دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۹ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۸ اوت ۲۰۲۲ میلادی
نحوه ورود و ثبت نام در سامانه نهضت سواد آموزی (savad.ir)
5
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سامانه سواد آموزی، سامانه نهضت سواد آموزی،ورود به سامانه سواد آموزی ،ثبت نام در سامانه نهضت سواد آموزی،سامانه جامع نهضت سواد آموزی .

سامانه سواد آموزی

سامانه نهضت سوادآموزی به نشانی اینترنتی savad.ir در راستای ارائه بسیاری از خدمات مربوط به نهضت سواد آموزی به صورت غیر حضوری روی کار آمده است.

سامانه نهضت سوادآموزی savad.ir در راستای ارائه خدمات اداری و سازمانی نهضت سواد آموزی به آموزش دهندگان و افراد آموزش گیرنده از نهضت سوادآموزی روی کار آمده است.

سایت جامع سواد آموزی، سایتی است که در راستای تسهیل امور اداری و سازمانی نهضت سواد آموزی روی کار آمده است. افرادی که جزو آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی می باشند می توانند با مراجعه به این سایت و ثبت نام در آن از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند.

همچنین، امکان استفاده از خدمات مختلف نهضت سوادآموزی برای افراد کم سواد و بی سواد در سامانه جامع نهضت سواد آموزی savad.ir فراهم شده است. بنابراین، این سامانه خدمات مختلف خود را به دو دسته افراد آموزش دهنده نهضت سوادآموزی و افراد بی سواد و کم سواد ارائه می دهد که از مهم ترین این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ثبت نام در دوره های سوادآموزی و یا انتقال در سامانه جامع سوادآموزی

یکی از امکانات سایت جامع نهضت سواد آموزی، ثبت نام دوره های سوادآموزی می باشد. همچنین، در این سایت امکان ثبت درخواست انتقالی نیز وجود دارد.

استفاده از آموزش های مجازی در سامانه جامع سوادآموزی

یکی از اصلی ترین امکانات سامانه جامع نهضت سواد آموزی، استفاده افراد آموزش گیرنده برای دریافت آموزش های مجازی در دوران شیوع ویروس کرونا می باشد.

نحوه ثبت نام در سامانه جامع سواد آموزی savad.ir

برای ثبت نام در سامانه جامع نهضت سواد آموزی ابتدا به سایت این سامانه وارد شوید. برای ورود به این سامانه روی لینک زیر کلیک کنید .

سامانه نهضت سواد آموزی

بر روی اولین سایتی که با نام سامانه جامع نهضت سواد آموزی جستجو می شود، کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در سامانه جامع سواد آموزی savad.ir

برای ثبت نام در این سامانه، بر روی گزینه «ثبت نام آموزش دهنده» کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در سامانه جامع سواد آموزی savad.ir

کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و در نهایت پس از وارد کردن کد امنیتی بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در سامانه جامع سواد آموزی savad.ir

ثبت نام در سامانه جامع نهضت سواد آموزی افرادی امکان پذیر است که کد ملی آن ها در لیست واجدین شرایط ثبت نام قرار گرفته باشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.6 از 5 (5 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است