بررسی و تست رانندگی رنجرور ولار مدل ۲۰۱۸ ( Range Rover Velar )

۲,۸۲۵
۴
۰
پنج شنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۲۳:۴۳

رنجرور ولار مدل 2018 ( Range Rover Velar )

 

شاسی بلند کاملا جدید رنجرور ولار (Velar) ، ادامه دهنده راه پیشینیان خود بوده و با پیروی از زبان طراحی مدرن لندرور خلق شده است.

 

این شاسی بلند بسیار خوش استیل، از هر نما ظاهری کاملا پویا داشته و در همان برخورد اول حس هیجان را به بیننده منتقل می کند. چراغ های اصلی باریک، جلو پنجره عریض و نسبتا بزرگ، کاپوت کشیده، شیب زیاد قسمت انتهایی سقف و جزییات و ریزه کاری های زیاد در جای جای بدنه تنها بخشی از ویژگی های جذاب بدنه ولار هستند.

 

این وضعیت در داخل کابین نیز کمابیش صادق بوده و در همان نگاه نخست سه صفحه نمایش بزرگ به کار رفته در قسمت میانی داشبورد و پشت فرمان خودنمایی می کنند.

 

اگر چه این نمایشگرها در تمامی تریم ها حاضر خواهند بود، اما در اندازه تفاوت هایی با هم خواهند داشت. دکمه های فیزیکی روی فرمان نیز جای خود را به دکمه های لمسی خازنی داده اند تا کابین این شاسی بلند انگلیسی با تکنولوژی روز کاملا همگام باشد.

 

برای به حرکت درآوردن ولار، سه موتور برای آن در نظر گرفته شده است که هر سه آنها نیروی تولیدی خود را در اختیار یک جعبه دنده 8 سرعته خودکار ساخت ZF می دهند.

 

مدل پایه ولار با یک موتور 2 لیتری توربودیزل و قدرتی نزدیک به 180 اسب بخار ارائه خواهد شد. نسخه میانی نیز از موتور 2 لیتری بنزینی توربو با 243 اسب بخار قدرت بهره می برد.

 

در این ویدئو به بررسی مشخصات ظاهری و فنی رنجرور ولار مدل 2018 ( Range Rover Velar ) می پردازیم و در تست رانندگی با این خودرو ، نقاط ضعف و قوت آن را بررسی می کنیم.

 


 

divider

تهیه و گردآوری: علی گلی
مجله اینترنتی دلگرم

 


بررسی و تست رانندگی رنجرور ولار مدل 2018 ( Range Rover Velar )
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
4
1

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter