دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
مدارس نجف آباد،خمینی شهر،فلاورجان از 15 شهریور مجازی آغاز می شوند
0
جمعه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۲۲:۴۷
شنبه ۱۵ شهریور ماه، مدارس اصفهان، خمینی شهر، فلاورجان و نجف آباد به صورت مجازی و آنلاین شروع خواهند شد.

به گزارش دلگرم به نقل از نجف آباد نگار از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد، سید رضا موسوی زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان اعلام کرد:
در جلسه ستاد کرونا استان که روز جمعه ۱۴ شهریور ماه در استانداری اصفهان با حضور جمعی از مسئولین تشکیل شد، ضمن تشریح وضعیت شهرستان مصوب گردید

از فردا ۱۵ شهریور ماه آموزش ها در مدارس به صورت مجازی شروع شده اما دانش آموزان در مدارس حاضر نخواهند شد و در پایان هفته با بررسی وضع موجود تصمیم مقتضی در خصوص حضور دانش آموزان در مدارس گرفته می شود.

وی با اشاره به اینکه حفظ سلامتی دانش آموزان خط قرمز ما در بازگشایی مدارس است گفت: از خانواده می خواهیم با توجه به اینکه امسال خانه مدرسه اول است، به جد پیگیر آموزش فرزندان خود از طریق شبکه‌های مجازی و رسانه ملی باشند.

وی در پایان تصریح کرد: کلیه مدارس باز بوده و جهت توزیع کتب درسی، سازماندهی، گروه بندی، پاسخگویی به اولیا و عضویت دانش آموزان در شبکه شاد و برنامه ریزی آموزش دروس اقدام های لازم صورت خواهد پذیرفت.
تاخیر در بازگشایی مدارس نجف آباد

گفتنی است سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه چهار شهرستان از لحاظ شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند گفت: مدارس شهرستان های اصفهان، خمینی شهر، فلاورجان و نجف آباد با یک هفته تاخیر گشایش می یابد.

محمدرضا ناظم زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد کرونا اصفهان و وضعیت پرخطر کرونا در برخی شهرستان‌های اصفهان، آغاز کلاس‌های حضوری در مدارس نواحی شش‌گانه شهر اصفهان، خمینی شهر، فلاورجان و نجف آباد با یک هفته تأخیر آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه این تعطیلی در تمامی مقاطع مناطق مذکور انجام می‌شود، افزود: کلاس‌های مدارس سایر نقاط استان بنا بر اعلام قبلی به صورت حضوری آغاز می‌شود.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان اصفهان تصریح کرد: در هفته آینده مدارس در تمامی مناطق بازگشایی می‌شود، ولی در مناطق مذکور این بازگشایی به صورت مجازی خواهد بود و آموزش در این مدارس به صورت مجازی انجام می‌شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
  • منبع
  • imna.ir
  • najafabadnegar.ir
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter