اینکار از اساتید ریکی کمک بگیرین.
  ۰
  ۱
  ir
  Soheil | ۵ ماه پیش
  میدونی تو اینترنت راحت پیدا کنی.
  ۰
  ۰
  ir
  N | ۵ ماه پیش
  سلام برای بازکردن چشم سوم از بیوکینزی وسابلیمینال استفاده کنید اصلا خطری نداره وبه خوبی باز میشه .
  ۰
  ۰
 
 
ir
گیمر | ۹ ماه پیش
سلام من یک پسر ۱۶ ساله هستم و میخواهم چشم سومم را باز کنم اینجا کسی هست که به من کمک کنه
۰
۰
 
 
ir
غریبه | ۹ ماه پیش
سلام من شانزده سالمه و میخام چشم سوممو باز کنم.
لطفا یکی تمام خطراتی که داره رو برام بگه:؟
چون توی سایتا درست توضیحش ندادن.
و یه چیز دیگه استمنا روی چشم سوم تاثیر داره یا نه؟؟:
ممنون میشم زودتر جواب بدین::!
۰
۰
 
 
ir
فاطمه | ۹ ماه پیش
به نظر من اونایی که چشم سومشون باز میشه به فرد مرموزی تبدیل میشن و به کسی نمیگن که چشم سومشون بازه پس هر کی ادعا کرد چشم سومش بازه باور نکنید!!
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  امیرمحمد | ۹ ماه پیش
  سلام ، این چنین نیست.
  اگر این چنین بود کسی نمی‌فهمید چشم سوم چیه و این دانش متافیزیکی به هیچکس انتقال داده نمیشد
  ۰
  ۰
  ir
  ممکن | ۸ ماه پیش
  خوبه حرفتون ولی چیزی نیست ک دلتو داره میگه
  ۱
  ۰
 
 
ir
فاطمه | ۹ ماه پیش
من خیلی وقته درباره چشم سوم تحقیق میکنم.مدتیه تمریناتی را انجام میدم و گاهی یه حس عجیب غریبی میاد سراغم، دلم میخواد از همه فاصله بگیرم به نور حساس شدم و نور اذیتم میکنه.شبا هم که تا دیروقت بیدارم و تنهام صدا پچ پچ میشنوم همچنین دیگه از خیلی چیزایی که قبلا ازشون لذت میبردم لذت نمیبرم.چشم سوم من داره فعال میشه یا توهم زدم؟چقدر طول میکشه چشم سوم فعال بشه؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  SAMISOLEYMANIIII | ۸ ماه پیش
  منم خیلی وقته تحقیق میکنم همون حس هایی که شما دارین منم دارم ادم میخواد فقط تو یه اتاق تنها باشه اصلا حوصله حرف زدن هم نداره ادم
  ۰
  ۰
  ir
  د | ۶ ماه پیش
  دارین راه خطرناکی رومیرین صداها مال اجنه هستن زودتر توبه کنین برگردین
  ۰
  ۰
 
 
ir
نگار | ۹ ماه پیش
چشم سوم من فقط تا یکی دو روز رو میتونه پیش بینی کنه اونم از طریق خواب و البته چیزایی دیگه ای هست که خیلی بهم کمک کرده تا همین جا برام کافیه بنظرم از نظر روحی بعضی آدما توان تحملشو ندارن
۰
۰
 
 
ir
Asal | ۹ ماه پیش
سلام من میخوام چشم سومم باز کنم اگه کسی هست که کمکم کنه لطفا بگه واقعا دلم میخواد اینکار انجام بدم ولی با چیزایی که خوندم میترسم تمرینات اشتباهی انجام بدم که عواقب بدی واسم داشته باشه
۰
۰
 
 
ir
محمد | ۹ ماه پیش
سلام من تازه می خوام این کار رو شروع کنم ولی از چند چیز می ترسم یکی اینکه ممکنه از آینده فقط قسمت شیطانیش رو ببینم و دومی اینکه تو آینده مرگ مادرم رو ببینم و سومی اینکه نتونم به خوبی با این مسئله ی دیدن جن ها کنار بیام. لطفا کمکم کنید خواهش میکنم.....
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  امیرمحمد | ۹ ماه پیش
  سلام ، پس از فعال کردن چشم سوم شما درک متفاوتی نسبت به زندگی خواهید داشت ، و خدایی نکرده مرگ عزیزانتان شمارا اذیت نخواهد کرد ، و این را بخودت بفهمان که تو دمیده شده از روح خداوندی ، و هیچ نیرو و انرژی نیست که بتواند جسم و روح شمارا بترساند !
  آگاه باشید جن و شیطان انرژی منفی بوده و شما این فکر و احساس رو باید از خودتان دور کنید.
  برای کنترل کاری که میخواهید انجام دهید به پیش یک استاد بروید و اصولی شروع و فعالیت کنید ، که خدایی نکرده مشکلاتی براتون وجود نیاد.
  ۰
  ۰
 
 
ir
یاشار | ۹ ماه پیش
سلام مدتی هست از کودکیم که خواب هایی میبینم که طی روزهای اینده اون خواب برای من اتفاق میفته و همه چیز تکرار میشه ولی من هیچ کنترل و تمرکزی روش ندارم از وقتی بدنبال بازشدن چشم سومم هستم بالای ابرو وسط پیشانیم خیلی احساس خارش و کمی احساس درد و گرفتگی میکنم من میخوام چشم سومم کاملا باز شه بدون هیچ محدودیتی در حال حاضر چه کاری میتونم انجام بدم و اونایی که انجام دادن موفق بودن راهنمایی کنن با تشکر????
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Elena | ۹ ماه پیش
  سلام
  دوست عزیز من با آگاهی که از این امور دارم ب‌طور نسبی میتونم بگم چشم شما در حال باز شدن هستش و شما این مورد رو به طور ژنتیکی از کودکی داشتید
  روش تمرکز کنید مدیتیشن کنید کامل باز میشه
  ۰
  ۰
 
 
ir
ahmd | ۹ ماه پیش
یه سوال داشتم ؟
ایا واسه ی باز کردن چشم سوم باید به خدا ،دین اسلام یا هر دین دیگه ای یا امامان و پیامبران اعتقاد داشت ؟؟؟
۰
۰
پاسخ ها:
  ae
  Arbarana | ۹ ماه پیش
  نه توی دنیا آدمای ندانم گرایی هم هستن که چشم سومشون بازه
  ۰
  ۰
 
 
ro
EMAD | ۹ ماه پیش
سلام.ببخشید می شه بگید چطور می فهمیم چشم سوممون باز شده یا نه
۰
۰
 
 
ir
امید | ۹ ماه پیش
سلام من امیدم ۱۵ سالمه از مشهد تازگیا فکرم تغییر کرده این دنیا رو پوچ میدونم وفکر میکنم میتونم ی قدرتی داشته باشم ک ادمای دیگه نمیتونن بدنبال باز کردن چشم سومم هستم ولی احتیاج ب کمک دارم
۰
۰
 
 
ir
petar pan | ۹ ماه پیش
سلام من مدیتیشن انجام میدادم ولی چشم سوم باز نکردم چرا؟ بعد من یه مشکلی دارم نمی تونم درسامو یا چیزای دیگرو حفظ کنم می شه کمکم کنید
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  .. | ۹ ماه پیش
  فقط با مدیتیشن نمیتونی بازش کنی ... تمرکز روش و کلی هم کارهای دیگه ... شاید اجنا کمکت کنه اما همونطور که همه میدونیم اول از خدا کمک بخواه که خودش افریننده قده پینه ال هست
  ۰
  ۰
 
 
ae
Mohammad | ۱۰ ماه پیش
من دوست دارم چشم سوممو بازکنم اگه کسی که
واقعا اینکارو انجام داده و موفق شده هست اینجا بیاد راهنمایی کنه ممنون
۰
۰
 
 
ir
مسیح | ۱۰ ماه پیش
وسط تمرین درد شدیدی بین پیشونیم گرفتم و همینطور خارش یهویی بدن وتا چند ساعت هم درد پیشونیم نمیوفته ولی خارش بعداز تمرین میوفته
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  ذ | ۴ ماه پیش
  پیاده روی در فضای ازاد
  ۱
  ۰
 
 
ir
عباس صفری | ۱۰ ماه پیش
من قبلا این را فهمیده بودم ولی نمیدونستم که چشم سوم محسوب میشه من حتی نور ذهن خود را دیده ام با تشکر
۰
۰
پاسخ ها:
  cw
  سید محمد جواد | ۸ ماه پیش
  سلام دوست عزیز اگه چشم.سوم.شما بازه میشه کمکم.بکنی منم بهش برسم چیکار کردی چ چیزایی رو میتونی ببینی میخوام کمکم بکنی واقعا من قدرتشو دارم.که به دستش بیارم حتی صدای یه جن شنیدم صدام.زدش و یه لیوان رو اوپن بودش لیز خورد افتاد روم
  ۰
  ۱
 
 
ir
Mahdi | ۱۰ ماه پیش
من مدیتیشنو انجام میدم اصلاا میرم ی جا دیگ
بعد میخام چشامو باز کنم بلند شم ولی نمیشه بع بیخیال میشم یکم بعد دوباره تلاش میکنم اوکی میشه
داستان چیه????
۰
۰
 
 
ir
سجادی | ۱۰ ماه پیش
از من می شنوید هیچ وقت برای باز شدن چشم سومتون تلاش نکنید.همین که ذهن اطرافیانتان رو بخونید و به دروغاشون گوش بدید کلی اذیت‌میشید تا اینکه دیگه همه چیزو بفهمید .واقعا زجراوره????
۰
۰
 
 
ro
نسیم | ۱۰ ماه پیش
سلام.من میخوام چشم سوممو باز کنم ولی مدیتیشن و یوگا بلد نیستم.راه اسونتر و سریع تری هست؟
۱
۰
پاسخ ها:
  ir
  ذ | ۴ ماه پیش
  هرچه سریعتر بدتر به فنا میروی
  ۱
  ۰
 
 
ir
آیدا | ۱۰ ماه پیش
من اصلا نمیدونستم چشم سوم چیه تا دیشب یه خواب دیدم که بعد از اون هیچی یادم نموند فقط یه چیزی از آینده بهم گفته شد اون یه حس واقعیه الان هروقت اون کلمه رو می شنوم همون حس رو دارم بعد امروز حس کردم چشم سومم فعاله ولی من هیچکدوم از این کارا رو انجام ندادم و این یه واقعیه بعضی وقتا یه چیزایی میبینم ولی اصلا فکرشو نمی کردم اصلا ترس نداره خیلی خوبه یه حس عجیبیه دوست داشتنی
۰
۰
پاسخ ها:
  md
  Negar | ۱۰ ماه پیش
  سلام عزیزم ، الان شما واقعا از چیزایی که میبینی نمی‌ترسی؟ میشه بگی دقیقا چیکار کردی که باز شد و بگی که چیزایی که میبینی چیه؟ و چجوری باید باهاشون کنار اومد؟
  و اینکه آیا اونا میتونن بهمون آسیب برسونن یا کاری داشته باشن یا ندارن؟
  لطفاً راهنماییم کنید
  ۰
  ۰
  ir
  رویا | ۱۰ ماه پیش
  سلام عزیزم هنگامی که شما تو موقعیتی قرار میگیرید و احساس میکنید قبلا در اون موقعیت قرار گرفته اید یعنی شما در زندگی قبلی در اون موقعیت بودید بعض اوقات از یک خیابان برای اولین بار رد میشید و احساس قبلا اون مکان رو دیدی این به این معناست شما در زندگی قبلی در اون مکان رفته بودید
  ۰
  ۰
 
 
ir
ایدا | ۱۱ ماه پیش
من از وقتی که یادم میاد گاهی اوقات تو موقعیتایی قرار میگیرم که قبلا دیدم گاهی اوقات نگران میشم
ولی دوست دارم تقویتش کنم
۰
۰
 
 
ae
ANONYMOUS | ۱۱ ماه پیش
باسلام من خیلی دوست دارم چشم سومم باز بشه اما بعضی وقتا حس عجیبی دارم فکر میکنم که باز است فکر های عجیب به سرم میزنه گاهی وقتا الکی من به جایی کشیده میشوم در صحرا من در روستا در نزدیکی اراک زندگی میکنم
۰
۰
پاسخ ها:
  gb
  N | ۹ ماه پیش
  اگه باز باشه توی موقعیت های مختلف یه تصویر یه لحظه ای میبینی که بعد از چند ماه یا بیشتر یا کمتر دوباره میبینیش ولی نه تو خیالت واقعا میبینیش من که چهار ساله چشم سومم بازه و اینطوریم
  ۰
  ۰
 
 
us
ایمان | ۱۱ ماه پیش
سلام!!!
آیا استفاده از "ورق" (L$D) میتونه کمک کنه؟
۰
۰
 
 
ir
ناشناس | ۱۱ ماه پیش
من چشم سومم میشه گفت ۵۰ درصدبازشده هرکسی رو متمرکز بشم حتی اگر هزارفرسخ فاصله داشته باشه میبینم ومیتونم حسش کنم وببینم درچه حالیه میتونم فکر طرف مقابل رو کامل بخونم ولی چشم سومم رو برای ارتباط با دنیای ماورای معنوی میخوام بازکنم نه این دنیای فانی
۰
۰
پاسخ ها:
  gb
  N | ۹ ماه پیش
  چقدر از چشم سومت رو باز کردی
  باز شدن چشم سوم مرحله مرحلست
  اول مثله یه تصویر چند ثانیه ای آینده رو برا خودت میبینی و یادت نمیاد تا وقتی اتفاق بیفته
  بعد کم کم اون تصویر به یه حالت ویدیو چند ثانیه ای تبدیل میشه و بدون صدا
  بعد کم کم صدا هم روش اضافه میشه و یه چیزایی یادت می مونه
  بقیه مرحله هارو نمیدونم چون تا اینجا پیشرفتم فقط یه نکته سعی کنید روی اطرافتون دقت داشته باشید تا آینده رو بهتر ببینید چون چشم سوم سیگنال میفرسته گذشته تا ما آینده رو ببینیم اینو از روی تجربه میگم چون من یه چیزی رو برای آینده دیدم و وقتی اتفاق افتاد و من هنوز نمیدونستم که دیدمش از نظرم اون اتفاق جالب اومد و برای همین تا روز ها تو ذهنم بود بعدش یکم که روش متمرکز شدم یادم اومد که من اینو واضح دیده بودم اون اتفاقم وقتی دیدم که هنوز توی مرحله ی تصویر چند ثانیه ای بودم در حالی که من این اتفاق چند ماه پیش برام افتاد و توی مرحله آخری که گفتم بودم و همونطور هم توی گذشته دیدم یعنی به صورت یه ویدیو خیلی جالبه نه????
  من خودم خیلی کف کردم????
  ۰
  ۰
 
 
ir
ناشناس | ۱۱ ماه پیش
این تویی که فرض می کنی چشم سوم داری در اصل این قدرت خودت داری فقط نیاز داری باورش کنی من که باورش کردم اگه میگی نمی شه یه لحظه چشات رو ببند بیا تو دنیای من خودت اگه با درک باشی بهت کمک می شه با تصور
۰
۰
 
 
us
Mirzahisainhidari | ۱۱ ماه پیش
میشه بگین چه جور چیزا باعث غیر فعال شدن چشم سوم میشود
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  رویا | ۱۰ ماه پیش
  چای و فسفود دوتا عامل برای بسته شدن چشم سوم هست
  ۰
  ۰
  gb
  N | ۹ ماه پیش
  من هر روز چای میخورم ولی چهار ساله که چشم سومم فعاله????????
  ۰
  ۰
 
 
us
میرزاحسین | ۱۱ ماه پیش
میشه بگین که چه چیزا باعث غیر فعال شدن چشم سوم می شود
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  ممکن | ۸ ماه پیش
  برای باز شدن چشم سومتون اصلا ب مواد غذایی ربطی نداره ولی بعد از باز شدن چشم سومتتون غذا هایی ک دوست داشتین براتون بد میشن و غذایی ک دوست نداشتین براتون خوب میشن همین میشه
  ۰
  ۰
 
 
ir
علی اصغر محمودی | ۱۱ ماه پیش
سلام.
میخوام براتون دقیق توضیح بدم.بادقت بخونید:
بدن دارای روح است وهمچنین چشم دارد چشم سوم همان چشم روح است و هنگام خواب که اعضا به آرامش میرسند فعال و باعث دیدن دنیاهای ماورایی میشود.اگر این چشم را در بیداری فعال کنید باعث خواب و بیداری میشود و ممکن است چیز های ماورایی را در بیداری ببینید و اگر تحملش راداشته باشید نترسید یا بهتر از تعجب نترسید.مثال فرشته ها????
۰
۰
پاسخ ها:
  gb
  N | ۹ ماه پیش
  درسته اگه جرعتش رو ندارین فعالش نکنین اگه هم فعال کردین ازش نترسین
  ۰
  ۰
 
 
ir
Mina | ۱۱ ماه پیش
من تازه میخوام شروع کنم و دنبال یه مرجع معتبر هستم و اینکه یکم میترسمd
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  اتنا | ۱۱ ماه پیش
  چشم سوم الکی نیس خیلی سخته من به عنوان کسی که دیدم چشم سوم چطوریه دارم بهت میگم اینکارو نکن چون داشتم کسایی رو بخاطر ترسشون خودکشی کردن
  چشم سوم خیلی بده مخصوصا اگه جنای شیطانی ببینی
  ۰
  ۰
  ir
  ممکن | ۸ ماه پیش
  ترس نباشه زندگی معنی نداره نترسین وقتی بهش برسین عادت میشه براتون ک نترسین
  ۰
  ۰
 
 
ir
Mina | ۱۱ ماه پیش
من تازه میخوام شروع کنم و دنبال یه منبع معتبر هستم و اینکه یکم میترسم
۰
۰
 
 
ir
mahdi | ۱۱ ماه پیش
چشم سوم واقعیت داره حتی لورین وارن چشم سوم داشت
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  Mahdi | ۲ ماه پیش
  سلام من از بچگی اینطوریم بعضی وقتا ک جایی میرم حس میکنم ک قبلا اینجا بودم یا ک وقتی میخواد یه اتفاقی بیوفته ۱هزارم ثانیه قبلش می فهمم که قراره یه اتفاق بیوفته اما صدای پچ پچ نمیشنوم میشه لطفا راهنماییم کنید که بگید این نشانه ها از چیه
  ۰
  ۰
 
 
ir
Erfan | ۱ سال پیش
سکوت،تمرکز،باور قلبی وذهنی،شب وقت تمرین چشم سومه،سکوت کامل یه اتاق تاریک،دهتا تنفس هر تنفس هفت ثانیه از بینی تنفس و از دهن بیرون بدید،یه شمع تو اتاق روشن کن خیره ن تمرکزتو جمع کن روی شعله شمع از صداهای اطرافت نترس ادامه بده کامل ک تمرکز کردی چشماتو ببند سعی کن تمام انرژیت روی مرکز مغزت و چشم سومت باشه و آروم با باور مغزی و قلبی چشاتو باز کن انقد تکرار کن ک موفق بشی،هیچ چیز نمیتونه مانع قدرتی بشی ک خدا بهت داده وگفته نمازشب بسیار ثواب داره چون وقتی سجده میکنی تمام تمرکزت در سکوت کامل و قران ک غدای روحته وارومت میکنه رو داری و فشار مهر روی پیشونیت باعث تحریک شدن چشم سوم و باز شدنش میشه،ب باورات شک نکن،موفق باشید
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  آنا | ۶ ماه پیش
  میشه بیشتر بگید چگونه چشم سومه باز کنم من ۱۵ سالمه ممنون خیلی کنجکاوم
  ۰
  ۰
 
 
ir
علیرضا | ۱ سال پیش
سلام چشم سوم باز بشه فقط وقتی خوابی میتونی لحظه کوتاهی از اینده رو ببینی مثلا بعضی وقتا حس میکنی ک این لحظه ای ک الان برات اتفاق افتادو قبلا دیدی
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  خسروامینی | ۱۰ ماه پیش
  با بازشدن اون ممکنه بتوانید مرگ عزیزانتون راپیش بینی کنید ویاباجن ارتباط بگیرید واگرظرفیت نداشته باشید کارتون به بیمارستان اعصاب وروان خواهد کشید
  ۰
  ۰
  ir
  رویا | ۱۰ ماه پیش
  سلام وقتی احساس میکنی برای اولین بار جایی میری یا چیزی رو میبینی اما احساس میکنی اون رو قبلا بار ها دیدی به این معنیست که شما در زندگی گذشته با اون محل یا منطقه یا شیع برخورد داشتید و بعد از تولد دوباره با اینکه شما بار اول اون محل یا هرچیزی دیگه رو میبینید احساس میکنید قبلا هم دیدید
  ۰
  ۰
  gb
  N | ۹ ماه پیش
  رویا جان اون که شما میگی مال کسیه که چشم سومش فعال نباشه یا قبلا تصویرش رو توی رویا ندیده باشه
  ۰
  ۰
  ir
  علی | ۸ ماه پیش
  سلام . علم فیزیک ثابت کرده تکرار یک صحنه در روز در اصل ربطی به چشم سوم نداره و ناشی از خستگی ذهن بر اثر روزمرگی هست .
  علم متافیزیک هم تایید کرده شما با بازشدن چشم سومتون نه آینده رو میبینید و نه جنیان رو . در اصل شما قدرت همسان سازی انرژی رو به دست میارید و انرژی های ساطع شده از تفکرات دیگران رو میتونید در ذهنتون رمز گشایی کنید و حرکت بعدی رو حدث بزنید
  علم کوانتوم هنوز در نظریه دنیای موازی و امکان شیفت کردن انسان به اون از طرق کرمچاله ها و یا ... در فضا نظریت قطعی نداره . بنا به اعداد و ارقام این امکان هست اما بنا به *** هنوز نتونستیم ثابت کنیم .
  ما در بحث چشم سوم هیچ چیزی رو رد نمیکنیم و در اصل لُب پیشانی ما وظیفه این موضوع رو داره اما تعاریف موجود بی شک اشتباه است .
  چرا که اگر انسانی میتونست آینده رو پیش بینی کند به قطع هیچ گاه رازش رو فاش نمیکرد تا منافعش برای خودش بمونه .
  عملا چشم سوم حالت خلصه است تا سیستم مغذ شما بدن رو در حالت استند بای در بیاره و طول موجهای مختلف رو رمز گشایی کنه و نتیجه گیری کنه
  باز هم بحثی بود در خدمتیم
  ۰
  ۰
  ir
  آنا | ۶ ماه پیش
  سلام.من اصلاً نفهمیدم یعنی چی پس اینای که میگن چشم سومم بازه چی میگه میگن جن آینده را میبینم دروغه لطفاً توضیح بده
  ۰
  ۰
 
 
ir
رستم | ۱ سال پیش
سلام
کسایی ک موفق شدن فعال کنن چشم سوم رو
اونایی ک در حال تلاشن
اونایی ک میخان فعال کنن
اونایی ک تجربه دارن

بیاین با کمک هم، ب موفقیت میرسیم
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  سورنا | ۱ سال پیش
  چطوری میتونیم به هم کمک کنیم؟
  ۰
  ۰
  ir
  رها | ۱ سال پیش
  من دارم تلاش میکنم ولی نمیشهههههههههههههه
  ۰
  ۰
  ir
  Faty | ۱ سال پیش
  من تاره می خوام شروع کنم
  ۰
  ۰
  ir
  الهام | ۹ ماه پیش
  منم ميخام شروع كنم كمكمميكني
  جايي هست بريم يادبدن بهمون
  ۰
  ۰
 
 
ir
الی | ۱ سال پیش
عزیزان,چشم دلتون رو که باز کنید چشم سوم خود به خود باز میشه
۰
۰
پاسخ ها:
  nl
  مانی | ۱۰ ماه پیش
  چشم سوم که همون چشم دله.
  ماشالا شما هم غیب میگین
  ۰
  ۰
 
 
ir
الی | ۱ سال پیش
عزیزان ,چشم دل که باز بشه چشم سوم هم باز میشه.
۰
۰
 
 
ir
مهدی | ۱ سال پیش
سلام . باز شدن چشم سوم به این اسانی نیست و سال ها طول میکشد که باز شود
۰
۰
پاسخ ها:
  ir
  amir | ۱ سال پیش
  بستگی به باورت داره و برعکس چیزی که فکر میکنی به همین سادگی ها هم باز میشه
  ۰
  ۰
  ir
  رها | ۱ سال پیش
  واقعا من فک کردم اگه یکبار انجام بدم باز میشه
  ۰
  ۰
  gb
  N | ۹ ماه پیش
  من که سر یه روز بازش کردم اونم چهار سال پیش البته یه روزم نبود یه نیم ساعت طول کشید ولی کامل بازش نکردم
  ۰
  ۰
 
 
ir
maryam | ۱ سال پیش
ميشه ي روش مطمئن و قابل فهم بگيد تا راحت تر بتونم چشم سومم را باز کنم .؟؟
بعد اين تمرينات آيا چشم سوم من باز شده؟
بعد اينکه چشم فيزيکي خود را بار کردم از کجا بفهمم ک واقعا چشم سوم من باز شده؟؟؟؟؟
۰
۰
پاسخ ها:
  gb
  N | ۹ ماه پیش
  موزیک مخصوص باز کردن چشم سوم رو گوش کن البته به خودت فشار نیار یه بار که گوش کنی تا آخر خودت اثراتش رو متوجه میشی درد و خارش بین پیشونی اتفاق میوفته البته اگه دل و جرعتش رو داری بازش کن قبل از گوش دادن موزیک فکرات رو بکن چون بعد دیگه راه برگشتی نیس حتی با همون یه بار چون فعال میشه ????
  ۰
  ۰
  ir
  ممکن | ۸ ماه پیش
  نیازی نیست بدونین کی باز میشه وقتی باز شد خستتون کلا تغییر میکنه اونوقت میفهمین باز شده
  ۰
  ۰
 
 
ir
داها | ۱ سال پیش
امیر حسین وقتی چشم سومم باز بشه موجو داتت جهان دیگر رومی بینی
۰
۰
 
 
ir
مختار | ۱ سال پیش
منم چشم سومم باز شد!
۰
۰
پاسخ ها:
  fr
  امیرحسین | ۱ سال پیش
  با باز شدن چشم سوم چه اتفاق و احساسی به انسان دست میده و آیا وقتی که باز شود انسان متوجه میشود، در ضمن چه کارهایی میشود برای باز شدن چشم سوم انجام داد ممن ن میشم اگر راهنماییم کنید
  ۰
  ۰
  ir
  فاطمه | ۱ سال پیش
  میشه بگین چکار کردین و چ اتفاقی واستون افتاد من مدتیی هست ک ب دنبال روش مطمعن هستم و تمام تمرکزم و روش گزاشتم اگ میشه یکی بگ باید چکار کنم و این ک از کجا بفهمیم باز شده یا ن ممون
  ۰
  ۰
  ir
  Negin | ۱ سال پیش
  واقعا چشم سومت رو باز کردی????????
  زیر نظر کدوم متخصص؟؟؟
  اگه باز کردی اینجا چیکار میکنی
  باشه بابا فهمیدم خیلی شاخی
  ۰
  ۰
  ir
  sun | ۱ سال پیش
  من ک فکر نمیکنم.......... فقط در حد یه حرفه.... اگه فکر میکنی غیر از اینه.... پس همون ک من میگم درسته
  ۰
  ۰
  nl
  مانی | ۱۰ ماه پیش
  بهت میاد
  دوباره بازش کن????????????????
  ۰
  ۰
  ir
  مژده | ۹ ماه پیش
  خب چه حسی داری واصلا ترس داره؟من سنم خیلی کمه اما ازبچه گی اینحور چیزارو دوس داشتم
  ۰
  ۰
  ir
  الهه | ۶ ماه پیش
  میشه بگیدچطوری؟؟؟؟موزیک فعال سازی چشم سوم وجودداره ؟؟؟
  ۰
  ۰
  ir
  آنا | ۶ ماه پیش
  سلام داداش میشه بگید چجوری چشم سومت را باز کردی همه مراحل را بنویس
  ۰
  ۰
  ir
  Sahar | ۶ ماه پیش
  چجوری باز کردی؟
  نمیترسی؟
  ۰
  ۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم