دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
آموزش ساخت کاردستی گربه به صورت تصویری
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
کاردستی گربه با کف دست یکی از بهترین انواع کاردستی حیوانات است. شما می‌توانید این کاردستی گربه را خیلی راحت و سریع با کودکتان درست کنید، چرا که مهم‌ترین چیز برای ساخت این کاردستی کف دست کودکتان است.

کاردستی گربه با کف دست را در خانه بسازید

گربه‌ها، یکی از محبوب ترین حیوانات خانگی در دنیا هستند. اگر شما هم عاشق این حیوانات دوست داشتنی و بامزه هستید، پیشنهاد می‌کنیم کاردستی گربه با کف دست را امتحان کنید. برای ساخت این کاردستی کاربردی و آسان با سایت ما همراه باشید.

وسایل مورد نیاز کاردستی گربه با کف دست

مقوای رنگی
چسب ماتیکی
مداد سفید
قیچی
برچسب چشم رنگی یا چشم عروسکی

وسایل مورد نیاز کاردستی گربه با کف دست

مراحل ساخت کاردستی کودکانه گربه با کف دست

ساخت کاردستی گربه با کف دست ساده و آسان است. برای داشتن این کاردستی گربه دستی کافی است مثل مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید.

1. کشیدن الگوی بدن کاردستی گربه
برای ساخت کاردستی گربه با کف دست اول باید الگوی بدن گربه را بکشید. از کودکتان بخواهید کف دستش را روی مقوا قرار دهد. بعد با مداد، طرح دست را روی مقوا بکشید. طرح را از روی خطوط با قیچی بُرش دهید تا الگوی بدن گربه آماده شود.

کشیدن الگوی بدن کاردستی گربه

2. کشیدن سر کاردستی گربه با کف دست
در گام بعدی برای کاردستی گربه دستی یک دایره روی مقوا رسم کنید و بالای آن دو مثلث کوچک بکشید تا طرح کلی سر گربه مشخص شود. الگوی سر کاردستی کودکانه گربه با کف دست را با قیچی برش دهید.

کشیدن سر کاردستی گربه با کف دست

3. اضافه کردن جزییات به کاردستی
برای تکمیل کاردستی گربه با کف دست، باید جزییات آن را اضافه کنید. مثل تصویر با مداد یا خودکار، دهان، بینی، سبیل و ناخن‌های کاردستی گربه ایستاده را روی طرح مشخص کنید.

اضافه کردن جزییات به کاردستی

برای چشم‌های کاردستی گربه زیبا می‌توانید از برچسب‌های آماده چشم رنگی استفاده یا با کمک مداد رنگی، چشم‌های گربه را خودتان طراحی کنید.

4. تکمیل کاردستی گربه با کف دست
در مرحله آخر، باید سر و بدن کاردستی گربه با کف دست کودکانه را به هم بچسبانید. الگوی دست را طوری قرار دهید که انگشت‌ها روبه پایین قرار بگیرند. حالا سر گربه را با چسب ماتیکی به بالای الگوی بدن گربه بچسبانید.

تکمیل کاردستی گربه با کف دست

ساخت این کاردستی ساده به پایان رسید. اگر مراحل را به ترتیب دنبال کرده باشید باید کاردستی شبیه تصویر ساخته باشید. کاردستی گربه با کف دست، یک کاردستی ساده حیوانات است که می‌توانید از آن برای تزیین اتاق یا در کمد کودک استفاده کنید.

منبع : سایت کاغذ رنگیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits