دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۶ مه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر خواب دیدن خودرو چیست ؟
117
زمان مطالعه: 15 دقیقه
خواب ماشین دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های ماشین در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب ماشین دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر دیدن خودرو در خواب چیست ؟

دلگرم: تعبیر خواب ماشین ( تعبیر خواب اتومبیل خراب ، تعبیر خواب خرید اتومبیل ، تعبیر خواب فروش ماشین ، تعبیر خواب تصادف خودرو ، تعبیر خواب مسابقه اتومبیل رانی و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف، تعابیر و تفاسیر زیادی دارد ، ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب میپردازیم

separator line

تعبیر خواب ماشین

1- ماشین در خواب بیانگر سفر کردن، احساسات مثبت و منفی و تغییر سبک زندگی است.
2- اگر درخواب دیدید که در ماشین نشسته اید و رانندگی نمی کردید و در صندلی جلوی ماشین نشسته بودید تعبیرش این است که برای تصمیم گیری های آینده تان نیاز به یک رهبر یا مشاور دارید و در واقع بدون وجود شخص راننده نمی توانید در زندگی گامی بردارید. سعی کنید در تصمیم گیری های مهم زندگی از کسی مشاوره بگیرید اما کل زندگی تان را به او نسپارید.
3- اگر در خواب دیدید که ماشین خود به خود حرکت کرد تعبیرش است که به دلیل تصمیم مهمی که برای آینده خود گرفته اید دیگران به شما کمک خواهند کرد و از شما پشتیبانی می کنند. تعبیر این خواب بسیار خوب است.
4- اگر درخواب دیدید که با ماشین دنده عقب گرفتید تعبیرش این است که از پیشنهادات ناخوشایندی که درمحیط کار به شما می شود خودداری می کنید. اگر دیدید با سرعت به عقب می روید تعبیرش این است که مراقب باشید تا در این مسیر گرفتار نشوید و به خطر نیوفتید. ممکن است این نوع کناره گیری در آینده به ضرر خود و خانواده شما باشد.
5- اگر در خواب دیدید که روی تپه رانندگی می کردید تعبیرش این است که با وجود تمام مشکلات و سختی ها سعی می کنید به هدف خود برسید.
6- تعبیر روشن نشدن و استارت نزدن ماشین درخواب نشانه شکست در زندگی است. احتمالا قبل از اینکه برای پروژه های کاری و زندگی شخصی خود برنامه بریزید با شکست مواجه خواهید شد.
7- اگر در خواب دیدید که کلید های خود را گم کردید و نتوانستید ماشین را باز کنید تعبیرش این است که رویه زندگی را گم کرده اید و نمی دانید در زندگی چه می خواهید. به هر دری که می زنید بسته است و به همین دلیل بسیار ناراحت هستید و ترس دارید.
8- تعبیر خواب مسافرت با اتومبیل غم واندوه
9- تعبیر کار کردن با اتومبیل بدست آوردن سود زیاد است
10- اگر ماشین تان زیر خاک پنهان شده بود و آن را از آنجا بیرون کشید نشانه آن است که از مشکلات بزرگ بوجود آمده رهائی خواهد یافت

آنلی بیتون می‌گوید :
11ـ اگر زن جوانی خواب ببیند به جستجوی اتومبیلی می گردد ، دلالت بر آن دارد که برای جلب حمایت فردی تلاش می کند ، اما موفق به جلب حمایت او نمی شود .

لیلا برایت می‌گوید :
12- اگر در خواب دیدید که با کسی در اتومبیل همسفر شده‌اید ، نشانه‌ی آن است که با دیگران روابط خوبی پیدا خواهید کرد .


تعبیر خواب اتومبیل خراب

لیلا برایت می‌گوید :
13- اگر در خواب اتومبیلتان آسیب دید به معنای آن است که صدمه‌ی مالی به شما می‌رسد .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید:
14- خواب دیدن اینکه ماشین شما روشن نمی شود بیانگر این است که در برخی موقعیت ها، احساس قدرت نمی کنید
15- خواب دیدن اینکه ماشین شما جوش آورده است بیانگر این است که شما انرژی زیادی صرف می کنید. شما نیاز دارید که کمی آرام تر عمل کنید و ریسک اینکه بسوزید (مهره سوخته شوید. شکست بخورید) را کم کنید. شما با یک دست چند هندوانه برداشته اید. زمان آن رسیده که به خود یک استراحت دهید
16- خواب دیدن اینکه شما قادر نیستید شیشه های ماشین را بالا بدهید، بیانگر این است که شما در مورد مسیری که در زندگی تان پیش می روید یا در مورد مسیری که انتخاب کرده اید، تردید و احتیاط نشان می دهید.


تعبیر خواب خرید اتومبیل

17- اگر در خواب دیدید که قصد داشتید ماشین جدیدی بخرید تعبیرش این است که می خواهید در زندگی تغییرات مهمی داشته باشید و از یکنواختی خسته شده اید.
18- خریدن اتومبیل بزرگی و عزت و جاه

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
19- خواب یک اتومبیل : خبرهای با عجله فراوان برای شما فرستاده میشود .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید:
20- خریدن ماشین در خوابتان به تعهد شما در مورد یک تصمیم مهم که در زندگی تان گرفته اید اشاره دارد


تعبیر خواب فروش ماشین

21- تعبیر فروش ماشین در خواب خوب نیست و تعبیرش این است که شما تمایلی برای تغییرات مثبت ندارید.


تعبیر خواب ماشین سواری

22- خواب رانندگی کردن با ماشین بیانگر نحوه برخورد شما با مسائل و مشکلات زندگی است. اگر خواب دیدید که قصد رانندگی طولانی مدتی داشتید تعبیرش این است که برای آینده برنامه ریزی بلند مدتی کرده اید. با این حال اگر در خواب دیدید که با خانواده خود سفر می کردید تعبیرش این است که به زودی با دوستان زیادی آشنا می شوید.

آنلی بیتون می‌گوید :
23 ـ اگر خواب ببینید مشغول رانندگی هستید ، دلالت بر آن دارد که در کار و زندگی خود تغییری می دهید و این تغییر باعث نشاط و خوشحالی شما می شود .
24 ـ اگر خواب ببینید هنگام رانندگی ، ماشین شما خراب و متوقف می شود ، دلالت برآن دارد که خوشگذرانی به آن حدی که شما انتظار دارید ، ادامه نمی یابد .
25 ـ اگر خواب ببینید از مقابل ماشینی که در حال حرکت است فرار می کنید ، دلالت بر آن دارد که به درستی از رقابت و هم چشمی پرهیز می کنید .


تعبیر خواب پریدن از ماشین

26- اگر در خواب دیدید که از ماشین به بیرون پریدید تعبیرش این است که از زندگی خود راضی نیستید و دوست ندارید این مسیر را با او ادامه دهید. سعی کنید به هر نحوی که شده شرایط کنونی را تغییر دهید و در این راه نیز موفق خواهید شد.
27- اگر ماشین با سرعت در حال حرکت بود و شما بعد از پریدن از آن زخمی شدید تعبیرش این است که مخالفان زیادی دارید و در راهی که قدم برداشته اید باید سختی های زیادی را تحمل کنید.


تعبیر خواب تصادف خودرو

28- تصادف ماشین در خواب نشانه کاری اشتباه در گذشته است. شاید این خواب نشانه ترس واقعی شما از رانندگی و تصادف باشد اما اگر فوبیا نداشته باشید و این خواب را ببینید تعبیرش این است که اشتباهات و گناهانی که در گذشته انجام داده اید در آینده گریبان شما را خواهد گرفت.
29- اگر در حین تصادف مسیرتان تغییر کرد تعبیرش این است که به دلیل اینکه راه را اشتباه رفته اید مسیر زندگی تان به طور کلی عوض شده است و زندگی تان کاملا به هم ریخته است. سعی کنید اشتباهات خود را تکرار نکنید.
30- اما اگر در حین تصادف در ماشین مسافر بودید تعبیرش این است که به خاطر گناهی که دیگران انجام داده اند شما بازخواست خواهید شد و مجبورید به پای آن ها بسوزید. سعی کنید اسیر اشتباهات دیگران نشوید و خودتان در زندگی تصمیم بگیرید.
تصادف با اتومبیل گرفتاری ومشکل بزرگ

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
31- تعبیر خواب تصادف اتومبیل رسیدن پول است
32- اگر خواب ببینید اتومبیل واژگون میشود ولی شما جان سالم بدر میبرید تعبیرش آن است که از رقیب بپرهیزید .

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید:
33- خواب دیدن اینکه ماشین به شما می زند یا از روی شما رد می شود، بیانگر این است که سبک زندگی تان، باور ها یا اهدافتان، ممکن است با هم در تضاد باشد. ممکن است نمادی از تجربه تکان دهده یا غرور آسیب دیده باشد.
34- اگر شما خواب ببینید که با ماشین به کسی زده فرار کرده اید، بیانگر این است که شما به کسی به خاطر اینکه در زندگی تان پیش روید، آسیب می زنید.


تعبیر خواب سرقت خودرو

35- اگر در خواب دیدید که شخصی ماشین شما را سرقت کرد تعبیرش این است که شخصی قصد دارد جایگاه شما را بگیرد و یا از پروژه کاری شما به نفع خود سوء استفاده کند. اگر این شخص را می شناختید هر چه زودتر جلوی او را بگیرید و اگر نمی شناختید بهتر است بیشتر مراقب اطرافتان باشید و به هر کسی اعتماد نکنید.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید:
36- خواب دیدن اینکه ماشینتان دزدیده شده است بیانگر این است که دارید شخصیت یا هویتتان را از دست می دهید. این ممکن است به از دست دادن شغل شما، یک رابطه ی شکست خورده، یا یک موقعیت مربوط باشد که نقش مهمی در هویت شما و اینکه شما چه کسی هستید، بازی کند


تعبیر خواب مسابقه اتومبیل رانی

37- دیدن مسابقه اتومبیل رانی درخواب نشانه مسابقه و رقابت است. اگر در خواب دیدید که شما نیز در آن مسابقه بودید تعبیرش این است که در مسیری که هستید رقبای زیادی دارید. اگر درمسابقه اتومبیل رانی برنده شدید تعبیرش این است که رقابت در عالم واقعیت را نیز خواهید برد ولی اگر شکست خوردید تعبیرش این است که رقبای شما از شما پیشی خواهند گرفت.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است :
38- شما یک اتومبیل دارید : یک هدیه مهم دریافت میکنید .
39- به تنهایی رانندگی میکنید : بزودی تغییر وضعیت کلی خواهید داشت .
40- به اتفاق خانواده در اتومبیل هستید : باید از خودتان در مقابل صجبتهایی که درباره شما می کنند دفاع کنید .
41- با معشوقتان در اتومبیل هستید : باید بیشتر بر هوسهایتان غلبه کنید .
42- با نامزد یا دوستتان در اتومبیل هستید : نقطه ضعفهای شما نمایان میشود .
43- به اتفاق اشخاص دیگر در اتومبیل هستید : از قبول خبرهای نادرست بپرهیزید .
44- به اتفاق دوستان در یک اتومبیل هستید : بزودی به یک راز پی میبرید .
45- به اتفاق یک زن در اتومبیل هستید : به واسطه یک رسوایی بدنام خواهید شد .


تعبیر خواب پرواز با ماشین

46- اگر در خواب دیدید که با ماشین پرواز کردید و از این پرواز لذت بردید تعبیرش این است که با سرعت بسیار و بدون هیچ مانعی به آنچه می خواهید می رسید.


تعبیر خواب کادو دادن ماشین

47- اگر در خواب دیدید که کسی به شما ماشین هدیه داد تعبیرش این است که یک اتفاق بزرگ و خوب در زندگی تان اتفاق می افتد. به احتمال زیاد کسی شما را سوپرایز خوبی خواهد کرد.


تعبیر خواب ترافیک ماشین

48- اگر درخواب دیدید که در ترافیک سنگین گرفتار شدید تعبیرش این است که مشکلی در زندگی تان وجود دارد که نمی گذارد به هدف خود برسید. سعی کنید برای رسیدن به هدف مسیرهای بهتری را امتحان کنید نه تمام مسیرهایی که دیگران پیموده اند.


تعبیر خواب بریدن ترمز ماشین

49- خراب شدن یا شکستن ترمز ماشین در خواب نشانه این است که موضوعی در زندگی تان اتفاق می افتد که باعث ترس شما در زندگی می شود.
50- اگر در خواب تان به دلیل خرابی ترمز تصادف کردید تعبیرش این است که شکست بدی در آینده خواهید خورد.


تعبیر خواب بکسل کردن ماشین

51- اگر درخواب دیدید به دلیل بد پارک کردن ماشینتان را بکسل کردند تعبیرش این است که عادت های شما در بلندمدت امکان دارد ضربه سختی به شما و خانوادتان بزند. به همین دلیل بعد از دیدن این خواب توصیه می شود که آن ها را کنار بگذارید.


تعبیر خواب سوختن ماشین در آتش

52- اگر در خواب دیدید که ماشینتان داغ کرد یا آتش گرفت تعبیرش این است که مسیری که در آن رفتید اشتباه است و به علت شکست در زندگی، سعی می کنید به خود و اطرافیانتان نیز آسیب برسانید.


تعبیر خواب گم شدن ماشین

53- اگر در خواب دیدید که نتوانستید ماشینتان را پیدا کنید و آن را گم کردید تعبیرش این است که در زندگی گیج و سردرگم هستید و نمی دانید چه کاری را انجام دهید. به همین دلیل توصیه می شود که بعد از این خواب از یک مشاور خوب برای کارهایتان استفاده کنید و از او کمک بخواهید.


تعبیرخواب غرق شدن خودرو

54- غرق شدن ماشین در خواب به این معنی است که در وضعیت خوبی به سر نمی برید و نسبت به زندگی و آینده خود بی تفاوت شده اید.


تعبیر خواب شستن خودرو

55- شستن ماشین در خواب به این معنی است که شما آماده اید تا کاری را شروع کنید. این خواب نشانه آمادگی و برنامه ریزی شما می باشد.


تعبیر خواب بیمه ماشین

56- بیمه کردن ماشین در خواب به این معنی است که شما آماده اید که ریسک بزرگی در زندگی کنید و عواقب آن را نیز می دانید.


تعبیر خواب خودرو سواری

57- با اینکه ماشینهای سواری در جامعه زیاد شده است و تغریبا اکثر افراد می توان گفت از این وسیله استفاده می کنند ولی هنوز یک وسیله تجملاتی برای عده ای می باشد


تعبیر خواب ماشین از امام جعفر صادق

حضرت امام جعفر صادق فرماید :
دیدن گردونه بر هشت وجه است .
58- عزو جاه ( عزت و آبرو ) .
59- ولایت وفرمانروایی .
60- مرتبه ومنزلت .
61- بزرگی .
62- هیبت .
63- خرمی ( شادمانی و سرور ) .
64- رفعت .
65- اسانی کارها .


تعبیر خواب ماشین از ابن سیرین

محمدبن سیرین گوید :
66- اگر به خواب بیند بر گردون نشسته بود و گردون می رفت دلیل بر شرف و بزرگی است . اگر دید پادشاه گردونی به وی داد ، دلیل که از پادشاه بزرگی یابد .


تعبیر خواب چپ شدن ماشین

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید:
67- خواب دیدن اینکه ماشین چپ کرده است، بیانگر این است که حادثه ی مهمی شما را از رسیدن به اهدافتان باز داشته است. شما حس می کنید که مجبورید زندگی تان را موقتا متوقف کنید.
68- خواب دیدن اینکه ماشین شما مدفون می شود بیانگر این است که شما از اینکه به دنبال رویاهای کس دیگری بروید به جای اینکه به دنبال رویاهای خود بروید، احساس خستگی می کنید. شما می ترسید که دیگران را نا امید کنید
69- دیدن یا خواب دیدن اینکه ماشین له می شود، بیانگر این است که در زندگی بیداری تان، با نا امیدی مواجه می شوید. شما جاه طلبی و هدف ندارید


تعبیر خواب ماشین پارک شده

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید:
70- دیدن یک ماشین پارک شده در خواب، بیانگر این است که نیاز دارید تلاش ها و انرژی های خود را جای دیگری خرج کنیدو شما ممکن است انرژی خود را صرف تلاش های بیهوده کنید. تعبیر دیگر این است که ماشین پارک شده، ممکن است نمادی ازین باشد که نیاز دارید متوقف شوید و از زندگی لذت ببرید
71- خواب دیدن اینکه فراموش کرده اید که ماشین را کجا پارک کرده اید یا نمی توانید ماشینتان را پیدا کنید، بیانگر این است که از جنبه ای از زندگی بیداری تان راضی نیستید و از آن شاد نیستید. شما نمی دانید واقعا می خواهید با زندگی تان چه کنید یا کجا می خواهید بروید.


تعبیر خواب ماشین آتش نشانی

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید:
72- دیدن ماشین آتش نشانی در خوابتان بیانگر این است که تمایل دارید به نیاز های دیگران توجه کنید و از نیاز های خود چشم بپوشید. شما در موقعیت هایی که فرای کنترلتان است، نگرانی و استرس دارید. ازین که تلاش کنید همه اش در همه چیز دخالت کنید و حساسیت به خرج دهید دست بکشید، و از تلاش برای درست کردن چیزها دست بکشید. به این اعتماد کنید که چیزها در آخر خودشان درست می شوند. از صلاحدید و بصیرت بیشتری استفاده کنید.


تعبیر خواب ماشین برقی

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید:
73- خواب دیدن اینکه سوار ماشین برقی هستید، بیانگر حالت ارتجاعی(جهندگی) است. شما قادرید خود را از سختی نجات دهید(یعنی بعد از یک دوره سختی، دوباره به حالت اولیه برگردید و خودتان را جمع و جور کنید).
74- تعبیر دیگر این است که خواب بیانگر این است که شما در زندگی تان به هیچ جا نمیرسید(هدف مشخصی ندارید)


تعبیر خواب ماشین پلیس

75- دیدن ماشین پلیس در خوابتان بیانگر این است که کمک برای شما در راه است. شما هرج و مرج درونی را تجربه می کنید و به مداخله نیاز دارید


تعبیر خواب ماشین جیپ

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
76- اگر راننده حرفه ای هستید و با اتومبیل سر و کار دارید و خواب جیپ ببینید خواب شما تعبیر ندارد ولی اگر با اتومبیل سر و کار ندارید و به عنوان راننده از آن استفاده می کنید
77- جیپ در خواب گویای پویایی و سرسختی و مقاومت شماست و دیدن آن بد نیست مگر این که پنچر و از کار افتاده باشد . داشتن جیپ یا مشاهده آن در خواب نشان آن است که راهی پر نشیب و فراز و دشوار در پیش دارید و خودتان نیز آماده تلاش و کوشش هستید و احساس خستگی و از کار افتادگی نمی کنید .
78- اگر جیپ شما یا جیپی که در خواب می بینید پنچر و از کار افتاده و قراضه باشد خواب شما می گوید که برای پیمودن راه پر نشیب و فراز توان کافی ندارید و بهتر است راه را آغاز نکنید که در می مانید .


تعبیر خواب ماشین آتش نشانی

آنلی بیتون می‌گوید :
79- دیدن ماشین آتش نشانی در خواب ، نشانه آن است که نگرانی ها و شرایط غیرعادی به خوشی و سعادت می انجامد .
80- دیدن ماشین از کارافتاده آتش نشانی در خواب ، علامت آن است که تصادف و خسارتی فراوان در انتظار شماست .
81- اگر فرد جوانی خواب ببیند سوار ماشین آتش نشانی شده است ، علامت آن است که به کارهایی ناپسند دست خواهد زد که درشأن او نیست


تهیه و ترجمه ( مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر خواب کامیون: ۴۰ نشانه و تفسیر دیدن کامیون در خواب

46 تعبیر و معنی دیدن خواب اتوبوس

۴۰ تعبیر و تفسیر دیدن خواب دوچرخه و دوچرخه سواریاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.6 از 5 (117 رای)  

۱۹ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

Kimia | ۲ هفته پیش
سلام من خواب دیدم که صدها ماشین پشت سر من هستند و من دستم را بردم و بالا تمام ماشین‌ها با حرکت دست من پشت سر من حرکت کردند میشه این را تعبیر کنید
0
1
Mh | ۶ ماه پیش
سلام من خواب همسر مرحومم و دیدم که من سوار یک پیکان خراب و داغون بودم و همسرم داشت با یه سیم قفل پیکان و درست میکرد البته ایشون بیرون از ماشین بودن وبا سعی و تلاش داشت درستش میکرد لطفا تعبیر این خواب رو به من بگید
3
13
رسول اسماعیلیان | ۶ ماه پیش
سلام من درخواب دیدیم یه پیکان دارم اونو برادر فوت شده ومادرم هول میدن گفتم چرا هولش میدید محله سرازیری بود هول دادن من داد زدم سرپایینی هست چرا هول میدید منم بیرون ماشینم بودم بعد هول دادن ماشین سرعت گرفت بخاطر سرازیری بعد من گفتم الان ماشین میخوره به یه جایی داغون میشه اما سرازیری یه گل بود فرمان پیچید و به گل نشست ماشین وایستاد لطفاً تعبیر این خواب رو برام بگید ممنون 🙏
1
8
بنده خدا | ۹ ماه پیش
جا نرفتن دنده ماشین
2
4
ناصر | ۲ سال پیش
سلام من مدتی هست خواب می بینم پشت فرمون ماشین سنگین رانندگی می کنم هر چقدر گاز میدم و دنده عوض می کنم ماشین یه سرعت یکنواخت میره سرعتش در حد کسی که پیاده روی می کنه
7
14
سید امید خورشید محمد | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم با پرایدم دارم مسافر کشی میکنم در مسیر تنگ که دو طرفش با گارد ریل احاطه شده میرم که بعد دیدم گارد ریلها توهم رفته و راه را بسته بعد با مسافر ها پیاده شدیم بعد از چند احظه اتوبوس خط واحد آمد پشت ما ایستاد و با گذشت چند لحظه اتوبوس ماشینم را هل داد مسیر باز شد وماشین خالی من هم سرازیری رفت وچپ کرد من دنبال اتوبوس رفتم که خسارت بگیرم ولی بهش نرسیدم
3
13
فربد | ۲ سال پیش
خواب دیدم ماشینم و یه جا پارک کردم برگشتم دیدم دوتا چرخش رو هاست و روی دوتا چرخ ایستاده تعبیرش چی میشه
8
7
زهرا | ۲ سال پیش
سلام من خواب دیدم با کسی که دوسش دارم سوار ماشینش شدم ۴٠۵سفیدی بود من پشت صندلی راننده نشسته بودم.. مامانم هم کنارم بود فک کنم یه نفر هم جلو نشسته بود.. یهو اهنگ غمگینی پخش شد که من ناراحت شدم و رو به پنجره کردم.. انگار حال اون کسی که دوسش داشتم هم بد شد بعد یهو ماشین ایستاد.. ما پیاده شدیم دیدیم یه ماشین دیگه خط انداخته رو ماشین ما... خط هم درست سمت من بود
9
11
Nafas | ۲ سال پیش
من خواب دیدم که مادرم با یک آقایی صحبت می کرد اینجارو دقیق یادم نیست..توی ماشینمون مسافر بود و یادم نمیاد کیا بودن ولی احتمال میدم عمم بوده..همه که توی ماشین نشستیم میخواستیم حرکت کنیم یه نفر با ماشین سفید رنگ میومد و اجازه حرکت رو به ما نمیداد.هی پدرم می رفت و هی اون بیشتر به سمت ما میومد و راه رو مسدود می کرد..هیچی دیگه نفهمیدم چی شد تصادف هم نکردیم تو خواب ولی خیلی خیلی عجیب بود وقتی از خواب بیدار شدم تپش قلب داشتم.
3
14
من مريم هستم | ۳ سال پیش
سلام من خواب ديدم دوست يسرم مگي اسم يك خانم برد گفت نسيرين داره توي حائط ماشين رو مشؤره نميدوننم تعبير ش جي كسي رو حياط نديدم فقط دوست يسرم همين تو خواب بهم گفت همين مي خواهستم ببينم تعبيرش چيست من مريم هستم.
9
10
پاسخ ها:
حوا | ۳ سال پیش
سلامُ من خواب ديدم دوست يسرم مگي اسم يكُ خانم برد گفت نسيرين تو حياط ماشين مشوره ولي من خانم رو نديدم فقط دوست يسرم بهم گفت همين مي خواهستم تعبيرش چي هست
13
20
بیتا | ۳ سال پیش
سلام من خواب دیدم که یک ماشین لاکچری نو داشتم ولی پلاک نداشت سوارش نشدم اسم ماشین هم نفهمیدم
12
15
رضا رضایی | ۳ سال پیش
خواب دیدم شخصی که فوت کرده ماشینم را میخواهد بخرد.اون شخص آشناست ولی من اون را ندیدم واز خواب بیدار شدم
14
18
دانیال | ۳ سال پیش
سلام من خاب دیدم کسی که دوستش دارم تو ماشین سفید رنگش نشسته و من پلاک اون ماشین رو میبینم ک رند هست
7
23
اسمانی | ۳ سال پیش
سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم کنار مادر نشسته بودم و مادرم رانندگی میکرد و خیابون ازشدت بارندگی آب از تو جوب زده بود بالا و ما می‌خواستیم از این جوب با ماشین رد بشیم
9
12
مهدی | ۳ سال پیش
در خواب دیدم یه ماشین نو گرفتم و رفتم پیش دوستانم با بقیه دوستانم که حرف میزدم یکی اومد گفت ماشینت کجاست و من رفتم دیدم نیست بعد با کسی که اونجا میشناختم رفتم دنبال ماشین و جای ماشینم و دزد ها رو پیدا کردیم هنوز به ماشین دسترسی کامل نداشتم و با کسی که میشناختم رفتم دنبال ماشین اون شخص فوت کرده
این تعبیرش چیست؟
5
17
فریبا | ۳ سال پیش
سلام خواب دیدم ک تو اشپزخونه یه مار سفید با خالهای فراوون زرد هس ک من دیدمش و ب بقیه گفتم.خواهرم سعی کرد بکشتش ولی نشد.و مار نصف شد اما تکون میخورد.من کشتمش و بعد متوجه شدم ک ساق پامو نیش زده و رو جای نیش یه قطره سفید رنگ شبیه اب هس.بعد رفتم به مادرم ک تو حیاط بود گفتم و اون گف.پس بدبخت شدی
9
11
پاسخ ها:
اکبر | ۱ ماه پیش
مار تو خواب دشمن حساب میشه و اینکه کشتینش خوبه
حالا اونم به شما ضربه ایی میزنه و در نهایت شما پیروز میشین
0
0
اکبر | ۳ سال پیش
همه چیز را در مورد خواب ماشین نوشته اید ممنونم
8
10

hits