دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۸ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
بازگشت دوباره برنامه نود
0
شنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۸
عادل فردوسی پور برای بازگشت به رسانه ملی شرط مهمی دارد.

آیا برنامه نود برمیگردد ؟

پیمان جبلی رئیس جدید صدا و سیما از بلامانع بودن بازگشت عادل فردوسی پور خبر داد اما شرط عادل فردوسی پور چیز دیگری است.

دلگرم به نقل از خبر ورزشی : در آخرین تماسی که با عادل داشتیم از بازگشت به شبکه سه خبر خاص و جدیدی نداشت اما او قبلا گفته بود که فقط به شرطی بر می گردد که با برنامه ۹۰ برگردد.

بسیاری از فوتبالدوستان دلشان برای عادل و برنامه ۹۰ و حتی شنیدن صدای عادل در هنگام گزارش بازی‌های داخلی و خارجی تنگ شده اما به هر حال بعید است عادل فردوسی پور بپذیرد که بدون برنامه ۹۰ به شبکه سه برگردد چون او این برنامه را مثل فرزندش دوست دارد. تازه در آن صورت باید دید تکلیف میثاقی و برنامه فوتبال برتر چه می شود؟

پارسال علی فروغی مدیر شبکه سه مصاحبه کرد و گفت ما به عادل گفتیم برگردد و بازی‌ها را گزارش کند اما او قبول نکرد.

در حال حاضر هم همه چیز در حد حرف است و بعید به نظر می رسد حداقل به این زودی ها اتفاق خاصی رخ بدهد اما مسلما بازگشت احتمالی عادل به شبکه سه و بازگشت برنامه ۹۰ به کنداکتور این شبکه برای همه فوتبالدوستان ایرانی اتفاقی جذاب و هیجان انگیز است. حتی جذاب تر از شروع دوباره رقابت‌های لیگ برتر.

آیا برنامه نود برمیگردد

برنامه نود یک برنامه تلویزیونی زنده فوتبالی بود، که هر هفته دوشنبه شب از شبکه سه پخش می‌شد.

۹۰ فقط به تشریح و توضیح مسابقات فوتبال محدود نمی‌شد بلکه در بخش‌های مختلف آن، به روابط میان فرهنگ جامعه، مردم، سیاست و حتی جغرافیای مناطق با نگاهی دگرگون و متمایز، به پدیدهٔ فوتبال پرداخته می‌شد.

بنیان‌گذار، مجری و تهیه‌کنندهٔ این برنامه عادل فردوسی‌پور بود. این برنامه در نهایت در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ به کار خود پایان داد.

در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ سایت و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام برنامه نود نیز از دسترس خارج شدند و به کار خود پایان دادند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید