دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ شعبان ۱۴۴۵ قمری و ۲۵ فوریه ۲۰۲۴ میلادی
تعبیر دیدن ارتفاع در خواب
123
زمان مطالعه: 4 دقیقه
خواب ارتفاع دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن ارتفاع در خواب را در دلگرم بخوانید .

تعبیر ارتفاع و بلندی در خواب

تعبیر خواب بلندی و ارتفاع ( تعبیر خواب ارتفاع و بلندی ، تعبیر خواب ترس از ارتفاع ، تعبیر خواب سقوط از ارتفاع ، تعبیر خواب سقوط بچه از ارتفاع ، تعبیر خواب پرواز در ارتفاع کم و ... ) از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم

separator line

تعبیر خواب ارتفاع و بلندی

1- دیدن بلندی و ارتفاع در خواب بسیار شایع است.
2- تعبیر خواب ارتفاع و بلندی نماد قدرت، احترام، ماجراجویی، حوادث جالب و همچنین موانع بسیار زیاد در زندگی است.
3- تعبیر دیدن ارتفاع در خواب همچنین نشانه مشکلات کاری و تجارب و تمایل شما برای رسیدن به چیزهای عالی و خوب و موفقیت در زندگی است.
4- گاهی اوقات این خواب نشانه خطرات زیاد برای رسیدن به اهداف است. این خواب نشانه اعتماد به نفس و توانایی شما برای رسیدن به موفقیت می باشد.
5- اگر در خواب شخص دیگری را در ارتفاعات دیدید تعبیرش این است که برای آن شخص ارزش و احترام زیادی قائل هستید و در واقع این خواب عشق و احترام شما را نسبت به آن شخص نشان می دهد.


تعبیر خواب دیدن ارتفاع زیاد

6- تعبیر دیدن ارتفاع بسیار زیاد در خواب نشانه رسیدن به اهداف مهم در زندگی است. اگر در بالای بلندی بودید و احساس خوبی داشتید تعبیرش بسیار خوب است و به آنچه می خواهید خواهید رسید. اما اگر در بالای بلندی، احساس ترس و وحشت می کردید تعبیرش این است که چالش ها و موانع بزرگی بر سر راهتان است که باعث ضعف و کاهش اعتماد به نفس شما در زندگی می شود. اگر اینطور است سعی کنید شجاع باشید و بر ترس های خود غلبه کنید.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
7- خواب دیدن اینکه شما در ارتفاع زیاد هستید بیانگر این است که شما به یکی از بلند ترین اهدافتان رسیده اید.


تعبیر خواب ترس از ارتفاع

8- تعبیر دیدن ترس از ارتفاع در خواب این است که آنچه می خواهید از شما دور است. این چیز ممکن است عشق شما باشد و یا شغل یا مقامی که در انتظارش بودید باشد.
9- تعبیر خواب دیدن ترس از بلندی گاهی اوقات این خواب بیانگر برخی شرایط سخت در زندگی است که در نهایت به آسانی و آرامش شما ختم خواهد شد.
20- اگر در خواب دیدید کسی از ارتفاع می ترسید تعبیرش این است که آن شخص مشکلات زیادی دارد و شما باید هر چه زودتر به او کمک کنید. این فرد ممکن است عضو از خانواده شما یا شریک و دوست شما باشد.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :
21- تعبیر خواب دیدن ترسیدن از ارتفاع این است که شما برای هدف هایی تلاش می کنید که به نظر دور از دسترس است


تعبیر خواب سقوط از ارتفاع

22- تعبیر دیدن سقوط از ارتفاع در خواب نشانه این است که شما یا عضوی از خانواده، آسیب شدیدی می بینید. گاهی اوقات این خواب نشانه شکست عاطفی و نا امنی و عدم اعتماد به نفس شما را نشان می دهد. شاید اتفاقاتی که در زندگی تان رخ داده شما را در وضعیتی قرار داده که بسیار ناراحت کننده است و شما توان مقابله با آن ها را ندارید.
23- اگر در خواب دیدید که از ارتفاع کم سقوط کردید و افتادید تعبیرش این است که فرصت و موقعیت خود را از دست می دهید. خوشبختانه این مشکلات زیاد طول نخواهد کشید و به زودی آن را حل خواهید کرد و تعادل را در زندگی به دست خواهید آورد.
24- تعبیر دیدن خواب سقوط از ارتفاع زیاد این است که ورشکسته خواهید شد یا اینکه اتفاقی بد در زندگی تان رخ خواهد داد .این خواب نشانه بد شانسی و زندگی فلاکت بار در آینده خواهد بود.


تعبیر خواب سقوط بچه از ارتفاع

25- تعبیر خواب سقوط بچه از ارتفاع این است که برخی اخبار غیر منتظره را در آینده خواهید شنید.


تعبیر خواب بالارفتن از کوه

26- اگر در خواب دیدید که از ارتفاع بالا مانند کوه می رفتید یا کوهنوردی می کردید تعبیرش این است که تلاش های شما به ثمر خواهد نشست و موفق خواهید شد.


تعبیر خواب پرواز در ارتفاع کم

27- تعبیر خواب پرواز در ارتفاع کم این است که جاه طلب هستید و از اهدافتان در زندگی آگاه هستید و می دانید راه رسیدن به آن ها چیست و چگونه می توانید به تمام خواسته هایتان برسید.
خواب پرواز در ارتفاع کم همچنین نشانه اعتماد به نفس بسیار بالا می باشد.


تعبیر خواب سقوط از بلندی

28- سقوط از بلندی در خواب تعبیر خوبی داری و به معنی ارتقای شغلی در آینده خواهد بود.


تهیه و ترجمه: ( مجله اینترنتی دلگرم)

separator line

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر و تفسیر دیدن خواب نردبان چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (123 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits