دلگرم
امروز: یکشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۱۹ مه ۲۰۲۴ میلادی
همسر زیبای دنی آلوز با یک نامه احساسی از او جدا شد!
5
دنی آلوز به جرم تجاوز دستگیر و روانه زندان شده است، و حالا همسر او در شبکه‌های اجتماعی لب به سخن گشود و با نوشتن نامه ای احساسی با دست خط خودش پایان زندگی مشترکش را اعلام کرده است.

جوآنا سانز جدایی خود از دنی آلوز را اعلام کرد که پس از متهم شدن به تجاوز جنسی به یک زن جوان در شب 30 دسامبر در یک کلوپ شبانه بارسلونا، همچنان بدون وثیقه در زندان موقت به سر می برد.

دنی آلوز/جوانا سانز

مدل مشهور در پی نامه ای که می خواست خط خودش بنویسد ✍🏼
برای اعلام جدایی خود از فوتبالیست معروف که در آوریل 2016 در مراسمی صمیمی که در پاریس برگزار شد با او ازدواج کرد:⁣ ‌💔

دنی آلوز/جوانا سانز

🔸نامه:«از کودکی احساساتم را برای بیان خودم می‌نویسم، فکر می‌کنم چون تک فرزند هستم. هر چه هست برای من خوب است. من دوست دارم خطوطی که اینجا نوشته شده درباره عشق و خوشبختی باشد، اما اینطور نیست. این ماه‌های وحشتناکی بوده‌اند، نه سخت‌ترین ماه‌های زندگی‌ام، زیرا با طوفان‌های زیادی مواجه شده‌ام، اما بسیار تاریک و دردناک. احساس رها شدن و تنهایی دوباره در خانه ام را می زند. هزاران چرا بدون پاسخ.

دنی آلوز/جوانا سانز

من شخصی را به عنوان شریک زندگی انتخاب کردم که از نظر من کامل بود. او همیشه در کنارم بود وقتی که بیشتر از همه به او نیاز داشتم، همیشه در همه چیز از من حمایت می کرد، همیشه مرا تشویق می کرد که رشد کنم، همیشه محبت آمیز، توجه... برای من خیلی سخت است که بپذیرم این شخص بتواند من را به هزار تکه کند.فکر می‌کنم سال‌ها طول می‌کشد تا نگاه او به من را از حافظه‌ام حذف کنم، آن گونه که انگار باورنکردنی‌ترین چیز در جهان هستم، و بله، من باورنکردنی هستم. من باورنکردنی هستم زیرا سخت کوش، مستقل، باهوش، متفکر، مهربان، شوخ طبع، وفادار و انسان دوست هستم. آنقدر انسانی که علیرغم آسیبی که به من وارد کرده، هنوز اینجا در کنارش هستم. من ادامه می دهم و خواهم بود، اما به گونه ای دیگر.

دنی آلوز/جوانا سانز

من او را دوست دارم و همیشه دوستش خواهم داشت، هر که بگوید عشق فراموش شده است خودش را فریب می دهد یا واقعا دوستش نداشته است. اما من خودم را دوست دارم، به خودم احترام می گذارم و برای خودم خیلی بیشتر ارزش قائل هستم. بخشش باعث تسکین می شود، بنابراین من جادو را حفظ می کنم و این مرحله از زندگی ام را که از 18/05/15 آغاز شده بود، می بندم. من از فرصت ها و یادگیری هایی که زندگی به من می دهد سپاسگزارم، مهم نیست که چقدر سخت هستند، اینجا یک زن قوی است که به مرحله بعدی زندگی خود می رود.» ‌این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (5 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits