دلگرم
امروز: شنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۶ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
چهره پیر و شکسته شده این بازیگر معروف چینی شما را شوکه خواهد کرد!
9
آیا این همان جت لی است که همه ما می شناسیم؟ اسطوره هنرهای رزمی با چهره ای پیر و غیرقابل تشخیص٬ محال است در نگاه اول او را بشناسید.

این ستاره اکشن 55 ساله که در فیلم‌های Lethal Weapon 4 و Expendables 2 بازی کرد، از پرکاری تیروئید و مشکلات ستون فقرات رنج می‌برد که باعث نگرانی کاربران اینترنتی شده است.

جت لی/بازیگر چینی

طرفداران جت لی لیانجی، فوق ستاره هنرهای رزمی، پس از اینکه عکس های تکان دهنده اخیر میزان پرکاری تیروئید و مشکلات ستون فقرات او را فاش کرد، برای سلامتی او دعا می کنند.

جت لی/بازیگر چینی

عکس اخیر او در حال بازدید از معبدی در تبت به طور گسترده پخش شده است و بسیاری از مردم از ظاهر ضعیف لی شگفت زده شده اند. این عکس همچنین نشان می‌دهد که باید در حین راه رفتن به او کمک شود.
طرفداران جت لی نبردهای شخصی خود را با پرکاری تیروئید به اشتراک می گذارند، زیرا مشکلات سلامتی نماد هنرهای رزمی همچنان شوکه کننده است.سال گذشته، این بازیگر 55 ساله متولد پکن، پس از مدت ها غیبت از انظار عمومی در ضیافت شام خیریه One Foundation در پایتخت چین درباره بیماری خود صحبت کرد.

جت لی/بازیگر چینی

این بازیگر سپس گفت که در سال 2010 تشخیص داده شد که تیروئید پرکار دارد و اگرچه داروهایی مصرف می‌کرد که بیماری‌اش را کنترل می‌کرد، اما این وضعیت دوباره عود می‌کرد.
پرکاری تیروئید باعث تغییراتی در متابولیسم و ضربان قلب فرد می شود و معمولاً از طریق دارو درمان می شود. لی می گوید اعتقاد قوی او به بودیسم و همچنین مراقبه و خواندن کتاب مقدس به تثبیت وضعیت او کمک می کند.او فاش کرد که در سال 2013 توسط پزشکان به او اخطار داده شده بود که اگر به ساخت فیلم‌های اکشن با نیاز فیزیکی ادامه دهد، «در نهایت روی ویلچر می‌نشیند». او در آن زمان گفت: «من فقط یک مرد معمولی هستم. من وونگ فی هونگ نیستم. من هو یوانجیا نیستم. من هم مثل تو هستم.»
ستاره فیلم کلاسیک چینی روزی روزگاری در چین گفت که او همچنین از مشکلات پا و ستون فقرات رنج می‌برد و نمی‌توانست برای مدت طولانی صاف بایستد، سلامتی ضعیف او نتیجه دهه‌ها نقش‌های فیلم سخت، بدلکاری و جراحات است. .
او از زمانی که در اواخر دهه 1970 به عنوان قهرمان سابق ملی ووشو در دوران نوجوانی خود وارد صحنه شد، فیلم می ساخت.
لی اولین آسیب جدی خود را در 18 سالگی با پارگی زانوی خود که به هفت ساعت و نیم جراحی نیاز داشت، متحمل شد. او همچنین در 23 سالگی از ناحیه کمر آسیب جدی دید.

جت لی/بازیگر چینیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.7 از 5 (9 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits