دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۴ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۰۷ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
سلبریتی های معروفی که حاضر نیستند با هم کار کنند!
3
در دنیای سلبریتی ها تعدادی از چهره های معروف هستند که دوست ندارند با هم کار کنند ما در اینجا نگاهی دارید به این افراد.

جنیفر لوپز و پی. دیدی

سلبریتی های معروفی که حاضر نیستند با هم کار کنند

پی. دیدی، رپر مشهور قرار بود یکی از داوران فصل سیزدهم مسابقه استعدادیابی American Idol باشد اما وقتی فهمید جنیفر لوپز، شریک عاطفی سابقش یکی از داوران این مسابقه خواهد بود از حضور در آن خودداری کند چرا که به گفته ی خودش «یا جای او بود یا جای لوپز». پی. دیدی و جنیفر لوپز از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۱ با یکدیگر در رابطه عاشقانه بودند.

اِما واتسون و چنینگ تیتوم

سلبریتی های معروفی که حاضر نیستند با هم کار کنند

اِما واتسون حاضر به بازی در کنار چنینگ تیتوم در فیلم This Is the End نشد و محل فیلمبرداری را ترک کرد. ست روگن، کارگردان فیلم اما از این اتفاق ناراحت نشد. او در اینباره گفته: «اِما روز بعد برای خداحافظی آمد. بعداً به تبلیغ و معرفی هم کمک کرد.»

شارلیز ترون و تام هاردی

سلبریتی های معروفی که حاضر نیستند با هم کار کنند

ابتدا شایعاتی مطرح شد درباره ی اینکه شارلیز ترون و تام هاردی هنگام بازی در فیلم «مکس دیوانه» (Mad Max) با یکدیگر به اختلاف برخورده بودند، تا اینکه زویی کراویتز آن را تأیید کرد و گفت این دو بازیگر با یکدیگر کنار نمی آمدند. سال ها بعد، ترون و هاردی نیز خود در مصاحبه ای با نیویورک تایمز این موضوع را تأیید کردند. ترون در اینباره گفت: «فکر می کنم به خاطر ترس های خودم، به جای اینکه باهم صحبت کنیم، دورمان دیوار کشیدیم تا از خودمان محافظت کنیم. به طرز عجیبی داشتیم مثل نقش مان در فیلم عمل می کردیم. همه چیز برای بقا بود.»

ایان سامرهالدر و نینا دوبرو

سلبریتی های معروفی که حاضر نیستند با هم کار کنند

ایان سامرهالدر و نینا دوبرو در سال ۲۰۱۰ در حالی که در سریال «خاطرات خون آشام» با یکدیگر همبازی بودند، یک رابطه عاشقانه را آغاز کردند که در سال ۲۰۱۳ به پایان رسید. گرچه آن ها رابطه دوستانه ی خود را حفظ کردند اما طرفداران شان انتظار ندارند دیگر آن ها در پروژه ی مشترکی ببینند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits