دلگرم
امروز: جمعه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۱ قمری و ۰۷ اوت ۲۰۲۰ میلادی
تعبیر خواب استخر : 31 نشانه و تفسیر دیدن استخر در خواب
1
2.2K
زمان مطالعه: 7 دقیقه
تعبیر خواب استخر دیدن (تعبیر خواب خانه استخر دار ، تعبیر خواب استخر بادی ، تعبیر خواب استخر خالی از آب ، تعبیر خواب استخر آب داغ

خواب استخر دیدن نشانه چیست

دلگرم: تعبیر خواب استخر دیدن (تعبیر خواب خانه استخر دار ، تعبیر خواب استخر بادی ، تعبیر خواب استخر خالی از آب ، تعبیر خواب استخر آب داغ و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم

separator line

تعبیر خواب استخر

1- خواب دیدن استخر بیانگر احساسات و افکار درونی شماست.
2- اگر در خواب دیدید که در استخر رو باز شنا می کردید تعبیرش این است که شانس در خانه شما را زده است و فرصت خوبی برایتان پیش آمده که باید از آن به نحو احسنت استفاده کنید.
3- تعبیر استخر آبی رنگ در خواب نشانه شروع دوباره و روح زندگی و احساسات و عواطف پاک مهربان شماست.
4- تعبیر دیدن استخر شیشه ای در خواب نشانه سلامت جسمی و روانی است.
5- اگر در خواب دیدید که یک عده در استخر برهنه شده بودند تعبیرش این است که از خود ناراضی هستید. تعبیر دیگر خواب این است که از خودتان خجالت می کشید و در واقع رازی دارید که به زودی فاش خواهد شد و این راز شما را رسوا خواهد کرد.
6- اگر در خواب استخر را در میان جنگل دیدید تعبیرش این است که شما راه استراحت و لذت بردن از زندگی را بلد هستید و دوست دارید از لحظات خود لذت ببرید.
7- اگر در عالم رویا دیدید که در کنار استخر، آتش شعله ور بود تعبیرش این است که شخصیت آزاد و مستقلی دارید و به دنبال رستگاری هستید.
8- دیدن استخر در هتل نشان می دهد احساسات شما موقت و زودگذر هستند و زیاد به کسی وابسته نمی شوید. البته سعی کنی افکار مثبت را جذب و افکار منفی را از خود دور کنید تا در آرامش بمانید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
9- استخر تجسمی است از خواسته ها و نفسانیات که بیشتر جنبه بزرگی طلبی دارند . استخر به تنهایی چیزی را در خواب بازگو نمی کند مگر آبی که درون آن هست و برای روشن شدن این نکته باید به کلمه آب مراجعه کنید چون صافی و صفا و روشنی یا کدورت و تیرگی آب درون استخر بازگوینده خوابی است که شما دیده اید .
10- اگر خواب ببینید که خودتان را در آب استخر یا حوض می شویید که این عمل را به نیت پاک شدن بدن انجام می دهید از آلودگی پاک می شوید و به نوشته ابن سیرین از گناهی توبه می کنید .
11- چنانچه ببینید که در استخری با آب صاف و روشن شنا می کنید عمری با نشاط در پیش دارید و کامروا می شوید ولی اگر آب کدر و تاریک بود غمی و اندوهی سر راه شما قرار می گیرد .
12- اگر کنار استخر سبزه روییده و باغچه ای پر از گل وجود داشت کاری می کنید که سود آن عاید دیگران می شود .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
13- دیدن استخر پر از آب در خواب بیانگر این است که نیاز دارید احساساتتان را تایید کرده درک کنید. زمان آن رسیده که با سر درون احساساتتان بپرید و با آنها سرو کار داشته باشید. تعبیر دیگر این است که استخر بیانگر این است که تمایل به تمیز شدن دارید. شما نیاز دارید که گذشته را بشویید
14- دیدن استخر در خواب تان نمادی از آرامش، آرام بودن، تجمل و راحتی است. شما نیاز دارید که استراحت کنید.
15- تعبیر دیگر این است که استخر بیانگر این است که نیاز دارید احساساتتان را تایید کنید و بفهمید. زمان آن رسیده است که شیرجه بزنید و با این احساسات رودر رو شوید. شما نیاز دارید که خودتان را تمیز کنید و آسیب های گذشته را بشویید.
16- عمق استخر را در نظر گیرید. اگر شما در قسمت عمیق شنا می کردید، به این معنی است که این احساسات، عمیقا به عمق وجود شما رفته اند و ممکن است سخت باشد که با آن مواجه شوید. شما نیاز خواهید داشت که رویش کار کنید، مهم نیست چقدر سخت است. اگر شما در قسمت کم عمق شنا می کنید، بیانگر این است که شما باید قادر باشید به سادگی با این احساسات کنار آیید
17- خواب دیدن اینکه استخر پر از آشغال است بیانگر این است که سبک زندگی افراطی را پیش میگیرید. شما نیاز دارید که آن را تعدیل کنید و برخی از احساسات منفی را از زندگی تان دور بیندازید.


تعبیر خواب خانه استخر دار

18- تعبیر دیدن استخر در خانه نشانه این است که شما نمی خواهید احساسات و افکار درونی تان را پیش خودتان نگه دارید و دیگران را ترغیب می کنید تا آنچنان که شما می خواهید رفتار کنند.


تعبیر خواب استخر بادی

19- دیدن استخر بادی در خواب نشان دهنده مشکلات و مسائل خصوصی است که در زندگی دارد و در واقع کمی دچار شک و تردید شده اید.


تعبیر خواب آب و استخر

20- تعبیر دیدن آب و استخر در خواب خوشبختی و سود و منفعت بسیار است که با تلاش خود به دست می آورید و آینده روشنی در انتظار شماست.


تعبیر خواب استخر خالی از آب

21- اگر در خواب دیدید که در استخر بدون آب شنا می کردید تعبیرش این است که دانش و آگاهی شما نسبت به محیط اطرافتان به شدت کم است. نبود آب نشانه خالی بودن ذهن و عقیده و اشتباهاتی است که در زندگی مرتکب شده اید و از این موضوع بسیار ناراحت و غمگین هستید.
22- تعبیر دیدن استخر نیمه خالی به احساسات و عواطف شما مربوط می شود. شما در وضعیتی قرار دارید که بسیار شما را آسیب پذیر کرده است و دیگران از این فرصت به نفع خود استفاده می کنند. اما قطعا خطر را در آینده احساس خواهید کرد.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
23- دیدن استخر خالی در خواب تان بیانگر این است که شما به معنای واقعی کلمه احساس خالی بودن و عاری از احساس بودن می کنید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
24- اگر در خواب استخری خالی دیدید که به شما تعلق داشت و در خانه خودتان بود گویای این است که در آینده با بیهودگی یک کار انجام شده روبه رو می شوید .


تعبیر خواب شنا در استخر گل آلود

25- دیدن خواب شنا در استخر کثیف با آب سیاه و چرک بیانگر وجود موضوعی بسیار نگران کننده است که اگر علنی شود باعث بی آبرویی خواهد شد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
26- تعبیر شنا در استخر گل آلود بیماری است


تعبیر خواب استخر آب داغ

27- اگر در خواب دیدید که در آب داغ شنا می کنید تعبیرش این است که شما شور و هیجان زیادی دارید و دوست دارید اتفاقات عجیب و غریب را تجربه کنید. اما اگر دمای استخر سرد بود تعبیرش این است که نسبت به اتفاقات اطراف بی تفاوت هستید و شخصیت سرد و بی روحی دارید.


تعبیر خواب کوسه در استخر

28- دیدن کوسه در استخر در خواب نشانه خشم پنهان و عصبانیت شدید در زندگی است.


تعبیر خواب ترس از استخر

29- اگر در خواب دیدید که از استخر می ترسید و روی لبه استخر ایستاده بودید تعبیرش این است که دوست دارید با مشکلات و بیماری های خود مقابله کنید و با ترس های خود بجنگید.


تعبیر خواب غرق شدن تو استخر

30- اگر در خواب دیدید که در استخر غرق شدید تعبیرش این است که دچار موقعیت های خطرناکی شده اید و دوست دارید در زندگی به آرامش برسید. با این حال اگر یک غریق شنا شما را نجات داد تعبیرش این است که از مهلکه بزرگی نجات پیدا خواهید کرد و در واقع به آنچه در زندگی می خواستید خواهید رسید.


تعبیر خواب آموزش شنا در استخر

31- اگر خواب دیدید که قصد داشتید در استخر شنا آموزش ببینید تعبیرش این است که دوست دارید عشقتان را به دوست پسر یا دوست دخترتان نشان دهید. این خواب نشان دهنده تمایل شما برای برقراری رابطه جنسی و اصلاح روابط عاطفی می باشد.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب شناکردن و آبتنی : شناکردن و آبتنی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب دریا : ۴۱ نشانه دیدن دریا در خواباین مطلب برای شما مفید بود؟

  • منبع
  • dream-meaning.net
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter