دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب استخر : ۳۱ نشانه و تفسیر دیدن استخر در خواب
61
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب استخر دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن استخر در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب استخر دیدن نشانه چیست

تعبیر خواب استخر

1- خواب دیدن استخر بیانگر احساسات و افکار درونی شماست.
2- اگر در خواب دیدید که در استخر رو باز شنا می کردید تعبیرش این است که شانس در خانه شما را زده است و فرصت خوبی برایتان پیش آمده که باید از آن به نحو احسنت استفاده کنید.
3- تعبیر استخر آبی رنگ در خواب نشانه شروع دوباره و روح زندگی و احساسات و عواطف پاک مهربان شماست.
4- تعبیر دیدن استخر شیشه ای در خواب نشانه سلامت جسمی و روانی است.
5- اگر در خواب دیدید که یک عده در استخر برهنه شده بودند تعبیرش این است که از خود ناراضی هستید. تعبیر دیگر خواب این است که از خودتان خجالت می کشید و در واقع رازی دارید که به زودی فاش خواهد شد و این راز شما را رسوا خواهد کرد.
6- اگر در خواب استخر را در میان جنگل دیدید تعبیرش این است که شما راه استراحت و لذت بردن از زندگی را بلد هستید و دوست دارید از لحظات خود لذت ببرید.
7- اگر در عالم رویا دیدید که در کنار استخر، آتش شعله ور بود تعبیرش این است که شخصیت آزاد و مستقلی دارید و به دنبال رستگاری هستید.
8- دیدن استخر در هتل نشان می دهد احساسات شما موقت و زودگذر هستند و زیاد به کسی وابسته نمی شوید. البته سعی کنی افکار مثبت را جذب و افکار منفی را از خود دور کنید تا در آرامش بمانید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
9- استخر تجسمی است از خواسته ها و نفسانیات که بیشتر جنبه بزرگی طلبی دارند . استخر به تنهایی چیزی را در خواب بازگو نمی کند مگر آبی که درون آن هست و برای روشن شدن این نکته باید به کلمه آب مراجعه کنید چون صافی و صفا و روشنی یا کدورت و تیرگی آب درون استخر بازگوینده خوابی است که شما دیده اید .
10- اگر خواب ببینید که خودتان را در آب استخر یا حوض می شویید که این عمل را به نیت پاک شدن بدن انجام می دهید از آلودگی پاک می شوید و به نوشته ابن سیرین از گناهی توبه می کنید .
11- چنانچه ببینید که در استخری با آب صاف و روشن شنا می کنید عمری با نشاط در پیش دارید و کامروا می شوید ولی اگر آب کدر و تاریک بود غمی و اندوهی سر راه شما قرار می گیرد .
12- اگر کنار استخر سبزه روییده و باغچه ای پر از گل وجود داشت کاری می کنید که سود آن عاید دیگران می شود .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
13- دیدن استخر پر از آب در خواب بیانگر این است که نیاز دارید احساساتتان را تایید کرده درک کنید. زمان آن رسیده که با سر درون احساساتتان بپرید و با آنها سرو کار داشته باشید. تعبیر دیگر این است که استخر بیانگر این است که تمایل به تمیز شدن دارید. شما نیاز دارید که گذشته را بشویید
14- دیدن استخر در خواب تان نمادی از آرامش، آرام بودن، تجمل و راحتی است. شما نیاز دارید که استراحت کنید.
15- تعبیر دیگر این است که استخر بیانگر این است که نیاز دارید احساساتتان را تایید کنید و بفهمید. زمان آن رسیده است که شیرجه بزنید و با این احساسات رودر رو شوید. شما نیاز دارید که خودتان را تمیز کنید و آسیب های گذشته را بشویید.
16- عمق استخر را در نظر گیرید. اگر شما در قسمت عمیق شنا می کردید، به این معنی است که این احساسات، عمیقا به عمق وجود شما رفته اند و ممکن است سخت باشد که با آن مواجه شوید. شما نیاز خواهید داشت که رویش کار کنید، مهم نیست چقدر سخت است. اگر شما در قسمت کم عمق شنا می کنید، بیانگر این است که شما باید قادر باشید به سادگی با این احساسات کنار آیید
17- خواب دیدن اینکه استخر پر از آشغال است بیانگر این است که سبک زندگی افراطی را پیش میگیرید. شما نیاز دارید که آن را تعدیل کنید و برخی از احساسات منفی را از زندگی تان دور بیندازید.


تعبیر خواب خانه استخر دار

18- تعبیر دیدن استخر در خانه نشانه این است که شما نمی خواهید احساسات و افکار درونی تان را پیش خودتان نگه دارید و دیگران را ترغیب می کنید تا آنچنان که شما می خواهید رفتار کنند.


تعبیر خواب استخر بادی

19- دیدن استخر بادی در خواب نشان دهنده مشکلات و مسائل خصوصی است که در زندگی دارد و در واقع کمی دچار شک و تردید شده اید.


تعبیر خواب آب و استخر

20- تعبیر دیدن آب و استخر در خواب خوشبختی و سود و منفعت بسیار است که با تلاش خود به دست می آورید و آینده روشنی در انتظار شماست.


تعبیر خواب استخر خالی از آب

21- اگر در خواب دیدید که در استخر بدون آب شنا می کردید تعبیرش این است که دانش و آگاهی شما نسبت به محیط اطرافتان به شدت کم است. نبود آب نشانه خالی بودن ذهن و عقیده و اشتباهاتی است که در زندگی مرتکب شده اید و از این موضوع بسیار ناراحت و غمگین هستید.
22- تعبیر دیدن استخر نیمه خالی به احساسات و عواطف شما مربوط می شود. شما در وضعیتی قرار دارید که بسیار شما را آسیب پذیر کرده است و دیگران از این فرصت به نفع خود استفاده می کنند. اما قطعا خطر را در آینده احساس خواهید کرد.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
23- دیدن استخر خالی در خواب تان بیانگر این است که شما به معنای واقعی کلمه احساس خالی بودن و عاری از احساس بودن می کنید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
24- اگر در خواب استخری خالی دیدید که به شما تعلق داشت و در خانه خودتان بود گویای این است که در آینده با بیهودگی یک کار انجام شده روبه رو می شوید .


تعبیر خواب شنا در استخر گل آلود

25- دیدن خواب شنا در استخر کثیف با آب سیاه و چرک بیانگر وجود موضوعی بسیار نگران کننده است که اگر علنی شود باعث بی آبرویی خواهد شد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
26- تعبیر شنا در استخر گل آلود بیماری است


تعبیر خواب استخر آب داغ

27- اگر در خواب دیدید که در آب داغ شنا می کنید تعبیرش این است که شما شور و هیجان زیادی دارید و دوست دارید اتفاقات عجیب و غریب را تجربه کنید. اما اگر دمای استخر سرد بود تعبیرش این است که نسبت به اتفاقات اطراف بی تفاوت هستید و شخصیت سرد و بی روحی دارید.


تعبیر خواب کوسه در استخر

28- دیدن کوسه در استخر در خواب نشانه خشم پنهان و عصبانیت شدید در زندگی است.


تعبیر خواب ترس از استخر

29- اگر در خواب دیدید که از استخر می ترسید و روی لبه استخر ایستاده بودید تعبیرش این است که دوست دارید با مشکلات و بیماری های خود مقابله کنید و با ترس های خود بجنگید.


تعبیر خواب غرق شدن تو استخر

30- اگر در خواب دیدید که در استخر غرق شدید تعبیرش این است که دچار موقعیت های خطرناکی شده اید و دوست دارید در زندگی به آرامش برسید. با این حال اگر یک غریق شنا شما را نجات داد تعبیرش این است که از مهلکه بزرگی نجات پیدا خواهید کرد و در واقع به آنچه در زندگی می خواستید خواهید رسید.


تعبیر خواب آموزش شنا در استخر

31- اگر خواب دیدید که قصد داشتید در استخر شنا آموزش ببینید تعبیرش این است که دوست دارید عشقتان را به دوست پسر یا دوست دخترتان نشان دهید. این خواب نشان دهنده تمایل شما برای برقراری رابطه جنسی و اصلاح روابط عاطفی می باشد.

تهیه وترجمه (مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب شناکردن و آبتنی : شناکردن و آبتنی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب دریا : ۴۱ نشانه دیدن دریا در خواب

تعبیر خواب کامل آب : دیدن آب در خواب نشانه چیست ؟

نهر آب در خواب / تعبیر خواب نهر دیدن چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (61 رای)  

۱۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

نیکا | ۸ ماه پیش
من تو خواب دیدم که در استخری بزرگ هستم و آبش کاملا تمیز بود و من تنهای تنها بودم و در حال شنا کردن بودم ولی کل استخر رو به قسمت های کوچکی تقسیم شده ساخته بودن. میشه خوابمو تعبیر کنید. ممنون میشم.
0
2
زهره | ۹ ماه پیش
خواب دیدم با همسر و دو فرزندم در حال شنا کردن در استخر حیاط مسجد بودیم میشه لطفا تعبیر کنید
2
0
زهره | ۹ ماه پیش
خواب دیدم در استخری که در حیاط مسجد بود با همسر و فرزندام در حال شنا کردن هستیم
0
2
زهرا | ۱ سال پیش
توخواب نزدیک صبح دیدم تو استخر با دوستان وارد شدیم‌ استخر آبش کم بود و یخ زده بود، دوستم روی یخ رفت ، ماهم مثل اون رفتیم روی یخ ،یهویی یخ آب شد و استخر به کل آبش تمام شد، تبیرش چیه
2
1
پاسخ کارشناس:
استخر با آب یخ زده نشان دهنده موانع و مشکلاتی است که ممکن است در راه شما وجود داشته باشد. دوستان شما نشان دهنده افرادی هستند که در زندگی شما مهم هستند و با آنها در ارتباط هستید. رفتن بر روی یخ به معنای پذیرش ریسک و خطر است. اما آنچه که در این خواب رخ داده، نشان دهنده ناپایداری و عدم ثبات در زندگی شما است. این ممکن است به معنای تجربه یک شکست ناگهانی باشد که می‌تواند باعث تغییرات قابل توجهی در زندگی شما شود. در کل، تعبیر این خواب به شما یادآوری می‌کند که با مشکلات و تحولات ناگهانی در زندگی خود مواجه خواهید شوید که باید آنها را با شجاعت و قدرت بپذیرید.
م.ص | ۱ سال پیش
بنده خواب دیدم استخری پراز لجن و برگ و بوی تنفر ومدفوع یکجا هست و دریاهای دیگر شوهرسابقم گردنبند طلایی مانند رخ و زنجیر زنانه انداخته و به من اصلا توجه ندارد من هم همش کنارش تردد دارم رفت وآمد ودرحال راه رفتم هرجا هست لطفا تعبیرش چیست
0
0
M | ۲ سال پیش
من خوا دیدم با دوستام میخوایم بریم استخر خونه یکی از رفیقای پولدارم اما وقتی رفتیم اونجا دایی مامانم با یک نفر دیگه اومدن و من دیگه به استخر نرفتم ته اونا تنها نباشن اما بعد دیدم خانواده پدرم با بچه هاشون دارن به سمت اون خونه ای که توش استخر بود میرفتن
1
8
زینب | ۳ سال پیش
من درخواب دیدم که دریک خانه دمه در یک استخرکوچک بود و وسط خانه استخر بزرگی بود که دونفر داخل آب برهنه و لخت‌ بودندپسرخودم هم نشسته بود وبه آنها نگاه نمیکردآن دو زن لخت هم مادرخودم وعمه ی پسرم بود.
3
13
نازنین | ۳ سال پیش
سلام
من خواب دیدم با چند نفر رفتیم استخر عمومی. یک استخر مردونه هم بغل استخر ما بود و قسمتی که دوش می‌گرفتیم ما هم مردا رو میدیدیم. اونا هم مارو میدیدن. یک پسر هم همراه ما بود که وقتی رسیدیم اونجا اون رفت استخر مردونه.
داخل استخر که بودیم من یهو خستگی و ضعف شدید پیدا کردم و خوابم برد و رفتم زیر آب. نمی‌دونم چقدر گذشت که مامانم متوجه شد و ناجی ها نجاتم دادند. اونا فکر میکردن من نفسم تو آب گرفته و غرق شدم. اما من بهشون گفتم که خوابم برد .بعدشم استخر رو تعطیل کردن. دخترخالم هم غر زد که تقصیر توعه
آیا تعبیری داره؟اگه داره ممنون میشم بگید
5
16
فضه | ۳ سال پیش
سلام. خانمی را در خواب دیدم که داخل استخری بدون اب که کف آن صاف نبود دارای سنگ و کلوخ بود . من هم داخل محوطه استخرشدم و از بالای استخر بهشون سلام دادم و به ان سمت رفتم اما داخل استخر نه .
3
3
امیر | ۳ سال پیش
سلام یکی از دوستام خواب دیده میره استخر و منو اونجا میبینه و بعد از احوال پرسی متوجه میشه من لنگ میزنم موقع راه رفتن بعد میپرسه چیشده منم میگم دوتا پاهام شکسته البته ن تو استخر ممنون میشم تعبیرشو بگید
2
3
معبر خواب .میثم لطفی | ۳ سال پیش
سلام ،شما و خانواده شما رهایی از یک دسیسه خواهید شد و در این راستا به پیروزی در این دسیسه می‌اندیشید
2
3
راضیه | ۳ سال پیش
سلام من خواب دیدم که یه استخر خیلی بزرگ و عمیق هست و من با دختر دوسالم دارم توش شنا میکنم و اب گاهی روی سر بچه میریزه و من یه دفعه پر از ترس شدم و از استخر خارج شدم مادر همسرم هم حضور داشت و از من درخواست میکرد که پشتش رو لیف بکشم که یه دفعه آب استخر یکجا خالی شد و مردم ک داخلش بودن به کف استخر پرت شدن و من و دخترم از سرسره ای که به حالت فرار اضطراری پهن شد از یه مکان بالاتر انگار بودم سر خوردم و باسر پایین اومدم و با ترس بسمت رختکن رفتم و میدیدم که مردم وحشت زده هستن لطفا تعبیر خوابم رو بگید ممنون میشم
1
16

hits