alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ برابر با ۰۷ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۲۰ آوریل ۲۰۲۱ میلادی
هوشنگ ناپدری حمید صفت کیست ؟
3
زمان مطالعه: 4 دقیقه
ناپدری حمید صفت کیست ؟ ماجرای عکس ناپدری حمید صفت و انتشار فیلم درگیری حمید صفت و ناپدری اش چیست ؟

ناپدری حمید صفت کیست ؟

مرحوم ناپدری حمید صفت فردی به نام هوشنگ است .

حمید صفت با نام اصلی حمیدرضا امیری صفت خواننده رپ ، متولد 18 مرداد سال 72 در تهران است . یک خواهر و برادر دارد . خواهرش کارگردان و برادرش هم در امریکا زندگی می کند.

ناپدری حمید صفت

پدر و مادر حمید صفت در زمان کودکی او از یکدیگر جدا شدند و در سال 84 مادر حمید صفت با فردی به نام هوشنگ ازدواج کرده است . در آن زمان حمید صفت 12 ساله بوده و کودکی خود را در کنار خانواده جدیدش گذرانده است .

به گفته حمید صفت هوشنگ فردی تندخو و عصبی بوده که مرتبا مادرش را کتک می زده است .

در مردادماه سال 96 در جریان دعوای هوشنگ و مادرش کنترل خود را از دست داده و ناپدری اش را به قتل رساند.

هوشنگ و مادر حمید صفت سالها در آلمان زندگی می کرده اند . از زندگی قبلی هوشنگ اطلاعاتی در دست نیست اما او پسری به نام سهیل دارد که درخواست قصاص حمید صفت را از دادگاه کرده است . به گفته ی او پدرش ناراحتی قلبی داشته و حمید صفت و مادرش از این بیماری مطلع بوده اند .

ناپدری حمید صفت

ماجرای قتل از زبان حمید صفت

شب قبل از حادثه دوست مادرم که همسایه آن ها در آلمان بود میهمان خانه شان بود و مادرم با من تماس گرفت وخواست تا آن ها را به فرودگاه ببرم ولی چون ماشین نداشتم گفتم نمی توانم او را به فرودگاه ببرم به همین خاطر مادرم خودش میهمانش را به فرودگاه رساند.

حمیدرضا صفت در ادامه اظهارت خود گفت: ساعت شش صبح 24 مرداد با مادرم تماس گرفتم و او گفت که هنوز به خانه نرسیده است، از او خواستم زمانی که به خانه رسید به من خبر بدهد تا به خانه بروم و لوازم خود را که آنجا گذاشته بودم بردارم. صبح روز حادثه برادرم از آمریکا با من تماس گرفت .

حمیدرضا صفت گفت: زمانی که در خانه را باز کردم دیدم ناپدریم سمت چپ مبل نشسته است و یک میز نیز جلوی او قرار داشت. گوشی موبایل خود را روی میز گذاشتم و به او گفتم: مگر نگفتم مادرم را اذیت نکن، کتکش نزن، او نیز گفت: زدم که زدم. می خواستم او را بترسانم به همین خاطر یک گلدان را که در نزدیکیم قرار داشت برداشتم و به سمت راست مبل پرتاب کردم سپس میز را برگرداندم تا کمی او را بترسانم. او نیز می خواست بلند شود و به سمت من بیاید که در همین هنگام مادرم بین ما قرار گرفت و من با یک دست به صورتش زدم. در همین هنگام همسایه ها با صدای درگیری ما به جلوی در خانه آمدند که مادرم به سمت در رفت و من نیز هوشنگ را رها کردم و به درگیری مان پایان دادم.

وی گفت: دراین هنگام هوشنگ به سمت آشپزخانه رفت تا با چاقو به سمت من هجوم آورد که متوجه کارش شدم و به سرعت خودم را به او رساندم و دستانش را گرفتم که نتواند کاری کند که در این لحظه یک لیوان آب را برداشت که او را از دستش گرفتم و به زمین زدم و در ادامه همسایه ها وارد خانه شدند و ما را از هم جدا کردند و من نیز همراه مادرم از خانه خارج شدیم.

قصور پزشکی

مادر حمید صفت پیش از مرگ شوهرش در کنار او بود، مادر حمید صفت پس از اینکه متوجه شد حال شوهرش مساعد نیست موضوع را با کادر درمانی بیمارستان در میان گذاشت اما به گفته وی پاسخ مناسبی دریافت نکرد تا اینکه پس از ساعاتی حال ناپدری حمید صفت وخیم شد و جان باخت.

عکس ناپدری حمید صفت

عکسی از هوشنگ ناپدری حمید صفت در فضای مجازی منتشر نشده است . اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که فرزندان هوشنگ حاضر به رضایت دادن برای آزادی حمید صفت نیستند .

مدتی هم شایعه شد که فیلم درگیری حمید صفت با ناپدری اش موجود است که این خبر کذب محض بود .

کمیسیون ۷ نفرهٔ پزشکی قانونی در گزارش خود ۵۰ درصد علت مرگ مقتول را بیماری وی اعلام کرده‌ است.

همراهان عزیز : در صورت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرحوم ناپدری حمید صفت و خانواده او این مطلب به روز خواهد شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (3 رای)  
  • منبع
  • alalamtv.net
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
ابی | ۱ هفته پیش
سلام دوستان ما دو نوع قتل داریم عمد و غیر عمد.اقای حمیدصفت نمیگم کارش درست بوده ولی هوشنگ هم کارش درست نبوده و حق کتک نداشته. حالا بریم اصل جریان هیچ مدرک ضربه ای که منجر به قتل باشد نیست از طرفی اقای هوشنگ مشکل قلبی و قند داشتن و مصرف دارو. خودشون مراحات حالشون نبودن ایشون اگه با سکته مرده یا فشار عصبی یا هر چیز . دلیل نمیشه قتل عمد باشه و حکم اعدام اینجوری نا عادلانه است تا وقتی که علت مرگ دقیق مشخص نیست . حالا نمیدونم پزشکی محترم قانونی دلیل قطعی و ضربه و... در نیاوردن فقط گفته ۵۰ درصد مرگ بیماریش بوده . یعنی چی ۵۰ درصد دیگرش چی بوده ؟ قاضی متاسفانه این سوال از پزشک نکرده یا اعتراض یا دلیل قطعی پیدا نکرده .حکم اعدام صادر کرده ک متاسفانه یکی از ضعف کشور ما همین مسائل قضاتی و قضاوتی هستن به نحو درست انجام نمیشن در کل کشور . ممنون
0
1
hits