دلگرم
امروز: شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۰ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
داستان عروس و خرید کنسول چوبی مدرن از سایت دکورال
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
با ما همراه باشید تا دردسر‌هایی که خرید یک کنسول چوبی مدرن مناسب برای آن‌ها به دنبال داشته است را برای شما تعریف کنیم و در آخر، فروشگاهی که توانستند در آن کنسول چوبی مدرن مورد علاقه خود را با بهترین شرایط کیفیت یافتند را به شما معرفی کنیم.

جهیزیه خریدن را می‌توان یکی از سخت‌ترین کار‌های دنیا دانست. دردسر‌های پیدا کردن جنس خوب با قیمت مناسب، ست کردن رنگ تمامی وسایل، ایجاد هماهنگی میان طرح وسایل و... همه از دردسر‌های خرید جهیزیه هستند. خرید جهیزیه مستلزم گشت و گذار‌های طولانی در فروشگاه‌های لوازم خانگی است. گاهی این فرآیند آن‌قدر طولانی و خسته‌کننده می‌شود که عروس و داماد استاندارد‌های خود را کنار می‌گذارند و هر چه جلوی چشم آن‌ها می‌آید را می‌خرند تا مجبور به ادامه گشتن نباشند. قطعاً همه کسانی که ازدواج کرده‌اند یا در شرف آن هستند با دردسر‌های این راه آشنایی دارند و معمولاً هر وسیله خانه آن‌ها، داستانی در پشت خرید آن‌هاست که بعداها خاطره‌ای برای بچه‌های آن‌ها می‌شود. امروز قرار است داستان خرید کنسول چوبی مدرن برای یک عروس خانمی که قصد خرید و تکمیل جهیزیه‌اش را داشته است بیان کنیم. با ما همراه باشید تا دردسر‌هایی که خرید یک کنسول چوبی مدرن مناسب برای آن‌ها به دنبال داشته است را برای شما تعریف کنیم و در آخر، فروشگاهی که توانستند در آن کنسول چوبی مدرن مورد علاقه خود را با بهترین شرایط کیفیت یافتند را به شما معرفی کنیم.

داستان از آن‌جایی شروع می‌شود که عروس و داماد قصه ما پس از خرید تمامی اقلام جهیزیه به فکر خرید یک کنسول چوبی مدرن می‌افتند. اما این تازه اول داستان است؛ دردسر‌هایی که در طی این مسیر آن‌ها متحمل می‌شوند را در ادامه شرح خواهیم داد.

مغازه اول، کیفیت پایین محصولات

در مغازه اول، گرچه از دور تمامی محصولات مربوط به بخش کنسول چوبی مدرن، زیبا به نظر می‌رسیدند اما از نزدیک، کیفیت کم محصولات هر دوی آن‌ها را دلزده کرد. چوب‌های نازک با رنگ نامطلوب، برش‌های نامتقارن، کج و سوهان نکشیده، عدم صافی سطح چوب‌ها و... همه این‌ها عیب‌هایی بودند که هر کنسول چوبی مدرن، یک یا چندین مورد از آن‌ها را دارا بود. علی‌رغم تلاش‌های فروشنده برای خوب جلوه دادن کنسول‌ها، عروس و داماد فرار را بر قرار ترجیح دادند و تصمیم گرفتند که خام تعاریف غیرحقیقی فروشنده نشوند. چرا که این کیفیت کم علاوه بر ظاهر نامطلوبی که بر خانه آن‌ها خواهد گذاشت باعث خواهد شد تا کنسول چوبی مدرن آن‌ها زود خراب شود و کل هزینه آن‌ها بر باد رود.

ایستگاه دوم، تنوع کم محصولات

این‌بار مشکل کیفیت کم محصولات موجود در فروشگاه نبود؛ اتفاقاً جنس خوب محصولات بخش کنسول چوبی فروشگاه توجه عروس و داماد را به کلی جلب کرد. کنسول‌ها که دو عدد بیشتر نبودند از کیفیت به شدت بالایی برخوردار بودند؛ کیفیت بالای چوب، تقارن و صافی آن نمایان بود؛ برش‌ها همه به درستی انجام شده بودند و تقارن آن‌ها دلچسب بود. اما مشکل این بود که هیچکدام کنسول چوبی مدرن نبودند. دو عدد کنسولی که در آن بخش وجود داشتند یکی کنسول چوبی کلاسیک و دیگری کنسول چوبی سلطنتی بودند. گرچه آن‌ها دنبال کنسول چوبی مدرن بودند اما حتی تصمیم به خرید یکی از این دو نوع می‌گرفتند باز نیز نمی‌توانستند خرید رضایتمندانه‌ای انجام دهند چرا که طرح‌ها مورد پسند آن‌ها نبودند و طرح دیگری برای بررسی وجود نداشت! آن‌ها جهت پیدا کردن کنسول چوبی‌ایده‌آل خود راهی فروشگاه بعدی شدند‌.

قیمت کنسول چوبی مدرن

فروشگاه بعدی، قیمت بالا!

این‌بار در اولین نگاه، توانستند کنسول چوبی مدرن‌ایده‌آل خود را از میان ده‌ها طرح و مدل متنوع و جذاب پیدا کنند. حتی کیفیت خوب محصولات نیز توانست رضایت آن‌ها را جلب کند، اما به محض شنیدن قیمت کنسول چوبی مدرن مورد علاقه خود، چهره هر دو وا رفت! هر دوی آن‌ها با یک حساب سر انپشتی در مورد هزینه‌های عروسی و دیگر بخش‌های جهیزیه، متوجه شدند که توانایی پرداخت آن مقدار پول را ندارند و این بار عامل بازدارنده موجودی کارت پول آن‌ها به علاوه آینده نگری بود! آن‌ها درباره نحوه ارسال نیز سؤال کردند و متوجه شدند هزینه ارسال بالای محصول نیز کار را سخت‌تر می‌کند. پس هر دو در حالی که کلافگی از چهره‌شان مشخص بود تصمیم گرفتند به گشتن ادامه دهند.

ایستگاه بعد، فروشنده بی‌اعصاب!

این‌بار نیز پس از چندین بار نگاه کردن توانستند یک کنسول مدرن چوبی را مطابق با معیار‌های خود بیابند. فروشنده که تمام مدت مشغول صحبت با تلفن بود و حتی جواب سلام آن‌ها را نیز با تکان دادن سر داده بود از درست جواب دادن به آن‌ها امتناع می‌کرد. داماد قصد داشت درباره ضمانت محصول سؤال کند. آما جواب‌های نامطمئن فروشنده، باعث دل چرکین شدن او از خرید شد. عروس که قصد داشت در مورد قیمت و جنس چوب با او صحبت کند از جواب‌های سرد او دلسرد شد و هر دو تصمیم گرفتند بی‌خیال خرید از آن مغازه شوند. این‌بار به محض بیرون رفتن از مغازه، عروس شروع به گریه کرد و آن‌ها تصمیم گرفتند فشار روانی وارد شده را با انتقال خرید به زمانی دیگر کم کنند.

پس از بازگشت به خانه، عروس شروع به تعریف کردن ماجرا برای دوستانش در گروه دوستانه‌شان شد؛ یکی از اعضای گروه که به تازه خواهرش ازدواج کرد پس از تسلی دادن به دوستش، به او گفت که چرا زودتر در این مورد صحبت نکرده است تا به آن‌ها فروشگاه دکورال را معرفی کند. این فروشگاه فوق‌العاده دارای طیف وسیعی از کنسول چوبی در انواع مختلف کنسول چوبی مدرن، کلاسیک و سلطنتی همچنین کنسول چوبی ساده، آینه و کنسول چوبی مدرن و... با بهترین کیفیت و قیمت است. همان روز با مراجعه به سایت دکورال، عروس و داماد توانستند کنسول چوبی مدرن مورد علاقه خود را انتخاب و خریداری کنند.

کنسول چوبی مدرن را از فروشگاه اینترنتی دکورال بخرید

کنسول چوبی مدرن را از فروشگاه اینترنتی دکورال بخرید

پس از آن روز طاقت‌فرسا اما با پایانی خوش، عروس و داماد قصه تصمیم گرفتند تا فروشگاه دکورال را به خاطر تمام مزیت‌های آن از جمله کیفیت بالا، قیمت مناسب و تنوع در طرح و رنگ از این تریبون به تمامی کسانی که قصد خرید کنسول چوبی و یا خرید آینه و کنسول دارند را معرفی کنند تا هیچکس دردسر‌هایی که آن‌ها متحمل شدند را تجربه نکند. شما می‌توانید جهت مشاهده محصولات و خرید کنسول چوبی ارزان قیمت همچنین آینه و کنسول مدرن با بهترین کیفیت، به فروشگاه اینترنتی دکورال به نشانی اینترنتی https://decoral-co.com مراجعه نمایید. ارسال سریع و به موقع، احترام به حقوق مشتری و ضمانت محصولات از ویژگی‌های برجسته این سایت هستند و بدون شک با خرید از آن، شما خریدی رضایت بخش را تجربه خواهید کرد.

منبع: https://eghtesadafarin.com/academy-of-specialized-economic-articles/behavioral-economics-training/economic-lifestyle/67250این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits