دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
بهترین خوراکی ها برای نعوظ بهتر و قوی در مردان

۱۰ خوراکی مفید برای تقویت نعوظ و قوای جنسی

بهترین خوراکی ها برای نعوظ بهتر و قوی در مردان
63
زمان مطالعه: 4 دقیقه
تغذیه مناسب برای تقویت قوای جنسی مردان : 10 مواد غذایی مفید برای بهبود نعوظ و درمان ناتوانی جنسی - با دلگرم همراه باشید تا با چند خوراکی مفید برای تقویت قوای جنسی آشنا شوید.

بهترین مواد غذایی برای نعوظ، میل جنسی و افزایش اسپرم

بهبود نعوظ با خوراکی های مفید

برخی از آقایان از نعوظ خود شکایت دارند. در این مطلب شما را با 10 خوراکی که باعث تقویت نعوظ شما می شود آشنا می کنیم.

موز

موز منبع بسیار خوبی از پتاسیم است - برای عملکرد طبیعی قلب و گردش خون بسیار مفید است.
موز می تواند سطح سدیم و فشار خون خود را کنترل و درمان طبیعی استفاده می شود برای بهبود عملکرد نعوظ هستند.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

گیلاس

گیلاس این میوه خوشمزه برای تقویت قوای جنسی خواص زیادی دارد. بسیاری از انواع توت ها روشن رنگی و میوه آلو، هلو و ابدار شریان ها را صاف و گل عشق زندگی خود کمک خواهد کرد.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

فلفل

بهبود زندگی جنسی خود را با فلفل تجربه کنید.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

پیاز

پیاز و سیر نیز برای گردش خون و تقویت قوای جنسی هم در بانوان هم در آقایان مناسب است.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

ماهی های چرب

ماهی های چرب ارگانیسم انسان با اسیدهای چرب امگا-3 را فراهم می کند. خون کمتر چسبناک می شود و باعث می شود بهتر جریان خون به نقاط لازم بدن برسد. بنابراین خوردن قزل بیشتر به تقویت نعوظ کمک می کند.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

صدف

صدف برای افزایش قدرت جنسی است و باعث افزایش شدید میل جنسی می شود.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

گوشت خوک

گوشت خوک مفید در تقویت نعوظ آقایان.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

شراب

نوشیدنی الکلی ممکن است باعث شود احساس یک ماشین جنسی را داشته باشید، ولی اعضای بدن تان عکس العمل متفاوتی به آن دارند. چون الکل در عملکرد عصبی که باعث ایجاد نعوظ می شود، اختلال ایجاد می کند. همچنین باعث افسردگی می شود، یعنی درست زمانی که حس می کنید آماده و سرحال هستید به احتمال زیاد خیلی زود خسته خواهید شد.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

تقویت نعوظ با قهوه

نوشیدنی ای که صبح انتخاب می کنید، نقش مهمی در موفقیت شما در اتاق خواب خواهد داشت. تحقیقات مرکز علوم سلامت تگزاس در هوستون نشان داد، مردانی که روزانه 2 تا 3 فنجان قهوه حاوی کافئین استفاده می کنند نسبت به دیگران، مشکلات نعوظ کمتری را گزارش می کنند. نویسندگان مطالعه می گویند که کافئین خواصی مشابه ویاگرا دارد. این محرک به شریان های آلت تنناسلی شما برای منبسط شدن و افزایش جریان خون کمک می کند، این دو عامل برای داشتن یک نعوظ قوی لازم هستند.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

تقویت نعوظ با ترک سیگار ( حتی برای یک روز )

باید از همین الان جلوی خودتان را بگیرید. هر چیزی که برای قلب تان خوب است، برای آلت تناسلی تان هم خوب است. یعنی ترک سیگار هم استثنا نیست. در مطالعه ای که روی بیش از 2800 سیگاری انجام شد، محققان ایرانی متوجه شدند که 25 درصد مردانی که سیگارشان را ترک کرده بودند، بعد از یک سال، بهبود نعوظشان را گزارش کردند. در مقایسه با آن ها هیچکدام از افرادی که به سیگار کشیدن ادامه داده بودند، گزارشی مبنی بر بهبود نعوظ ارائه نکردند و 7 درصد از سیگاری ها اعلام کردند که در طول این یک سال مشکل نعوظ شان بیشتر شده است.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

عنصر اصلی سیگار، نیکوتین، تنگ کننده عروق کرونر است (vasoconstrictor)، به این معنی که توانایی انبساط شریان های آلت تناسلی را تحت تاثیر قرار می دهد و زمانی که جریان خون به آلت کم شود، نعوظ تان هم کاهش پیدا خواهد کرد. حتی یک روز سیگار نکشیدن می تواند نیکوتین را از سیستم شما پاک کند و اجازه می دهد رگ های خونی، انبساط بیشتری داشته باشند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.4 از 5 (63 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !