دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ مه ۲۰۲۴ میلادی

روانشناسی

اگر حوصله درس خواندن ندارید و برای رهایی از این احساس بی حوصلگی موقع درس خواندن دنبال راهکار هستید این صفحه از دلگرم به شما کمک زیادی خواهد کرد.

چندین تکنیک ساده و کاربردی برای اینکه مطالب درسی از ذهنمان پاک نشوند .

علت ترک تحصیل دانش آموزان و پیامدهای ناشی از آن : در این مطلب قرار است شما را با دلایل ترک تحصیل دانش آموزان آشنا کنیم و نقش والدین و دیگران را در این مورد بررسی خواهیم کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

در این مطلب روش یادگیری عربی، تکنیکها و روش های مطالعه عربی را آموزش خواهیم داد . با ما در دلگرم همراه باشید .

در این صفحه راه و روش های یادگیری آسان و سریع ریاضی را آموزش می دهیم . با ما در دلگرم همراه باشید .

در این پست روش های یادگیری مطالب درسی را برایتان آورده ایم . با ما در دلگرم همراه باشید .

در این مقاله تکنیک های مناسب برای خواندن دروس حفظی را توضیح خواهیم داد . با ما در دلگرم همراه باشید .

در این مقاله نحوه درس خواندن در خانه را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد . با ما در دلگرم همراه باشید .

در این مقاله ترفندهای آموزش جدول ضرب به کودکان را آموزش می دهیم .

در دوران کرونا، لازم است بهترین روش‌های مطالعه خودخوان دروس در سال تحصیلی جدید را به دانش‌آموزان آموزش دهیم تا به آن‌ها در گرفتن نتیجه بهتر کمک کنیم. در ادامه با بعضی از این روش‌های کاربردی مطالعه آشنا خواهید شد.

نداشتن انگیزه برای تحصیل در بین دانشجویان، علل مختلفی دارد که برخی از عمومی‌ترین و شایع‌ترین آن‌ها را در ادامه از زبان دکتر نوبری خواهیم شنید.

داشتن اضطراب در امتحانات، تأثیر زیادی بر یادگیری دانش‌آموزان داشته و سیستم ایمنی بدن را ضعیف می‌کند مجله دلگرم شمارا با راهکارهای جادویی کاهش اضطراب آشنا میکند.

خوراکی هایی که یادگیری و تمرکز را در امتحانات افزایش می دهند/با این بخش از دلگرم همراه باشید تا با تغذیه مناسب زمان امتحانات آشنا شوید.

آمادگی برای امتحان تافل-امتحان تافل-کسب نمره درامتحان تافل-روش آمادگی برای امتحان تافل-آزمون تافل-آمادگی در آزمون تافل-موفق شدن در امتحان تافل-راههای آمادگی برای تافل-موفقیت در امتحان تافل-روش خواندن برای امتحان تافل-راهنمایی برای آمادگی امتحان…

انگیزه ای برای درس خواندن ندارم,انگیزه ی درس خواندن, انگیزه, درس خواندن

دوچرخه سواری و درس خواندن!,دوچرخه سواری, درس خواندن, روشهای درس خواندن

چگونه درس بخوانیم؟,درس خواندن, روش درس خواندن

دوران امتحانات-نکات مهم درباره دوران امتحانات-استرس دوران امتحانات-تغذیه دوران امتحانات-آرامش دوران امتحانات-رفع استرس دوران امتحانات-موفقیت دوران امتحانات-موفقیت در دوران امتحانات-نکات تغذیه ای دوران امتحانات-نکات امتحانی دوران امتحانات-توصیه های…

روش های مطالعه صحیح-چگونه در فصل امتحانات درست مطالعه کنیم-روش مطالعه-مطالعه کردن-فصل امتحانات-درس خواندن-روش های صحیح مطالعه-تقویت حافظه-برنامه ریزی تحصیلی

تغذیه یک کنکوری

برنامه ریزی برای جمع بندی کنکور

چگونه از مدرسه لذت ببریم

چگونه کنکوری موفق داشته باشیم؟- وسیله مورد نیاز در روز کنکور -یک و دو روز مانده به کنکور ؟؟-توصیه هایی مهم برای موفقیت در کنکور -(تصاویر) متن و حواشی اولین روز کنکور -در یک هفته مانده به کنکور چه کار کنیم؟ -توصیه هایی مهم برای روز و شب قبل از كنكور

روش های صحیح مطالعه مختص کودکان-روشهاي صحيح مطالعه -روش صحیح مطالعه و یادگیری -روش‌های صحیح مطالعه و 4 راهکار کلیدی -کودکان برتر - روش های صحیح مطالعه-چگونه لذت مطالعه را در کودک خود افزایش دهیم؟