دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۵ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
علی دایی در حمایت از طارمی: اسکوچیچ عددی نیست!
0
چهارشنبه, ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳
حمله علی دایی در حمایت از مهدی طارمی به اسکوچیچ سرمربی تیم ملی

علی دایی اسکوچیچ را به باد انتقاد گرفت

فیلم صحبت های علی دایی در مورد اسکوچیچ

علی دایی به ماجرای اختلاف اسکوچیچ با مهدی طارمی و خط زدن ستاره تیم ملی ورود و اظهار نظر کرد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس گفت: مطمئناً اگر بازیکنانی مثل مهدی طارمی نبودند موفقیت‌هایی که اسکوچیچ اخیراً به دست آورده است، اتفاق نمی‌افتاد.

دایی در حمایت از بازیکن و شاگرد سابق خود گفت: شما باید این را حساب کنید که طارمی در بازی‌هایی که تیم ملی در مرحله قبل و همین مرحله انجام داد، چند گل زده و چند پاس گل داده است.

باید ارزش بازیکنان بزرگ تیم ملی را بدانیم و این مسائلی که به وجود آمده است به هیچ عنوان قابل قبول نیست. طارمی حق داشت که در این مورد صحبت کند.
دایی افزود: اسکوچیچ بدون شک در دنیای فوتبال مربی بزرگی نیست که بخواهد از تاکتیک‌ناپذیری یا تاکتیک‌پذیری بازیکنان ایرانی صحبت کند. به اعتقاد من اولین اشتباه را سرمربی تیم ملی انجام داد که در مورد بازیکنان ایرانی صحبت کرد.

اسطوره فوتبال ایران در پایان گفت: بدون شک اسکوچیچ نباید یادش برود که در ایران در کجاها و در کدام تیم‌ها مربیگری کرده و با چه کارنامه‌ای به تیم ملی رسیده است.

علی دایی ستاره فوتبال دنیا که چندی پیش در گفتگویی اعلام کرده بود مهدی طارمی و سردار آزمون بار اصلی تیم ملی را به دوش میکشند، امر‌وز در حمایت از مهدی طارمی به اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران حسابی تاخت و گفت شما در حدی نیستید که می گویید بازیکن های ایرانی تاکتیک پذیر نیستند.

بخش هایی از صحبت های علی دایی درباره مهدی طارمی و سردار آزمون را در ادامه مشاهده می کنید:
این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
کریمی | ۳ هفته پیش
آقای دایی اسکوچیچ تیم بحرین رو در خانه 3 بر صفر شکست داد زمانی که ما امیدی به صعود نداشتیم تیم رو تحویل گرفت و الان صدر جدولیم وشما اون سال با تیم ملی در آزادی به عربستان باختی و حذفمون کردی . پس می بینی که خودت عددی نیستی
0
0
فریدون | ۳ هفته پیش
حرفهای شما بوی خیانت میده آقای دایی لطفا حسادتت رو کنترل کن
0
0