دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ مارس ۲۰۲۴ میلادی
لباس های مسخره ای که گروه BTS در فرودگاه پوشیدند!
17
اگر مدتی است BTS را دنبال می‌کنید، می‌دانید که آن‌ها به لطف لباس‌های منحصربه‌فرد و عجیبی که در فرودگاه می‌پوشیدند، خبرساز شده‌اند. اکثر اوقات، این مجازات ها به دلیل V-Live Run انجام می شود که در آن بازی ها را انجام می دهند.

بیایید نگاهی به 4 مناسبت مختلف بیندازیم که در آن اعضای BTS با مد فرودگاهی خود طرفداران را تحت تاثیر قرار داده و شگفت زده کرده بودند.

BTS گروه

BTS گروه

BTS گروه

شماره 1 هانبوک : در یکی از اپیزودهای Run، عضو جین مجبور به مجازات شد و در نهایت هانبوک پوشید! او با تصاویر زیبای خود خیلی ها را متحیر کرده بود و ARMY نمی توانست در مورد شگفت انگیز بودنش صحبت کند. عده ای هم می گویند او باید در یک درام تاریخی کره ای بازی کرد!

BTS گروه


شماره 2 کلاه خرگوش: یکی از بهترین تنبیه هایی که BTS انجام داده بود به احتمال زیاد زمانی بود که اعضای V، JiMin و J-Hope کلاه های خرگوش شایان ستایش بر سر گذاشتند! آنها هنگام ژست گرفتن در مقابل خبرنگاران خجالتی بودند و هر کدام آن را طوری فشار داده بودند که گوش هایشان به هم می خورد.

BTS گروه

شماره 3 ماسک صورت آفتابگردان: اعضای Suga، J-Hope و Jin وقتی با ماسک های صورت آفتابگردان ظاهر شدند باعث خنده در فرودگاه شده بودند!

BTS گروه

تی شرت آستین بلند Park JiMin:در قسمت جلوی پیراهن های آستین بلند، عضو جیمین روی آن دیده می شد و دیدن اینکه چگونه جی مین، جی هوپ و وی آن را در فرودگاه پوشیده بودند، خنده دار بود.

BTS گروه

علاوه بر این به عنصر تعجب، پشت پیراهن می گوید I am ARMY که باعث شد بسیاری از ARMY پس از دیدن عکس ها از خنده منفجر شوند.
کدام یک از لباس های تنبیهی برای شما خاطره انگیزتر است؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (17 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

زینب | ۳ ماه پیش
بی تی ای عشق
0
2

hits