دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۰ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۵ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
معرفی یک راهنمای نجات بخش برای رشد ابروها
2
زمان مطالعه: 5 دقیقه
معرفی یک راهنمای نجات بخش برای رشد ابروها-راهنمای نجات بخش برای رشد ابروها-چرا موی ابروها می ریزد؟

راهنمای نجات بخش برای رشد ابروها ، را برای شما عزیزان و کاربران محترم مجله دلگرم قرار داده ایم , با مجله دلگرم همراه باشید.

راهنمای نجات بخش برای رشد ابروها

راهنمای نجات بخش برای رشد ابروها

یکی از مهمترین نکات زیبایی صورت ابروها هستند و نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت هر فرد دارند و فرم ابروها نیز به چشم ها شکل می دهد. شاید برای هر فردی اتفاق افتاده باشد که به دلایل مختلفی رشد ابروهایمان کم شود و یا قسمتی از ابروهایمان خالی و کم پشت گردد.

دوستان عزیزم، اگر فکر می‌کنید که بیش از اندازه موم گذاشته‌اید یا ابروهایتان را کنده‌اید و راه بازگشتی هم ندارید، نترسید! ما با پیشنهاداتی از متخصص ابروی شرکت آناستازیا اینجا هستیم تا به شما برای گذشتن از مسیر ترسناک رشد ابروهایتان، کمک کنیم.

برای مدتی پیش آرایشگرتان نروید

اول از همه: تمام نوبت‌های اصلاح ابرویتان را کنسل کنید. به آرایشگر یا کسی که برایتان موم می‌گذارد بگویید که ابروهایتان باید کمی استراحت کنند، بنابراین کمی طول می‌کشد تا دوباره پیشش برگردید. مهم‌ترین قسمت این موضوع این است که کمی پول پس انداز می‌کنید!


صبور باشید

مرحله‌ی بعدی سخت ترین بخش است: رشد واقعی! در هفته‌ی اول یا دوم، احساس خوبی دارید، اما بعدا فکر می‌کنید که صورتتان مانند آدم‌های عصر حجر شده است. با وجود ابروهایی که مانند علف هرز در حال رشدند، دائما احساس می‌کنید که باید از موچین استفاده کنید. تمام نیرویتان را بکار ببرید تا در مقابل این وسوسه مقاومت کنید و به خودتان هیچ نگرانی راه ندهید. حتی اگر احساس می‌کنید که شما پر موترین شخص زنده‌ی حال حاضر دنیا هستید، بقیه‌ی مردم بعید است متوجه چنین چیزی شوند.


کانسیلرها و مدادها دوستان شما هستند

بعد از چند هفته، شما شبیه یتی می‌شوید (همان بچه خرس خودمان!) متخصص ابروی آناستازیا پیشنهاد می‌کند که ابروهایتان را با پودر و یک مداد با کیفیت مانندBrow Wiz پر کنید. او می‌گوید: بعد از اینکه به ابرو شکل مناسبی دادید، می‌توانید موهای اضافه را که در بیرون آن قرار دارند با یک کانسیلر با کیفیت بپوشانید، تا زمانیکه برای حالت دادن کامل به ابروها آماده شوید.

راهنمای نجات بخش برای رشد ابروها


نازک شدن، برای موی ابرو هم اتفاق می‌افتد

یک بار که ابروهایم شروع به رشد کرده بود، متوجه شدم که آنها مثل قبلشان ضخیم نیستند. رویای من درباره‌ی داشتن ابروهای کامل مثل زمانی که کلاس پنجم بودم نابود شد. می‌دانستم که موی سر، با گذشت زمان نازک‌تر می‌شود، ولی موهای ابرو چطور؟

متخصص آبروی آناستازیا ترس مرا تایید کرد: «خیلی از ما، با بالا رفتن سن، بعضی از موهای ابرو را از دست می‌دهیم. اگرچه، اگر شما روی یک طرف صورتتان بخوابید، بالش می‌تواند باعث ریختن موهای ابرو شود.»

بعد از شنیدن این حرف‌ها، من این نکات را یادداشت کردم تا نوعی بالش که مانع از خوابیدن من به طرفین شود تیه کنم. اگر موی ابروی شما نازک شده است، از یک سرم مانند سرم افزایش رشد ابرو، برای بیشتر کردن رشد ابرویتان استفاده کنید.

راهنمای نجات بخش برای رشد ابروها


نکات پایانی

چون موی افراد با سرعت های مختلفی رشد می‌کند، مدت زمانی که طول می‌کشد تا ابروها رشد کند نیز از شخصی به شخص دیگر متفاوت است. من برای رفتن به آرایشگاه و یک اصلاح کوچک، ۴ ماه صبر کردم. دقیقاً مانند یک تجدید خاطره بود!

من در مورد غیبتم در چند ماه گذشته توضیح دادم و آرایشگرم هم قول داد که آرامش خودش را حفظ کند! او فقط چند تار موی اضافه را برداشت که البته من نمی‌خواستم به آنها هم دست بزند، فقط به این دلیل که کمی بیشتر رشد کرده بودند.

بعد از آن، از یک سایه‌ی ابرو برای پر کردن جاهای نازک استفاده کردم. این سایه‌ها بهترین دوستان شما در طول مدت رشد ابرویتان هستند.

بعد از ۵ ماه، ابروهای من برگشتند. من با دستورات محتاطانه درباره‌ی ابروی کمانی درست و زیبا، پیش آرایشگرم رفتم. حالا ابروهایم پرتر شده‌اند، با حالتی که همیشه آرزویش را داشتم.

دوستان من، اگر من توانستم در این ماجراجویی طولانی و سخت دوام بیاورم، پس حتماً شما هم می‌توانید.

راهنمای نجات بخش برای رشد ابروها

چرا موی ابروها می ریزد؟

وقتی موی ابروها شروع به ریختن می کند برای خیلی از خانم‌ها می تواند نگران کننده باشد.

اما ما به شما می گوییم نگران نباشید چون افراد زیادی در دنیا هستند که چنین مشکلی را دارند.

البته نباید این مشکل را نادیده گرفت و باید به دنبال راهی برای درمان آن بود.

ممکن است موی ابروها به علل متعددی دچار ریزش شوند.

علت مهمی که می تواند منجر به ریزش موها شود نوعی خاصی از بیماری آلوپشیاست.

در این بیماری سیستم ایمنی بدن، فولیکول‌های مو را به عنوان باکتری می شناسد و در نتیجه رشد موها کند می شود و درآمدن دوباره موها می تواند بسیار مشکل باشد. علاوه بر این استرس خیلی زیاد هم می تواند موجب ریزش موی ابروها شود.

گردآوری: مجله اینترنتی دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits