مجله دلگرم
امروز: شنبه, ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۲ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۵ مارس ۲۰۲۳ میلادی
شباهت عجیب دختر و پسر دو بازیگر معروف ترک!
8
در تصاویر جدیدی که به تازگی از دختر سه ساله کنعان ایمیرزالی‌اوغلو بازیگر مشهور ترک منتشر شده است کاربران او را شبیه پسر بوراک اوزچیویت دانسته اند.

کنعان ایمیرزالی‌اوغلو صفحه ای در فضای مجازی ندارد ولی به تازگی کاربران تصویری از دختر سه ساله او را به اشتراک گذاشته اند که بسیار شبیه کارن پسر بوراک بازیگر معروف ترک است شما خودتان ببینید و قضاوت کنید. هر دوی این کودکان معصوم زیبا اند این طور نیست؟

کنعان ایمیرزالی‌اوغلو/بوراک اوزچیویت

بوراک اوزچیویت (زادهٔ ۲۴ دسامبر ۱۹۸۴) بازیگر و مدل سابق اهل ترکیه است.بیشتر برای بازی در نقش‌هایش در چکاوک (۲۰۱۳) و عشق سیاه (۲۰۱۵) شناخته شده‌است. وی در حال حاضر در سریال داستان تاریخی و ماجراجویی مؤسس عثمان (۲۰۱۹) به عنوان عثمان خان|عثمان غازی بازی می‌کند. در طول دوران بازیگری او، دریافت‌کننده جوایز بی‌شماری بوده‌است.

کنعان ایمیرزالی‌اوغلو/بوراک اوزچیویت

بوراک اوزچیویت در تاریخ ۹ مارس ۲۰۱۷ در آلمان با فخریه اوجن نامزد شد و در تاریخ ۲۹ ژوئن ۲۰۱۷ در استانبول با او ازدواج کرد. فرزنداولشان به نام کاران در روز ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ و فرزند دومشان به نام کَر‌َم در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ متولد شد.

کنعان ایمیرزالی‌اوغلو/بوراک اوزچیویت

کنعان در روستای اوچم (Üçem) در حومه آنکارا به دنیا آمد. او تا سن ۱۲ سالگی تحصیلات ابتدایی را در روستای خود به اتمام رسانده و برای ادامه تحصیلات متوسطه به نزد عمه‌اش در آنکارا رفت.او تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه فنی ییلدیز استانبول، در رشته ریاضی به پایان رساند. کنعان در سال ۲۰۱۶ با سینم کوبال، مدل و بازیگر ترک ازدواج کرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (8 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است