دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۳ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۲۶ مه ۲۰۲۰ میلادی
تعبیر خواب خندیدن : ۳۰ نشانه و تعبیر خندیدن در خواب
1
930
زمان مطالعه: 6 دقیقه
خندیدن در خواب چه تعبیری دارد دلگرم: تعبیر خواب خنده ( تعبیر خواب خندیدن ، تعبیر خواب خندیدن دیگران ، تعبیر خواب خندیدن به دیگران ، تعبیر خواب صدای خنده ،تعبیر خواب خندیدن آرام و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در…

خندیدن در خواب چه تعبیری دارد

دلگرم: تعبیر خواب خنده ( تعبیر خواب خندیدن ، تعبیر خواب خندیدن دیگران ، تعبیر خواب خندیدن به دیگران ، تعبیر خواب صدای خنده ،تعبیر خواب خندیدن آرام و... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم

separator line

تعبیر خواب خندیدن

1- خندیدن در خواب تعبیرهای مختلفی دارد. در کل این خواب نشانه خوشحالی و رسیدن به آرزوهایی است که مدت ها انتظار آن ها را می کشیدید.
2- اگر درخواب دیدید که به طور غیر طبیعی می خندیدید تعبیرش این است که در حال حاضر تحت فشار هستید و نمی توانید از شرایط سخت خلاص شوید. تعبیر این نوع خنده، ناراحتی و تحمل فشار زندگی و غم و اندوه است.
3- اگر در عالم خواب دیدید که به همراه دوستانتان می خندیدید و شاد بودید تعبیرش این است که اوقات خوشی را در زندگی تجربه میکنید و وارد مرحله شادی در زندگی شده اید.
4- اگر در خواب دیدید که هنگام تماشای فیلم کمدی می خندیدید تعبیرش این است که دوست دارید مدتی استراحت کنید و به دنبال راهی برای استراحت و شادی میگردید.
5- اگر درخواب دیدید که در حال تماشای خنده دیگران هستید، تعبیرش این است که در حال حاضر دچار مشکل بزرگی شده اید و این موضوع باعث کم شدن اعتماد به نفس شما شده است.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
6- خواب خندیدن نشانه ی آزاد کردن لذت و خوشی است.

لوک اویتنهاو می گوید :
7- دیدن خواب خندیدن تعبیرش بداخلاقی است

آنلی بیتون می‌گوید :
8- اگر خواب ببینید شادمان هستید و می خندید ، علامت آن است که در زندگی خود موفقیت به دست می آورید و با دوستان در جشنهای شادی بخش شرکت می کنید .

محمدبن سیرین گوید :
9- تعبیر خنده درخواب غم و اندوه است .

تعبیر خواب خندیدن زیاد

آنلی بیتون می‌گوید :
10ـ تعبیر خندیدن زیاد در خواب آن است که در اثر هرج و مرج در زندگی ، نومید خواهید شد .


تعبیر خواب خندیدن دیگران

11- تعبیر خواب خنده دیگران ، اگر در خواب دیدید که دیگران به شما می خندیدند تعبیرش این است که به برخی جنبه های زندگی خود، آگاهی دارید و نمی خواهید مورد قضاوت دیگران قرار بگیرید. شما از اینکه دیگران درکتان نمی کنند ناراحت هستید و تلاش می کنید تا رضایت دیگران را به دست بیاورید.

لوک اویتنهاو می گوید :
12- تعبیر خواب خندیدن دیگران به من در خواب ناراحتی است

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
13- خندیدن دیگران در خواب ( خندیدن به شما ) بیانگر عدم امنیت شما و ترس از پذیرفته نشدن است


تعبیر خواب خندیدن به دیگران

14- خندیدن به دیگران در خواب تعبیرش این است که درگیر مشکلات مالی و جسمی شده اید و در واقع این خواب به شما هشدار می دهد که شما با خودخواهی خودتان به دیگران آسیب می رسانید.
15- اگر خواب دیدید که دیگران را میخنداندید تعبیرش این است که در زندگی شخصی خود تنش دارید و سعی می کنید مشکلات زناشویی خود را حل کنید. همسر و شریک شما مدام شما را عصبانی کرده و به همین دلیل نا امید و دلسرد شده اید. اگر مدام این خواب را می بینید مفهومش این است که تا دیر نشده مشکلاتتان را حل کنید، در غیر اینصورت این موضوع ممکن است به طلاق ختم شود.
16- اگر خواب دیدید که با دوستان خود می خندیدید تعبیرش این است که اعتماد به نفس شما بالا رفته است و دیگر از چیزی نمی ترسید.

آنلی بیتون می‌گوید :
17- اگر در خواب به دست پاچگی دیگران بخندید ، علامت آن است که برای ارضاء خود خواهی خود عمدا به دوستان آسیب می رسانید .


تعبیر خواب صدای خنده

18- اگر در خواب دیدید که صدای خنده دیگران را می شنیدید در حالی که آن ها را نمی دیدید تعبیرش این است که مشکل بزرگی برایتان پیش آمده و دیگران به خاطر این مشکل بسیار خوشحال هستند.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
19- شنیدن صدای خنده در خواب یا خواب دیدن اینکه می خندید بیانگر این است که نیاز دارید تکلیف مسائلتان را روشن کنید و رهاشان کنید برود. فشار زیادی به خود نیاورید.
20- تعبیر شنیدن خنده ی شیطانی در خواب تان بیانگر حس تحقیر و/یا بی یاوری است. شما حس می کنید که کسی علیه شما کار می کند

لوک اویتنهاو می گوید :
21- تعبیر خواب شنیدن صدای خنده ، ناخوشایندی است

آنلی بیتون می‌گوید :
22- شنیدن صدای خنده کودکان در خواب ، تعبیرش تندرستی و نشاط در زندگانی است .
23- تعبیر شنیدن خنده ای از روی تمسخر در خواب ، علامت ابتلا به بیماری و امور مأیوس کننده است .


تعبیر خواب خندیدن آرام

ابراهیم کرمانی گوید :
24- تعبیر خندیدن آرام در خواب ، یافتن مراد بسیار است

حضرت امام جعفر صادق فرماید :
25- خنده آهسته در خواب ، دلیل فرزندی نجیب بود .


تعبیر خواب قهقهه زدن

محمدبن سیرین گوید :
26- تعبیر قهقهه زدن در خواب اندوه زیاد است

حضرت امام جعفر صادق فرماید :
26- تعبیر خواب قهقهه خندیدن غم و اندوه و مصیبت و تعجب از امور الهی است .

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
27- چنانچه در خواب ببینید که به صدای بلند می خندید و قهقهه می زنید بر خلاف بیداری که خنده تجسم شادی است موردی پیش می آید که غصه دار و اندوهگین می گردید و ممکن است این غصه چنان شدید باشد که حتی شما را به گریستن وا دار
28- برای زنان به طور کلی تعبیر خواب خندیدن با صدای بلند در بیداری که مناسب نیست در خواب نیز شایسته و خوب نیست و بدی و عوارض آن بیشتر از مرد است . برای جوان بدی خندیدن کمتر از سالمند است و برای بچه هیچ بدی ندارد
29- تعبیر خواب خنده کودکان ( قهقهه ) : خنده کودکان هر چه کوچکتر باشند به تبسم و خنده ملائک و فرشتگان بیشتر نزدیک است و خنده فرشتگان عنایت و رحمت الهی است که ابلاغ می گردد .


تعبیر خواب تبسم کردن

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
30- اگر در خواب ببینید که تبسم می کنید خوب است و این تبسم در خواب نوید شادی است .

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر و تفسیر گریه کردن در خواب چیست ؟


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits