دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۴ مه ۲۰۲۴ میلادی
دانستنی های کاربردی درمورد شیر خشک سیمیلاک و انواع آن ها
2
زمان مطالعه: 7 دقیقه
شیر خشک سیمیلاک دارای نمونه های متنوعی است. این محصولات برای گروه های سنی مختلف کودکان وجود دارد. در این مطلب قصد داریم درمورد این شیر خشک و انواع و ویژگی های آن ها بحث کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

شیر خشک سیمیلاک و انواع آن ها

1. شیر خشک سیمیلاک ۱

شیر خشک نوزادان

ویژگی های شیر خشک شیر خشک سیمیلاک ۱:

 1. مصرف برای سنین: بدو تولد تا ۶ ماهگی
 2. محصول کشور: ایرلند
 3. خصوصیات: مناسب ترین تغذیه برای کودک شیر مادر می باشد اما در صورتی که شیر مادر میسر نباشد شیر خشک مناسب ترین گزینه برای تغذیه کودک می باشد. محصولات سیمیلاک به دلیل شباهت زیادی که با شیر مادر داشته و ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک را از بدو تولد تامین می کند مورد استقبال مشتریان قرار گرفته به شکلی که به بیش از ۹۶ کشور عرضه می شود. شیرخشک سیمیلاک similac سرشار از امگا ۳ و ۶ می باشد که باعث تقویت استخوان ها و سیستم ایمنی بدن کودک می شود. شیر خشک سیمیلاک دارای ویتامین A ،D3 ،E ،K1 ،C ،B6 ،B12، سدیم، پتاسیم، منیزیم و فولیک اسید می باشد.
 4. قیمت این محصول در تاریخ 24 مهر 1398 160,000 تومان می باشد.

شیر خوشک

2. شیر خشک سیمیلاک ۲

شیر خشک کودکان

ویژگی های شیر خشک سیمیلاک ۲:

 1. مصرف برای سنین: 6 ماهگی تا 1 سالگی
 2. محصول کشور: ایرلند
 3. خصوصیات: مناسب ترین تغذیه برای کودک شیر مادر می باشد اما در صورتی که شیر مادر میسر نباشد شیر خشک مناسب ترین گزینه برای تغذیه کودک می باشد. محصولات سیمیلاک به دلیل شباهت زیادی که با شیر مادر داشته و ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک را از بدو تولد تامین می کند مورد استقبال مشتریان قرار گرفته به شکلی که به بیش از ۹۶ کشور عرضه می شود. شیرخشک سیمیلاک similac سرشار از امگا ۳ و ۶ می باشد که باعث تقویت استخوان ها و سیستم ایمنی بدن کودک می شود. شیر خشک سیمیلاک دارای ویتامین A ،D3 ،E ،K1 ،C ،B6 ،B12، سدیم، پتاسیم، منیزیم و فولیک اسید می باشد.
 4. قیمت این محصول در تاریخ 24 مهر 1398 225,000 تومان می باشد.

شیر خشک خارجی

3. شیر خشک سیمیلاک ۳

شیر خشک ویتامینه

ویژگی های شیر خشک سیمیلاک ۳:

 1. مصرف برای سنین: مناسب برای یکسال به بالا
 2. محصول کشور: ایرلند
 3. خصوصیات: مناسب ترین تغذیه برای کودک شیر مادر می باشد اما در صورتی که شیر مادر میسر نباشد شیر خشک مناسب ترین گزینه برای تغذیه کودک می باشد. محصولات سیمیلاک به دلیل شباهت زیادی که با شیر مادر داشته و ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک را از بدو تولد تامین می کند مورد استقبال مشتریان قرار گرفته به شکلی که به بیش از ۹۶ کشور عرضه می شود. شیرخشک سیمیلاک similac سرشار از امگا ۳ و ۶ می باشد که باعث تقویت استخوان ها و سیستم ایمنی بدن کودک می شود. شیر خشک سیمیلاک دارای ویتامین A ،D3 ،E ،K1 ،C ،B6 ،B12، سدیم، پتاسیم، منیزیم و فولیک اسید می باشد. همچنین مناسب برای وزن دهی است.
 4. قیمت این محصول در تاریخ 24 مهر 1398 215,000 تومان می باشد.

شیر خشک برای وزن دهی

بیشتر بخوانید:

همه چیز درباره شیر خشک ب ب لاک

دانستنی های طلایی درمورد شیر خشک نان و انواع آن

4. شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1

شیر خشک دارای کلسیم

ویژگی های شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1:

 1. مصرف برای سنین: از بدو تولد تا 6 ماهگی
 2. کشور سازنده: اسپانیا
 3. خصوصیات: حاوی پروتئین شیر نسبتا هیدرولیز شده، شیرخشک مخصوص کودکان شیرخوار (از بدو تولد)، پیشنهاد می کنیم 8 تا 10 وعده غذایی در طول 24 ساعت که هر وعده از ترکیب 60 میلی لیتر آب گرم قبلا جوشیده شده و 1 پیمانه سر صاف (پیمانه موجود در داخل قوطی) تهیه شود. برای کودکان از 2 هفتگی تا 2 ماهگی، پیشنهاد می کنیم ما 6 تا 7 وعده غذایی در طول 24 ساعت که هر وعده از ترکیب 120 میلی لیتر آب گرم قبلا جوشیده شده و 2 پیمانه سر صاف (پیمانه موجود در داخل قوطی) تهیه شود. برای کودکان از 2 ماهگی تا 6 ماهگی، پیشنهاد می کنیم 5 تا 6 وعده غذایی در طول 24 ساعت که هر وعده از ترکیب 180 میلی لیتر آب گرم قبلا جوشیده شده با 3 پیمانه سر صاف (پیمانه موجود در داخل قوطی) تهیه شود. درباره مقادیری که کودک باید مصرف کند با پزشک مشورت نمایید. مقادیر اشاره شده در جدول تنها مقادیر پیشنهادی جهت تغذیه کودک می باشد. نیاز های غذایی در هر کودک متفاوت است.
 4. قیمت این محصول در تاریخ 24 مهر 1398 260,000 تومان می باشد.

شیر خشک خوب چه بگیریم

5. شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 2

شیر خشک حاوی آهن

ویژگی های شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 2:

 1. مناسب برای سنین: مناسب برای کودکان بالای ۶ ماه
 2. کشور سازنده: اسپانیا
 3. خصوصیات: غنی شده با آهن، حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز نوزاد، حاوی پروتئین شیر نسبتا هیدرولیز شده، برای کودکان مبتلا به گالاکتوزمیا مناسب نیست، مناسب ترین تغذیه برای کودک شیر مادر می باشد اما در صورتی که شیر مادر میسر نباشد شیر خشک مناسب ترین گزینه برای تغذیه کودک می باشد. محصولات سیمیلاک به دلیل شباهت زیادی که با شیر مادر داشته و ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز کودک را از بدو تولد تامین می کند مورد استقبال مشتریان قرار گرفته به شکلی که به بیش از ۹۶ کشور عرضه می شود. شیرخشک سیمیلاک similac سرشار از امگا ۳ و ۶ می باشد که باعث تقویت استخوان ها و سیستم ایمنی بدن کودک می شود. شیر خشک سیمیلاک دارای ویتامین A ،D3 ،E ،K1 ،C ،B6 ،B12، سدیم، پتاسیم، منیزیم و فولیک اسید می باشد. همچنین مناسب برای وزن دهی است.
 4. قیمت این محصول در تاریخ 24 مهر 1398 135,000 تومان می باشد.

شیر خشک خارجی

6. شیر خشک سیمیلاک آی کیو پلاس 2

شیر خشک تقویتی

ویژگی های شیر خشک سیمیلاک آی کیو پلاس 2:

 1. مصرف برای سنین: سن شش ماهگی تا 12ماهگی (یک سال)
 2. کشور سازنده: ایرلند
 3. خصوصیات: این محصول حاوی مقادیر زیادی از ویتامین ها (شامل ویتامین A، B6، B12، C، D، E و K1) بوده و نیز سرشار از اُمگا 3، اُمگا 6 و آهن و DHA می‌ باشد و به تولید انرژی، وزن دهی، افزایش قد، رشد فیزیکی و روانی فرزند شما کمک بسزایی می‌ کند و باعث تقویت استخوان بندی و سیستم ایمنی بدن کودک می‌شود. در صورت تمایل می‌توانید پس از آماده شدن شیر آن را با سرلاک و یا دیگر مکمل های کودک مخلوط کرده و در یک فنجان به کودک خود بدهید.
 4. قیمت این محصول در تاریخ 24 مهر 1398 280,000 تومان می باشد.

شیر خشک طبیعی

7. شیر خشک سیمیلاک آی کیو پلاس 3

شیر خشک بدون ضرر

ویژگی های شیر خشک سیمیلاک آی کیو پلاس 3:

 1. مصرف برای سنین: 12 ماه تا 3 سالگی
 2. کشور سازنده: ایرلند
 3. خصوصیات: فوق العاده مقوی جهت وزن دهی به دلبندانتان، برای حمایت از جذب مواد مغذی بیشتر در بدن کودک یکی دیگر از مزیت های این شیر غنی شده با EYE-Q به علاوه سیستم از مواد مغذی، از جمله AA، DHA، امگا 3 و 6، تورین، کولین، لوتئین، و آهن، بلوک های ساختمان کلیدی برای رشد بهتر مغز و توسعه بصری کودکان می باشد. این شیر متشکل از پروبیوتیک، نوکلئوتیدها، بتا کاروتن و ویتامین های C و E و غنی شده با کلسیم بوده، این محصول دارای پروتئین بیشتر و چربی کمتر به تناسب نیازهای تغذیه ای کودک می باشد.
 4. قیمت این محصول در تاریخ 24 مهر 1398 239,000 تومان می باشد.

شیر خشک ارزان

بیشتر بخوانید:

میزان شیر خشک مورد نیاز نوزاد در سنین مختلف

علائم آلرژی و حساسیت نوزاد به شیر خشک چیست؟

همه چیز درباره بهترین شیر خشک برای چاق شدن نوزادان

علت آلرژی و حساسیت بدن نوزادان به شیر خشک چیست؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (2 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits