دلگرم
امروز: جمعه, ۰۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۱ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
چطور سریع اندازه آلت را افزایش دهیم؟
27
زمان مطالعه: 6 دقیقه
افزایش سایز آلت تناسلی با ماساژ جلکینگ بهترین روش ماساژ : افزایش سایز آلت تناسلی به روش جلکینگ با کمک داروهای بزرگ کننده آلت یک روش پر طرفدار و صد در صد تضمینی است با این بخش از دلگرم همراه باشید تا با این روش آشنا شوید.

بهترین روش افزایش سایز آلت تناسلی با ماساژ جلکینگ

معمولا برای موفقیت در این روش و تمام روش های نرمشی دیگر توصیه می شود از قرص ها و کپسول هایی که برای بزرگ کردن و افزایش سایز هستند نیز کمک بگیرید.در واقع مثل این است که شما مثلا می خواهید چاق شوید و به باشگاه بدنسازی می روید و در کنار تمرینات خود از پودر های پروتئین و مکمل های کمکی استفاده می کنید. فقط دقت کنید: این قرص را از هر جایی تهیه نکنید و از اورجینال بودن و گیاهی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

لیست بهترین قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی

قرص ویگرکس پلاس

قرص ویگرکس پلاس

افزایش حجم ، قطر ، طول آلت
افزایش زمان نزدیکی و بهبود نارسایی نعوظی
با بردن گردش خون و نعوظ سخت تر
درمان زود انزالی و افزایش اسپرم
درمان بی میلی جنسی

separator line

مگنا ار ایکس

قرص مکس من

افزایش طول و ضخامت آلت در یک دوره ۶۰ روزه یا کمتر
افزایش میل ، قدرت و کیفیت رابطه جنسی
جلوگیری از انزال زود رس و افزایش زمان نزدیکی و مقاربت

separator line

قرص وایمکس

قرص وایمکس

افزایش دائمی طول آلت بین ۳ – ۵ سانتیمتر در دوره ۲ الی ۴ ماهه
افزایش دایمی قطر آلت تا پنجاه درصد
درمان مشکل عدم نعوذ و شل بودن آلت
درمان زود انزالی و انزال زودرس تا ۳۰ دقیقه
افزایش قدرت نعوظ و حفظ طولانی مدت نعوظ و سفتی آلت
قرص وایمکس Vimax حاوی ترکیبات ۱۰۰% گیاهی و طبیعی می باشد و کاملا بدون عوارض می باشد.

separator line

قرص مکس من ۶۰ عددی

قرص مکس من

کپسول مکس من ۶۰ تایی امریکایی
مصرف روزی یک تا سه عدد با هر وعده غذایی
افزایش چشمگیر حجم و سایز آلت
افزایش زمان انزال و دیر انزالی
افزایش سختی آلـت در زمان نــعوظ

separator line

افزایش سایز آلت تناسلی با تمرینات جلکینگ

ماساژ جلکینگ همانند کشش است. در این تمرینات حرکت های کششی انجام شده باعث می شود خون بیشتری به داخل الت کشیده شود، به آرامی و بتدریج بخش های نگهدارنده خون آلت بزرگتر و حجیم تر می شوند که باعث بزرگتر شدن الت است. این نظریه هم از نظر تجربی و هم از نظر علمی اثبات شده است.گرم کردن آلت تناسلی قبل ماساژ : مهمترین قسمت در تمرینات قسمت گرم کردن الت تناسلی است. چراکه شما با گرم کردن آلت حجم خون رسانی به الت خود را افزایش می دهید و با افزایش حجم خونرسانی مواد غذایی بیشتر به بافت های آلت می رسد در حقیقت بدون افزایش گردش خون، افزایش سایز اندام تناسلی با ماساژ امکان پذیر نیست.گرم کردن الت با حوله یا آب گرم : یک حوله یا پارچه تمیز را انتخاب کرده و توسط گرما و آب گرم آن را گرم کنید و به مدت 2 دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید می توانید به مدت 2 دقیقه الت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید.

انواع روش های جلکینگ برای افزایش سایز آلت

ماساژ های جلکینگ شامل چندین روش مختلف است. شما می توانید این روش ها را مطالعه کنید و هر کدام که برایتان راحت تر بود انتخاب کنید و همان را انجام دهید.

روش اول جلکینگ: ابتدا یک ماده روان کننده تهیه کنید برای این کار می توانید از روغن بادام (تلخ یا شیرین) – روغن خراطین یا ژل های روان کننده استفاده کنید. تمام این موارد را می توانید از داروخانه ها یا عطاری ها تهیه کنید.ابتدا از ماده روان کننده استفاده کنید تا الت تناسلی به حآلت نیمه راست در آید.سپس با انگشت شست و انگشت اشارۀ حلقه ای درست کرده از انتهای الت به سمت سر آلت ماساژ دهید به کلاهک که رسیدید چند 5 ثانیه مکث کنید در این لحظه فشرده شدن خون در سر الت را احساس می کنید. این مکث کردن باعث بزرگ تر شدن سر آلت می شود.حرکت دست باید حتماً به سمت جلو باشد و برعکس آن را ماساژ ندهید. این تمرین را یک بار با دست چپ و یک بار با دست راست انجام دهید. با ادامه جلکینگ می بینید که سر الت تناسلی شما قرمز تر و بزرگ تر می شود که به دلیل افزایش حجم خونرسانی و تجمع خون می باشد که این همان چیزی است که ما می خواهیم.در این مرحله از دست زدن به نوک آلت بپرهیزید زیرا بسیار حساس است. اگر در حین ماساژ به حالت انزال نزدیک شدید کمی صبر کنید تا دوباره به حآلت نیمه راست برگردد. این روش را درهفته اول ٢٠٠ تا ٣٠٠ بار، در هفته دوم ٣٠٠ تا ۵٠٠ بار و در هفته های بعد ۵٠٠ بار و یا بیشتر انجام دهید. می توانید این تعداد را در طول هفته تقسیم کنید.

روش دوم جلکینگ: ابتدا از ماده روان کننده استفاده کنید و در حالت شل مانند عمل دوشیدن ، با استفاده از هر دو دست آلت را به سمت پایین و خارج (مانند تکنیک قبل) ماساژ دهید. این تمرین باید در حالت شل انجام گیرد و اگر در حین تمرینات آلت تناسلی شما نعوذ پیدا کرد یا به حالت انزال نزدیک شدید کمی صبر کنید تا دوباره آلت تناسلی به اولیه برگردد.این ماساژ را در هفته اول و دوم در هر بار تمرین این تمرینات را ١٠٠ بار انجام دهید و در هفته های بعد به ٢٠٠ بار در هر تمرین برسانید.

پایان ماساژ و گرم کردن : پس از اتمام جلکینگ نوبت ماساژ و استراحت می رسد که باید به نرمی انجام شود. می توانید از حوله گرم نیز استفاده کنید و در پایان می توانید الت تناسلی را شسته و آن را خشک نمایید.

نکته: برای نتیجه گیری بهتر ماساژ جلکینگ را حدالامکان هر روز انجام دهید. دقت کنید در روش ماساژ آلت به روش جلکینگ الت تناسلی بهتر است حآلت نیمه نعوذ داشته باشد (نیمه راست).انجام این تمرینات شب ها و قبل از خواب باعث افزایش جوابدهی می شود.حتما قبل از انجام تمرینات مو های زاید اطراف الت خود را بزنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (27 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

محمد | ۵ ماه پیش
سلام ایا فردیکه قرص فشار استفاده می‌کند می‌تواند ازکرم ویگرکس استفاده کند متشکرم
0
0

hits