دلگرم
امروز: سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
صیغه محرمیت محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی فاش شد !!
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
محمدرضا شریفی نیا از همسر صیغه ایی خود رونمایی کرد. صحت کامل ماجرای صیغه شریفی نیا و رز رضوی را از زبان خودش میشنوید .

ماجرای صیغه محرمیت محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی

محمدرضا شریفی‌نیا‏ (متولد ۲۵ خرداد ۱۳۳۴ در تهران) بازیگر، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز سینمای ایران است.

صیغه محرمیت محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی در مکه : محمدرضا شریفی نیا در قسمت اول از فصل سوم برنامه دورهمی از ماجرای صیغه محرمیت خود با رز رضوی پرده برداشت.


آقای شریفی نیا در این کلیپ میگویند با توجه به شایعاتی که در اینترنت در این رابطه درست شده است ترجیح میدهم این موضوع را شفاف سازی کنم.

چند سال پیش سهمیه ای به هنرمندان تعلق گرفت تا بتوانند با هزینه خودشان به مکه سفر کنند و البته این سفر فقط خارج از نوبت بود و هزینه آن با خود هنرمندان بوده است. وقتی آنجا بودیم یکی از بازیگران وقتی پاسپورتش را نشان داد زد زیر گریه و که چرا و این یعنی چی و …. و وقتی قانون را فهمیدیم یکی از بازیگران را به عنوان محرم نوشته بودند توی پاسپورتشون آن آقا آمد و گفتن قانون است که خانم های زیر 40 سال وقتی میخوان برن مکه باید محرم داشته باشند.

با توجه به قانون وجود یک فرد محرم ، باید هر خانم یک محرم همراه خود می داشت و دخترم ملیکا که بنده با او بودم و هر کدام از آقایان نیز یک خانم را تحت محرمیت خود قرار دادند. آنجا بنده خانم رز رضوی که دوست صمیمی دخترم ملیکا است را نوشتم و یک صیغه محرمیت خواندیم و در آنجا چیز معمولی هم بود.

و هر کدام از پاسپورت ها رو به نام یکی نوشته بودند.

آقای پورنگ : خانم الهام حمیدی

آقای حسام نواب صفوی : خانم فریبا کوثری

و هر کدوم از بچه ها …. و یه صیغه نامه می نوشتند و برای این بود که بتوانند آنجا ورود کنند. و این طبیعی هستش اونجا البته برای بنده پیامد داشت. بلافاصله یک روزنامه ای در تهران شیطنت کرده بود و نوشته بود که آقای شریفی نیا و خانم رز رضوی با هم ازدواج کرده اند و برای ماه عسل هم رفتن مکه .این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (4 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید