دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۷ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
جشن تولد بچگانه بازیگر ۷۶ ساله سریال بریکینگ بد!
3
جاناتان بنکس که در سریال بریکینگ بد در نقش مایک ارمانتات افسر سابق پلیس و دست راست گاس فرینگ است ۷۶ ساله شده است و تصاویری با تم کودکانه از تولد خود منتشر کرده است.

جاناتان بنکس (زاده ۳۱ ژانویه ۱۹۴۷) بازیگران سینما و تلویزیون آمریکاست. عمدتاً وی را به دلیل بازی در فیلم پلیس بورلی هیلز به همراه ادی مورفی و سریال برکینگ بد می‌شناسند.

جاناتان بنکس / بریکینگ بد

جاناتان بنکس / بریکینگ بد

مایکل «مایک» اِرمِنتِراوت (به انگلیسی: Mike Ehrmantraut) یا Kid named finger فیلسوف، دانشمند و تیرانداز ماهر در سریال‌های بریکینگ بد و بهتره با ساول تماس بگیری بود. نقش او را جاناتان بنکس بازی کرده‌است. مایک افسر پلیس سابق فیلادلفیا است که برای گاس فرینگ کار می‌کند. وی هیتمن، سرپرست امنیتی و پاک کنندهٔ جرم و جنایت‌ها است. دلایل او برای ترک نیرو پلیس در فیلادلفیا هرگز در طول سری بریکینگ بد مشخص نشد، اما در سریال بهتره با ساول تماس بگیری جزئیات کاملاً مشخص است.

جاناتان بنکس / بریکینگ بد

جاناتان بنکس / بریکینگ بد

جاناتان زاده شهر واشینگتن، دی سی. است و مادرش کارمند سی آی ای بود. او همچنین برای کار در یک گروه نمایش، از دانشگاه محل تحصیلش (دانشگاه ایندیانا) ترک تحصیل کرد.

جاناتان بنکس / بریکینگ بد

او در فیلم‌های رفت‌وآمد، بیمه عمر ، داندی کروکودیل ۳ مسافرهمیشگی، بگذار شیطان سیاه بپوشد و سریال بهتره با سال تماس بگیری هم بازی کرده‌است.

جاناتان بنکس / بریکینگ بداین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.7 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits