دلگرم
امروز: جمعه, ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۲ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
4 روش برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ شما را چک میکنند
26
زمان مطالعه: 5 دقیقه
چه کسانی پروفایل واتساپم را چک میکنند ؟ چگونه میتوان فهمید چه کسانی پروفایل واتساپم را چک میکنند ؟ آیا میتوان فهمید چه کسانی پروفایل واتساپم را چک میکنند ؟ تا انتها با دلگرم همراه بشید .

چه کسانی پروفایل واتساپم را چک میکنند ؟

آیا واقعاً می توانید ببینید چه کسی نمایه یا وضعیت WhatsApp شما را مشاهده کرده است؟ در پاسخ باید بگوییم بله !! در واتساپ گزینه یا امکانات مشخصی برای دیدن مشخصات بازدید کننده پروفایل وجود ندارد اما شما می توانید با برنامه های معرفی شده کنترل کنید که چه کسانی "آخرین بار " ، "عکس نمایه" ، "درباره اطلاعات" و "وضعیت WhatsApp" شما را مشاهده می کنند.

می توانید "آخرین بازدید" ، "عکس نمایه" و "درباره اطلاعات" خود را روی:

  • هر کس
  • مخاطبین من
  • هیچ کس

برای تغییر تنظیمات حریم خصوصی WhatsApp ، به قسمت More options> Settings> Account> Privacy بروید. در اینجا شما می توانید گزینه های مشاهده WhatsApp خود را به دلخواه تغییر دهید.

چه کسانی پروفایل واتساپم را چک میکنند ؟چه کسانی پروفایل واتساپم را چک میکنند ؟چه کسانی پروفایل واتساپم را چک میکنند ؟چه کسانی پروفایل واتساپم را چک میکنند ؟چه کسانی پروفایل واتساپم را چک میکنند ؟

اگر نگران هستید که ممکن است شخصی از نمایه شما سوء استفاده می توانید این تنظیمات را روی "هیچ کس" یا "مخاطبین من" قرار دهید. فقط امیدواریم هیچ مخاطبی در مخاطبین شما وجود نداشته باشد.

توجه: اگر آخرین دیدارتان را روی "هیچکس" تنظیم کرده باشید ، نمی توانید آخرین بازدید دیگران را نیز ببینید!

چه کسی پروفایل WhatsApp من را مشاهده کرده است؟

اگرچه ، ما می دانیم که هیچ راهی واقعی برای دانستن اینکه چه کسی نمایه WhatsApp شما را مشاهده کرده است وجود ندارد ، اما برنامه های ذکر شده در زیر می تواند به عنوان یک ترفند استفاده شود.

1. WhatsApp - Who Me Viewed
برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ را چک کرده اند

اولین برنامه در این لیست WhatsApp - Who Me Viewed است. بدیهی است ، این برنامه در فروشگاه بازی Google در دسترس نیست ، زیرا آنها برنامه هایی مانند این را محکوم می کنند. اما می توانید آن را از ROiDhub دانلود کنید.

4 روش برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ شما را چک میکنند

در حال حاضر ، اگر قصد دارید از این برنامه استفاده کنید ، توصیه می کنم دسترسی به تماس های تلفنی و موقعیت مکانی را ممنوع کنید زیرا این برنامه نمی تواند تماس تلفنی برقرار کرده و امکان آن وجود ندارد .

2. Whats Tracker
برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ را چک کرده اند

این برنامه کمی جدیدتر است. با توجه به آنچه می بینم Whats Tracker در اواخر سال 2017 ظاهر شد. دوباره ، به دلایل واضح ، این برنامه در Google Play Store موجود نیست ، اما می توانید آن را از APKMonk دریافت کنید.

می توانید به برنامه دسترسی به مخاطبین خود را بدهید زیرا بدون آنها نمی تواند کار کند. به جای نمایش چند مخاطب تصادفی (مانند WhatsApp - Who Me View) ، برنامه Whats Tracker یک لیست کامل از مخاطبین را به شما نشان می دهد. حتی تعدادی از آنها را تار می کند و پول شما را می خواهد.

3. Who viewed my profile – WhatsApp
برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ را چک کرده اند

سومین و آخرین برنامه ای که ادعا می کند به شما می گوید چه کسی نمایه WhatsApp شما را مشاهده کرده است ، "چه کسی نمایه من را مشاهده کرد - WhatsApp".

به محض باز کردن آن ، مجوزها را درخواست می کند:

  • دسترسی به مخاطبین
  • به عکس ها ، رسانه ها و فایل های دستگاه خود دسترسی پیدا کنید
  • برقراری و مدیریت تماس های تلفنی
  • به موقعیت مکانی خود دسترسی پیدا کنید

اکنون ، من اجازه همه این تنظیمات را به جز مخاطبین را رد کردم. و اگر می خواهید این برنامه را امتحان کنید ، باید همین کار را انجام دهید.

4. نمایش بازدیدکنندگان پروفایل واتساپ با جی بی واتساپ

جی بی واتساپ یکی از بهترین نرم افزارهایی است که در حقیقت نقش یک واتس اپ پیشرفته را بازی می کند.

وقتی که نرم افزار جی بی واتس اپ را باز می کنید، با صحنه ای مشابه واتس اپ مواجه می شوید.

مطابق تصویر در سمت راست، و بالا، سه نقطه آپشن ها را مشاهده می کنید که با ورود به آن شما می توانید GB Settings را ببینید و با کلیک بر آن وارد بخش GB Settings یا تنظیمات واتس اپ جی بی شوید.

برای تنظیمات این بخش، ابتدا به Main/chats Screen بروید و بعد هم Contact Online Toast را مد نظر داشته باشید.

دقت کنید که در این بخش باید عبارت Show Contact Online Toast را تیک دار کنید.

با این کار، زمانی که فردی وارد پروفایل شما می شود تا به آن سر کشی کند، علامت آنلاین بودن نمایش داده می شود.

4 روش برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ شما را چک میکنند4 روش برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ شما را چک میکنند4 روش برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ شما را چک میکنند4 روش برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ شما را چک میکنند4 روش برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ شما را چک میکنند4 روش برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ شما را چک میکنند

در این صفحه روش هایی برای دیدن افرادی که پروفایل واتساپ را چک میکنند آورده شد. حال شما همراهان عزیز دلگرم با در نظر داشتن اینکه تمامی این روش ها تایید شده و ثابت نیستن میتوانید نظرات و برنامه های مورد نظر خود برا دیدن افرادی که پروفایل واتساپ را چک میکنند برای ما در قسمت کامنت ها ارسال نمایید .این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (26 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !