دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
آموزش گام به گام جهت ساخت کاردستی روباه با کاغذ
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
یکی از بهترین راه ها برای رشد خلاقیت کودکان ساخت کاردستی است. کودکانتان را به ساختن کاردستی ترغیب کنید! وقتی کودک کاردستی می سازد، پایه های یادگیری او قوی تر شده و خلاقیت کودک شما کشف می شود.

ساخت کاردستی روباه با پاکت کاغذی در خانه

روباه یکی از بامزه‌ترین حیوانات است که با آن دم سفید پشمالو برای کودکان جذابیت دارد. کاردستی روباه با پاکت کاغذی یک کاردستی ساده با وسایل دورریختنی است که ساخت آن می‌تواند به رشد خلاقیت کودک شما کمک کند.

با یک پاکت کاغذی ساده می‌توانید کاردستی‌های سرگرم کننده و متنوعی برای کودکان بسازید. کاردستی روباه با پاکت کاغذی بسیار راحت است و البته زحمت زیادی هم ندارد. اگر دوست دارید با وسایل ساده، کودک خود را با دنیای حیوانات آشنا کنید، با آموزش ساخت کاردستی روباه همراه ما باشید.

وسایل مورد نیاز برای کاردستی روباه با پاکت کاغذی

قلم مو
قیچی
منگنه
مقوای سفید و نارنجی
پاکت کاغذی
چسب
پوم پوم سیاه کوچک
چشم های عروسکی
رنگ نارنجی

مراحل ساخت کاردستی روباه با پاکت کاغذی

برای ساخت کاردستی روباه با پاکت کاغذی کافی است مراحل زیر را همراه کودکتان به ترتیب دنبال کنید. اگر فکر می‌کنید کودکتان می‌تواند از پس ساخت مرحله خاصی بربیاید، اجازه دهید او هم در ساخت کاردستی روباه کودکانه کمک کند.

1. رنگ زدن پاکت و آماده سازی
ساخت کاردستی روباه با پاکت کاغذی را با رنگ کردن کیسه کاغذی شروع کنید. برای این کار رنگ نارنجی را بردارید و کارتان را پیش ببرید.

رنگ زدن کاردستی روباه با پاکت کاغذی

بعد آن را کنار بگذارید تا کاملا خشک شود. در حالی که پاکت کاغذی شما خشک می‌شود، یک دایره 5 سانتی‌متری از مقوای سفید برش دهید، بعد آن را از وسط نصف کنید. شما باید برای این کاردستی روباه ساده دو گوش و یک دم روباهی را از مقوای نارنجی ببرید.

2. تا زدن پاکت کاغذی
وقتی پاکت کاغذی در کاردستی روباه با پاکت کاغذی خشک شد، گوشه‌های پایینی پایین آن را به شکل مثلث تا کنید و مثل تصویر در جای خود منگنه بزنید.

تا زدن پاکت کاغذی برای ساخت کاردستی روباه

3. تکمیل جزییات صورت
شما باید این مرحله از کاردستی روباه آسان را به تکمیل جزییات چهره این حیوان اختصاص دهید. برای این کار از کاردستی روباه با پاکت کاغذی چشم‌های عروسکی، نیم دایره‌های سفید، گوش‌های روباه، دم و بینی سیاه‌ آن را روی پاکت کاغذی بچسبانید.

تکمیل جزییات صورت کاردستی روباه

برای چسباندن چشم‌های عروسکی و پوم پوم به کاردستی روباه با پاکت کاغذی یک نقطه چسب کافی است، چون استفاده زیاد از چسب باعث می‌شود که خشک شدن آن خیلی طول بکشد.
وقتی همه مراحل را تمام کردید، عکس کاردستی روباه آماده است. شما می‌توانید آن را به دیوار اتاق کودکتان بزنید تا خودش هم از تماشای کاردستی لذت ببرد.

منبع : سایت کاغذ رنگیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits