دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
استعلام قیمت تمامی مقاطع فولادی
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
برای اطلاع از قیمت میلگرد انواع کارخانجات مطرح کشوری می‌توانید به سایت آرادآهن مراجعه نمایید.

برای اطلاع از قیمت میلگرد انواع کارخانجات مطرح کشوری می‌توانید به سایت آرادآهن مراجعه نمایید. در صورتی که قصد استفاده از این مقطع فولادی را در پروژه‌ی خود دارید، می‌توانید با خرید از مراکز فروش مناسبترین قیمت میلگرد اصفهان و سایرکارخانه‌جات را دسترسی پیدا کنید.

می‌دانیم که میلگردهای آجدار به صورت شاخه‌ا‌ی و یا کلافی در بازار عرضه می‌شوند. طول شاخه‌ های این مقاطع فولادی، حداکثر 12 متری هستند. از طرفی گاهی در پروژه‌ها به منظور آرماتور بندی و... نیاز به استفاده از این مقطع فولادی در طول‌های گوناگون است. در این مواقع امکان استفاده از میلگردهای شاخه‎ا‌ی و یا کلافی در طول‌های مشخص تولید شده وجود ندارد و نیاز می‌شود که این مقاطع فولادی را در ابعاد مختلف بریده و به یکدیگر متصل سازند تا به ابعاد مناسب برای استفاده در پروژه برسند.

استعلام قیمت تمامی مقاطع فولادی

میلگرد چیست؟

میلگرد نوعی پروفیل فولادی است که در قسمت‌های مختلف ساختمان و به منظور افزایش مقاومت و استحکام سازه بتنی در برابر نیروهای کششی و چرخشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدون شک تا بحال این مقاطع فولادی را دیده‌اید. میلگردها در انواع ساده و آجدار تولید می‌شوند که در ادامه به توضیح هر کدام از این انواع خواهیم پرداخت:

میلگرد ساده:

این مقطع فولادی دارای بدنه‌ی صاف و صیقلی است. دلیل این امر وجود درصد بسیار کمی از کربن است که باعث می‌شود این مقاطع فولادی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و در زوایای تند و مختلف به راحتی فرم بگیرد.

میلگرد آجدار:

این مقطع فولادی بر سطح خود برجستگی‌های منظمی دارد که به نام آج معروف هستند. آج‌های این مقاطع فولادی می‌توانند دارای الگوهای متفاوتی باشند و از این نظر این مقاطع فولادی دارای آج های مارپیچی، آج های جناقی و آجدار های مرکب تقسیم بندی شده و به ترتیب با علامت اختصاری A2، A3و A4 نشان داده می‌شوند.

در این میان گرید A4 بیشترین استحکام و کیفیت را دارد و از این رو قیمت گرید A4 از سایر گریدها بیشتر است.

نرخ میلگرد

قیمت میلگرد در انواع و ابعاد مختلف گوناگون است. با توجه به اینکه انواع ساده و یا آجدار این مقطع فولادی دارای ویژگی‌های شیمیایی و فیزیکی متفاوتی هستند و هر کدام کاربردهای ویژه‌ی دارند، بنابراین وجود اختلاف قیمت میان آن‌ها توجیه شده و طبیعی است.

از طرف دیگر هرچه قطر و طول‌ این مقاطع بیشتر شود؛ برای تولید نیاز به مصرف مواد اولیه و انرژی بیشتری خواهند داشت و وزن بالاتری پیدا می‌کنند. این عوامل نیز در تعیین قیمت این مقطع فولادی اثر گذارند. برای مثال سایز 12 این مقطع فولادی به دلیل وزن و قطر بیشتر، قیمت بالاتری نسبت به نرخ سایز8 دارد.

شما می‌توانید قیمت انواع مقاطع فولادی کارخانجات مختلف در تمامی سایزها را در جداول مربوطه در سایت آراد آهن مشاهده نمایید و یا جهت استعلام قیمت‌ها با شماره 34055-031 تماس بگیرید.

استعلام قیمت تمامی مقاطع فولادی

میلگرد کارخانه اصفهان

میلگرد تولیدی اصفهان را می‌توان مرغوب‌ترین برند این مقطع فولادی در بازار دانست. این مقطع فولادی که توسط کارخانه ذوب آهن اصفهان تولید می‌شود در آرماتور بندی پروژه‌ها و سازه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

میلگرد ذوب آهن در انواع ساده و آجدار و در گرید‌های A1، A2، A3 و A4 و مطابق با استانداردهای ملی 3132 و استانداردهای بین المللی Gost روسیه و DIN کشور آلمان تولید می‌شود. به منظور اطمینان از تولید این مقطع فولادی براساس استانداردها، در تمامی خطوط تولید کارخانه واحدهای کنترل کیفیت مستقر شده‌اند.

به دلیل اینکه تولیدات کارخانه ذوب آهن اصفهان از بالاترین درجات کیفی برخوردارند، قیمت این برند در بازار بالاتر از سایر میلگردها دیده می‌شود.

از طرف دیگر کیفیت بالا موجب شده است که تعداد بیشتری از مهندسان عمران و پیمانکاران تمایل به خرید این برند داشته باشند و از این رو این برند همواره در بازار با میزان تقاضای بالایی روبرو باشد.

میلگرد راد همدان

یکی دیگر از پرفروش ترین و مرغوب ترین برند های میلگرد محسوب می‌شود.جهت مشاهده قیمت میلگرد راد همدان می‌توانید به وب سایت آراد آهن مراجعه نمایید و لیست قیمت تولیدات این کارخانه را مشاهده کنید.

این کارخانه از بزرگترین تولیدکنندگان داخلی به شمار می‌رود. تولیدات این کارخانه در گریدهای مختلف A1، A2، A3وA4 و در سایزهای مختلف 8 تا 32 میلیمتر است. کیفیت این محصولات توسط واحدهای کنترل کیفیت مستقر در این کارخانه تایید شده و به همراه برگه تایید کیفیت به فروش می‌رسد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits