alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ برابر با ۰۷ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۲۰ آوریل ۲۰۲۱ میلادی
آزاده نامداری: مردم شب اول مرگ مرا تنها نگذارید !
4
زمان مطالعه: 5 دقیقه
دیروز به طور ناباورانه خبر مرگ آزاده نامداری در شبکه های اجتماعی منتشر شد. خبری که بسیاری را در شوک فرو برد.

دیدگاه های آزاده نامداری به زندگی ، مرگ و عشق و ...

دیدگاه های آزاده نامداری به زندگی ، مرگ و عشق و ... در گفتگوهایی که محمد اشعری - روزنامه نگار - در توئیت به آن اشاره کرده کاملا روشن است. در ادامه گفتگویی از وی را میخوانید که دیدگاه خود را از مرگ گفته است.

دوست دارید چطوری بمیرید؟

«کاش سی و هفت-هشت سال بیشتر عمر نکنم! (البته امیدوارم مامانم ناراحت نشود!) ابدا از خدا عمر طولانی نمی خواهم. دوست دارم در خواب بمیرم. مثل فیلم «مادر». دوست دارم وقتی می میرم مردم جای خالی ام را حس کنند.

مثل آقای معدنی، مربی والیبال که همین روزها فوت کرد. او در روزهایی فوت کرد که والیبال در اوج بود و برای مردم مهم. خدا چقدر یکی را دوست دارد که در چنین روزهایی فوت می کند و نبودن آنها حسرت دارد. کاش من هم وقتی می میرم، بگویند «آخی، مرد».

کاش نبودن من حس شود. به خاطر همین خواهش می کنم وقتی مردم، شب اول من را تنها نگذارند.»

نظر آزاده نامداری در مورد عشق

آزاده نامداری در مصاحبه ای که به تازگی با مجله «همشهری جوان» داشته است در مورد تجربه عشقی اولش گفته است: «تجربه من از عشق اول فو ق العاده بوده و برای کسانی که چنین تجربه ای در زندگی شان نداشتند دلم می سوزد. عشق مثل آب حیات است. ممکن است آدم در زمان هایی از زندگی اش سکوت عاطفی داشته باشد، اما عشق یک اتفاق فوق العاده است. من وقتی برای اولین بار عشق را تجربه کردم، او را بیش از خودم دوست داشتم و دلم می خواست همه چیز برای او خوب باشد و اگر دو پرس غذا روی زمین وجود داشت، حتما به او می گفتم تو آن غذا را بخور».

مرگ آزاده نامداری در برج معروف خیابان ایران زمین

مرگ آزاده نامداری در در برج معروف خیابان ایران زمین شهرک غرب تهران در حالی رقم خورد که با وجود گذشت ساعت ها اما و اگر های زیادی دارد چرا که دقیقا نمی توان حدس زد علت مرگ چیست؟! اما اتفاقی که قطعی اعلام شده است اینکه آزاده نامداری به قتل نرسیده است و گزینه قتل آزاده نامداری که می توانست حواشی و شاخه های بسیاری را پیش روی بازپرس ویژه قتل تهران و مامواران اداره 10 پلیس آگاهی تهران بگذارد دیگر مطرح نیست!

مرگ آزاده نامداری در برج معروف خیابان ایران زمین

گزارش از چگونگی مرگ آزاده نامداری

آزاده نامداری یک سلبریتی به حساب می آمد و بی شک هر نوع حادثه برای او از تصادف گرفته تا حتی بچه دار شدن برای عموم مردم در هر طبقه فکری و فرهنگی مهم بود و قابل پیگیری ! به گونه ای که از اولین دقایق انتشار این خبر در رکنا شاهد تماس هایی از هر قشری چه سلبریتی های سینمایی و چه اساتید روزنامه نگاری حتی قضات بازنشسته و ماموران پلیس در دیگر استان ها با خبرنگاران رکنا بودیم و همین نشان می دهد که با مرگ یک زن بی نام و نشان تفاوت بسیاری داشته است از این رو رکنا همزمان با پیگیری های معمول از منابع رسمی خبرنگاران خود به نام های آزاده مختاری و فاطمه شیخ علیزاده را به برج ایران زمین اعزام کرد تا از نزدیک بتوانند به دور از شایعه های مجازی و نقل و قول های بی اساس بتوانند گزارش مستندی تهیه کنند.

گزارش از چگونگی مرگ آزاده نامداری

در لحظات اولیه حضور پلیس در خانه آزاده نامداری جسد در پذیرایی دیده شد و تحقیقات نشان داد مادر آزاده نامداری با توجه به تماس های بی جواب تلفن دخترش با نگرانی خود را به درخانه آزاده نامداری رسانده است و چون کلید نداشت با استفاده از چاقو که البته برخی در فضای مجازی عنوان داشتند با کارت بانکی در را بازکرده و جسد دخترش را دیده است.

سجاد عابدی در زمان مرگ آزاده نامداری کجا بود؟!

در همین بررسی ها مشخص شد آزاده نامداری در خانه تنها بوده است و اثری از سجاد عابدی شوهرش و دخترکوچولویش نیست که ماموران تجسس کلانتری شهرک غرب از مادر آزاده نامداری شنیدند سجاد عابدی به همراه دختر خردسالشان 2 روز پیش به چالوس رفته اند و ازاده نامداری بخاطر مشغله کاری در این سفر همراه آنها نبوده است.

البته نزدیکان این خانواده عنوان داشته اند شوهر آزاده نامداری بخاطر بیماری مادربزرگش به شمال رفته است که مورد تایید رکنا نیست اما در اصل ماجرا تغییری ایجاد نمی کند چرا که در زمان مرگ آزاده نامداری او تنها بود.

ساعت مرگ آزاده نامداری قبل از کشف؟!

ماموران اورژانس در صحنه مرگ آزاده نامداری عنوان می کنند با توجه به جمود یا همان خشکی جسد آزاده نامداری از زمان مرگ او بیش از 12 ساعت گذشته است و با توجه به اینکه تشخیص علت مرگ در اختیار پزشکی قانونی بوده است ماجرای مرگ ابهام آمیز آزاده نامداری همزمان به بازپرس صادقی کشیک قتل تهران در هفتمین روز عید قاضی شهریاری دادستان جنایی تهران اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران پزشکی قانونی و تشخیص هویت مخابره می شود و با ترک صحنه توسط اورژانس تهران تیم های تخصصی دست به کار می شوند.

شایعات عجیب و غریب درباره علت مرگ آزاده نامداری!

همزمان با انتشار مرگ آزاده نامداری شایعات بسیاری نیز در فضای مجازی منتشر می شود از اینکه آزاده نامداری کرونا داشته تا اینکه او توسط حیوانات خاص مانند سوسمار شوهرش که در خانه نگه می داشت کشته شده است که همه این شایعات با پیگیری های رکنا و انتشار خبر لحظه به لحظه تکذیب شد و مردم در جریان واقعیت ماجرا قرار گرفتند.

separator line

بیوگرافی کامل آزاده نامداری + زندگی شخصی و علت فوت وی

بیوگرافی کامل سجاد عبادی همسر دوم آزاده نامداریاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (4 رای)  
  • منبع
  • barkhat.news
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits