دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۹ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
خیانت فوتبالیست معروف به همسرش رسانه ای شد
1
حواشی زندگی مهاجم آرژانتینی پاری سن ژرمن سروصدای زیادی به پا کرده است.

خیانت مائورو ایکاردی به همسرش

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌ سن‌ ژرمن که به تازگی جنجال‌های جدیدی درباره زندگی خصوصی‌اش به وجود آمده است، تلاش کرده تا حواشی به وجود آمده را کمرنگ جلوه دهد.

خیانت مائورو ایکاردی به همسرش

زندگی پرهیاهو و پرحاشیه مائورو ایکاردی مهاجم تیم فوتبال پاری‌ سن‌ ژرمن در هفته جاری وارد فصل جدیدی شد وقتی که رسانه‌های آرژانتینی اعلام کردند که بازیکن پیشین تیم فوتبال اینتر به دلیل خیانت به همسرش که مدیربرنامه‌های او نیز هست در شرف جدایی از او قرار دارد.

طبق گزارش رسانه‌های محلی؛ ارتباط پنهانی ایکاردی با یک زن آرژانتینی که از قضا دوست همسر او نیز بوده، زندگی مشترک او و واندا نارا را در آستانه فروپاشی قرار داده است و پست اینستاگرامی مدیربرنامه‌های بازیکن PSG نیز این موضوع را تأیید می‌کرد.

با این حال ایکاردی ظاهراً برای دلجویی از همسرش فوراً دست به کار شده و به نظر می‌رسد که فعلاً میان دو طرف صلح برقرار شده است.

طبق بیانیه‌ای که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن منتشر کرده، ایکاردی پس از افشای جنجال زندگی شخصی‌اش از کادر فنی تیم فرانسوی اجازه گرفته که به میلان برگردد و برای نجات زندگی شخصی‌‌اش اقدام کند.

ایکاردی ۲۸ ساله روز گذشته (یکشنبه) با انتشار پیام‌هایی در فضای مجازی سعی در مثبت جلوه دادن روابط خانوادگی‌اش داشت و در یکی از آنها نوشت: روز زن و روز مادر در آرژانتین مبارک.

با این حال مشخص نیست که آیا زندگی شخصی ایکاردی از تلاطم خارج شده و می‌توان انتظار اضافه شدن فصلی جدید در حواشی پرشمار زندگی حرفه‌ی این بازیکن آرژانتینی را داشت یا نه، کسی که دو سال دیگر با PSG‌ قرارداد دارد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits