دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۰ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
آشنایی با کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال حاوی پپتیدهایی است که با افزایش میزان کلاژن، الاستین و سایر پروتئین های ساختمانی پوست، سرعت نوسازی پوست را افزایش می دهند.

کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال

کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال به گونه ای طراحی شده است تا با عوارض ناشی از افزایش سن به مقابله بپردازد. این کرم حاوی پپتیدهایی است که با افزایش میزان کلاژن، الاستین و سایر پروتئین های ساختمانی پوست، سرعت نوسازی پوست را افزایش می دهند.

از سوی دیگر این محصول، با ایجاد حالت آرامش در عضلات صورت، فشار ناشی از انقباض عضلات بر روی پوست را از بین می برد و به رفع چین و چروک ها کمک می کند. اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 موجود در روغن گیاهانی نظیر سافلاور و گل مغربی، پوست را در مقابل اثر سوء رادیکالهای آزاد محافظت می نمایند و به بازسازی پوست کمک می کنند. کرم ضد چروک سینره با بهره گیری از مواد مرطوب کننده مؤثر، رطوبت مورد نیاز پوست را نیز فراهم می کند.

ویژگیهای کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال

 • رفع سریع چین و چروک، خطوط اخم و خنده و چروک های پنجه کلاغی
 • بهره گیری از جدیدترین و مؤثرترین پپتیدها در رفع سریع چین و چروک و احیای پوست
 • ترمیم لایه لیپیدیک و جلوگیری از نازک شدن پوست
 • رفع سریع خطوط اخم، خنده و چروک های پنجه کلاغی
 • حاوی پپتیدهای سویا جهت افزایش فعالیت سلول های پوست
 • سرشار از روغن های گیاهی امگا 3 و امگا 6 جهت حفظ پوست از آثار سوء رادیکال های آزاد
 • افزایش مقاومت پوست صورت در برابر تاثیر جاذبه و پیشگیری از افتادگی پوست

چروک پوست

مزایای مصرف کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال

وقتی سن بالا ‌می‌رود، کلاژن و الاستین پوست کم می‌شود، بنابراین بیشتر داروها و روش‌های درمانی مختلف برای از بین بردن چروک‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که کلاژن و الاستین زیر پوست را تحریک کنند و در نتیجه این تحریک، پوست سفت‌تر شود و چروک‌ها نمود کمتری داشته‌باشند.


سلول‌های پوستی برای ساخت کلاژن تقریبا یک فرآیند بلندمدت است و در ماه‌های اول استفاده از اینگونه کرم‌ها احتمالا هیچ تغییری مشاهده نخواهید کرد، بنابراین فرد باید به‌طور درازمدت از اینگونه داروها استفاده کند تا کلاژن‌سازی‌ در پوست اتفاق بیفتد. بعد از ۵ تا ۶ ماه از شروع استفاده از این کرم‌ها علائم بهبود کم‌کم خود را نشان می‌دهند، بنابراین اگر می‌خواهید تاثیر چنین کرم‌هایی را ببینید باید کمی صبر داشته باشید.

سوالی که شاید همیشه پیش می‌آید این است که نقش کرم‌های ضدچروک بیشتر درمان است یا پیشگیری؟ باید بگویم قاعدتا نقش درمان این کرم‌ها از نقش پیشگیری‌کننده آن‌ها کمتر است و بیشتر این کرم‌ها از به‌وجود آمدن چروک‌ها پیشگیری می‌کنند. برای چرو‌ک‌های وسیع و عمیقی که اتفاق افتاده است باید از روش‌های دیگر استفاده کرد، ولی برای جلوگیری از عمیق‌تر شدن چروک‌ها استفاده از این کرم‌ها می‌تواند مفید باشد.

کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال با دارا بودن ترکیبات مفید برای رفع چروک های پوست فوق العاده مفید است. خواص ترکیبات بکار رفته در این کرم ها در ادامه مقاله ذکر شده است.

شی باتر

کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40سال حاوی شی باتر است. عصاره طبیعی دانه یک درخت آفریقایی به نام VITELLARIA PARADOXA است.روغن شی باتر بعلت داشتن سینامیک اسید ،یک مرطوب کننده گیاهی موثر است و بهترین انتخاب برای افرادیست که میخواهند از مواد سفت کننده طبیعی پوست استفاده نمایند.

گلیسیرین

کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40سال حاوی گلیسیرین است که از دیر باز در فراورده های مرطوب کننده مورد استفاده بوده است. این ماده جاذب الرطوبه بوده و باعث مرطوب شدن پوست می گردد

سویا

کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال حاوی سویا است. سویا اخیراً بسیار مورد توجه قرار گرفته است. .فیتواستروژنها(استروژنهای گیاهی) از گذشته به میزان زیاد استفاده کاهش می یابد.نشان داده شده تجویز خوراکی و موضعی استروژن (هورمون جنسی زنانه) صخامت پوست و کلاژن پوست را افزایش می دهد.بدین ترتیب از چروک پوست کاسته شده و شل شدن و افتادگی پوست بهبود می یابد.

علاوه بر اینها سویا اثرات آنتی اکسیدان دارد. مولکولهای موجود در سویا اکسیداسیون القاء شده توسط اشعه آفتاب را مهار می کنند. بدین ترتیب سویا اثر محافظتی در مقابل آفتاب برای پوست ایجاد می کند.ترکیبات حاوی ایزوفلاون (مولکول مؤثر سویا) در حال حاضر درمحصولات ضد چروک جهت افزایش فعالیت فیبرو بلاستها در سنتز کلاژن و دکورین (دو پروتویین مهم پوست) و بهبود چروک استفاده میشود

آووکادو

در فرمولاسیون کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40سال آووکادو بکار رفته است. منشاء آووکادو آمریکای جنوبی بوده که از آنجا به نواحی دیگر دنیا راه یافته است . میوه آن مانند گلابی و درای پوستی سخت برنگ سبز تیره و یا سیاه است در حدود 044 نوع مختلف آووکادو وجود دارد که بعضی از آنها درای پوست صاف و سبز رنگ بوده ولی پوست برخی از آنها سیاه و خشن است .

آووکادو چرب است و درای اسیدهای آمینه مختلف مانند سیستین، تریپتوفان و تیروسین می باشد. در تحقیقات جدیدی که انجام شده وجود چند نوع آنتی بیوتیک در آووکادو ثابت شده است . دانه گیاه درای مقدار کمی ) در حدود 2 درصد ( روغن است . این روغن غلیظ و سفت و به رنگ زرد مایل به سبز بوده که درای بو و طعمی مطبوع است . روغن دانه آووکادو دارای روغنهای اشباع شده مانند اسید پالمتیک واسیداستئاریک، اسیدآراشیدیک، اسیدمیریستیک، اسیداولیک، اسیدلینولییک میباشد.

روغن آووکادو بهترین کرم برای پوست است زیرا به آسانی در پوست نفوذ می کند و به آن شادابی میدهد. آووکادو بهترین ماسک برای برطرف کردن وجلوگیری از چین و چروکهای صورت است.

جوانه گندم

کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال حاوی جوانه گندم است. روغن جوانه گندم برای نرمی پوستهای خشک و پیشگیری از پیری پوست موثراست.این ترکیب یک مرطوب کننده طبیعی است ،اسیدهای چرب اشباع موجوددر آن بارادیکالهای آزادی که بافتها را تخریب میکنند و باعث چین و چروک میشوند مبارزه می کنند و اجازه نمی دهند خاصیت ارتجاعی پوست از بین رود.در فرآیند جوانه زدن؛املاح، ویتامینها و پروتئین ها به مقدار زیادی افزایش می یابد.

گل مغربی

در ترکیب کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال گیاه گل مغربی وجود دارد که از گیاهان دارویی مهم است که روغن و اسیدهای چرب آن در صنایع دارویی ،غذایی و بهداشتی کاربرد فراوان دارد .منشا آن آمریکای شمالی بوده است.مهمترین اجزای تشکیل دهنده آن اسید لینولئیک و اسید گاما لینولنیک است که تاثیر قابل توجهی جهت حفظ سلامت غشا سلولی و ساخت سلولهای پوست دارند.

این ترکیبات همچنین ضمن کمک به فرآیند التیام زخمها ،در تعادل پروتئین های پوست نیز مؤثرند.به عنوان یک ماده فعال جهت به دام انداختن رادیکالهای آزاد عمل نموده و پوست را از اثرات زیانبار نور آفتاب حفظ می کنند.همچنین با اثرات مخرب آلودگی هوا و عوامل استرس زای محیط مقابله کرده و پیری پوست را به تعویق می اندازند.این اسیدهای چرب ضروری می توانند با مهار تیروزیناز به روشن تر شدن پوست کمک نمایند.در کرم بدن کرم دست کرم دور چشم کرم ضد چروک کرم ضد لک سینره از این گل استفاده شده است.

چین و چروک

روش مصرف کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال

هر صبح و شب پس از تمیز نمودن پوست با پاک کننده مناسب، مقدار مناسبی از کرم را روی پوست صورت و گردن بمالید.

توصیه ها در رابطه با مصرف کرم ضد چروک سینره

کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40 سال را از مراکز معتبر و داروخانه ها تهیه کنید.

استفاده روزانه دو بار صبح ها و شب ها سرم و کرم ضد چروک بالای 40 سال در کنار هم توصیه میشود.

شما می توانید با توجه به سن خود از کرم ضد چروک و کرم ضد چروک بالای 40 سال سینره جهت پیشگیری استفاده کنید. با توجه به شدت مشکل ایجاد شده می توانید از سرم ضد چروک سینره نیز استفاده کنید.

کرم ضد چروک سینره مخصوص افراد بالای 40سال را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

separator line

بیشتر بخوانید:

مزایای باورنکردنی کرم ضد چروک سینره

کرم ضد چروک پوست + راهنمای انتخاب

آیا استفاده از کرم های ضد چروک مفید است؟

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
 • منبع
 • cinere.ir
 • ana.ir
  دیدگاه ها

  شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید  کد امنیتی کد جدید
  hits
  statcounter