دلگرم
امروز: یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
نحوه ورود و دریافت کد سخا از سامانه services.epolice.ir
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دریافت کد سخا / دریافت کد سخا از سامانه / ورود به سامانه سخا / سامانه services.epolice.ir / کد سخا چیست / چگونه کد سخا بگیریم ؟

چگونه کد سخا بگیریم ؟

سامانه سخا برای پیگیری مسائل مرتبط به سربازی راه اندازی شده است تا متقاضیان خدمات از سازمان نظام وظیفه بتوانند برخی از اطلاعات و پیگیری های خود را از طریق این سامانه الکترونیک انجام دهند.

دریافت کد سخا

کد سخا را از کجا بگیریم؟

بسیاری از مشمولان نمی دانند که این شناسه را چگونه و از کجا باید تهیه نمایند و از ما می پرسند که نحوه دریافت کد سخا چیست؟ حتی برخی تصور می کنند که به دلیل پیامکی بودن این کد، می توان آن را از طریق سایت و اینترنت گرفت.

مشمولان نظام وظیفه می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 کد سخا خود را دریافت نمایند.

روش های دریافت کد سخا

در حال حاضر دریافت این کد از سه طریق پیامکی، سایت و تلفن گویا امکان پذیر است، که هر کدام از این روش ها را به طور خلاصه به شما توضیح می دهیم.

  • دریافت کد سخا از طریق پیامک

چنانچه قصد استفاده از سامانه پیامکی را دارید، می توانید علامت سوال را به شماره 110206010 ارسال نمایید.

سپس از گزینه های موجود متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. برای مثال به منظور اطلاع از آخرین وضعیت مشمولان بایستی عدد (1) را به همراه کد سخایی که قبلا دریافت نموده اید و همچنین کد ملی خود پیامک کنید.

  • دریافت کد سخا از طریق سامانه خدمات الکترونیکی سخا

روش دیگر ارتباط با سازمان نظام وظیفه سامانه اینترنتی خدمات الکترونیک سخا سربازی – epolice.ir می باشد. در این سامانه نیز پیگری تمامی موارد مرتبط با خدمت سربازی امکان پذیر است.

شما می توانید پس از ورود به سایت پرتابل نظامی، کد سخا و شماره خود را وارد کرده و هر کدام از گزینه های مد نظر خود را از قبیل کسری خدمت، معافیت، زمان خدمت و غیره انتخاب نمایید.

  • دریافت کد سخا از طریق تلفن گویا

روش دیگری که به وسیله ی آن می توان این کد را دریافت کرد استفاده از تلفن گویا است. سامانه تلفن گویای این سازمان با یک کار منظم به طور شبانه روزی در دسترس بوده و خدمات ارائه می دهد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits