مجله دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۳ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۵ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
خواب دیدن کورتاژ
3
زمان مطالعه: 8 دقیقه
تعبیر خواب سقط جنین ، خواب دیدن سقط ، دیدن خواب سقط سقط جنین عمدی تعبیر خواب سقط جنین دیگران

تعبیر کورتاژ در خواب چیست ؟

تعبیر خواب سقط بچه

دلگرم: تعبیر خواب سقط جنین ( تعبیر خواب سقط جنین عمدی ، تعبیر خواب اجبار به سقط ، تعبیر خواب سقط جنین دیگران ، تعبیر خواب خوردن بچه سقط شده و .... ) از نظر از نظر تعبیرکنندگان مختلف، تعابیر و تفاسیر زیادی دارد ، ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم

separator line

تعبیر خواب سقط جنین

 • سقط جنین در خواب به برخی مشکلات حال حاضر در زندگی اشاره می کند.
 • خواب سقط می تواند نشانه تمایل به باردار شدن و داشتن فرزند باشد.
 • تعبیر خواب سقط جنین همچنین نشانه نگرانی های شما نسبت به بچه دار شدن نیز هست.
 • دیدن خواب سقط بچه همچنین نشانه یک اتفاق بزرگ یا تغییر در زندگی است. این تغییرات ممکن است ناراحت کننده باشد به همین دلیل خود را برای هر اتفاقی آماده کنید.
 • اگر در خواب دیدید که در بیمارستان سقط جنین کردید تعبیرش این است که از لحاظ جسمی مشکلی برایتان پیش آمده که نیاز به مراقبت پزشکی دارید. این خواب همچنین به این معنی است که خسته هستید و نیاز به استراحت دارید. احتمالا مسئولیت های سنگنینی روی دوش شماست و از جهت بسیار آشفته و سردرگم هستید.
 • اگر در خواب دیدید که در اتوبوس سقط جنین کردید تعبیرش این است که میل به زندگی و حرکت به سوی هدف را از دست داده اید و همان جا متوقف شده اید. اگر در زمان سقط جنین در سفر بودید تعبیرش این است که اهدافتان از شما دورتر و دورتر شده اند و در واقع رسیدن به آن ها غیر ممکن شده است.
 • تعبیر سقط جنین درخانه نشانه عدم رضایت شما از وضعیت کنونی است. ممکن است با یکی از اعضای خانواده دچار مشکل شده باشید. بهتر است هر چه زودتر مشکلاتتان را حل کنید و محیطی آرام برای خود بسازید.
 • اگر خواب دیدید که تنها بودید و ناگهان در خیابان نوزاد خود را سقط کردید تعبیرش این است که شخصی به شما خیانت می کند. شخصی که به او اعتماد داشته اید. احتمالا توسط آن فرد تحقیر شده اید و از بابت دل شکسته هستید. به تعبیری دیگر دیدن این خواب نشانه طبیعت انزوا طلب شماست که به دلیل نا ملایماتی که دیده اید تنهایی را انتخاب کرده و منزوی شده اید.
 • اگر خواب دیدید که بدون احساس درد، سقط جنین داشتید تعبیرش این است که موانع و مشکلات روی شما تاثیر چندانی نداشته است. این خواب به شما هشدار می دهد که تصمیمات شتاب زده نگیرید و شما را تشویق می کند تا مشکلاتتان را با یکی از عزیزانتان در میان بگذارید.
 • اگر خواب دیدید که مداوم سقط جنین می کردید تعبیرش این است که فرصت های زیادی را یکی پس از دیگری از دست داده اید. این خواب نشانه ترس شما برای انجام کارهاست زیرا روی هر کاری که دست گذاشته اید با شکست مواجه شدید. سعی کنید با ترس های خود بجنگید و ریسک پذیر باشید و شجاعانه تر رفتار کنید.
 • اگر در خواب دیدید که بعد از سقط جنین بسیار ناراحت بودید و نمی توانستید احساسات خود را کنترل کنید تعبیرش این است که شما بسیار ضعیف هستید و به دلیل اشتباهاتی که انجام داده اید عذاب وجدان دارید. در زندگی شما تغییرات زیادی ایجاد شده که این موضوع شما را بسیار ناراحت و عصبانی کرده است. این رویا به شما هشدار می دهد که آمادگی تغییر را داشته باشید و با تغییرات روزگار بسازید.
 • اگر در عالم رویا خواب دیدید که مورد ضرب و شتم قرار گرفتید و این موضوع باعث شد تا نوزاد خود را سقط کنید، تعبیرش این است که دیگران از شما ناراضی هستند و به دنبال این هستند تا به شما آسیب بزنند. شما انسان خود رای هستید و طرح ها و ایده های دیگران را قبول ندارید. سعی کنید انعطاف بیشتری داشته باشید و برای خودتان دشمن درست نکنید.

ابراهیم کرمانی گوید :
اگر بیند که بچه را سقط کرد دلیل کند که از غم و اندو فرج یابد و اگر بیمار بود شفا یابد .


تعبیر خواب سقط جنین زن باردار

 • تعبیر خواب دیدن سقط جنین زن باردار خواب سقط جنین ببیند تعبیرش این است که به جهت از دست دادن کودک خود یا بروز مشکلی از بچه دار شدن می ترسد.دیدن خواب سقط بچه برای این زنان نوعی هشدار است که بیان میکند بیشتر مراقب سلامت خود و بچه باشند.
 • دیدن خواب سقط توسط زنی که باردار نیست تعبیرش این است که از لحاظ جسمی و سلامتی دچار مشکل شده است.

تعبیر خواب سقط جنین عمدی

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی می گوید :

 • دیدن خواب سقط جنین عمدی داشتیه اید نشان می دهد که شما مانع رشد شخصی خودتان شده اید و مسیر رشدتان را بلوکه کرده اید. شما ممکن است به دنبال یک مسیر جدید در زندگی خود باشید اما به دلیل ترس، فشار، درگیری های شخصی و ملزومات اخلاقی مردد شده باشید. همچنین دیدن چنین رویایی می تواند تحت تاثر سقط جنین شما در زندگی واقعی تان باشد و روشی برای شفا یافتن از بحران سقط جنین واقعی شما و پذیرفتن خودتان.
  تعبیر دیگر خواب دیدن سقط جنین عمدی این پیغام را به شما می دهد که، مراقب خود و مراقب سلامتیتان باشید.
 • دیدن خواب اینکه شخص دیگری سقط جنین داشته است اشاره به این دارد که جنبه ای از رابطه شما با این شخص رشد نیافته است و یا درحال بالغ شدن است. اگر شخصی که در رویایتان دیدید را نمی شناسید، احتمالا رویایتان درباره نظر شخصی تان در موردسقط جنین است.
 • رویایی که شما یا شخص دیگر در آن سقط جنین عمدی و یا نا امن داشته باشید نشان دهنده ی این موضوع است که شما میخواهید هرطور شده شرایط را همان گونه که هست نگه دارید. شما از تغییر متنفرید. اگر آن سقط جنین منجر به مرگ شود به این معنی ست که روش تعامل و نزدیک شدن شما به یک مشکل کاملا اشتباه است.
 • خواب دیدن اینکه سقط جنین شده اید بیانگر ایده یا برنامه ای است که آنطور که انتظار می رود پیش نمی رود. خواب ممکن است هشداری علیه یک سری کارهای پشت سر شما باشد. شما نیاز دارید که مسیرتان را تغییر دهید یا ریسک کنید و احتمالا چیزی که برایتان مهم است و ارزش دارد را از دست دهید. تعبیر دیگر این است که خواب بیانگر این است که یک جورهایی اشتباه رفته اید|

**اگر شما الان حامله اید، خواب سقط جنین در سه ماهه ی دوم بارداری رایج است**


تعبیر خواب اجبار به سقط

آنلی بیتون می‌گوید :

 • اگر زنی خواب ببیند او را وادار به سقط می کنند ، تعبیرش آن است که وی به موضوعی می اندیشد که اگر موضوع اتفاق بیفتد او به سمت سختی و رسوایی خواهد غلتید .
 • اگر دکتری خواب ببیند در سقط جنین نوزادی شرکت می کند ، تعبیرش آن است که در حرفه خود ، به علت کوتاهی در انجام وظیفه و عدم دقت لازم به زحمت خواهد افتاد .

تعبیر خواب سقط جنین دیگران

 • اگر خواب دیدید که خواهرتان نوزاد خود سقط کرد تعبیرش این است که زندگی او با چالش های زیادی همراه می شود. سعی کنید در این چالش ها او را تنها نگذارید. این خواب همچنین نشانه بدی برای سلامت خواهرتان است. احتمالا به زودی بیمار می شود.
 • اگر مردی خواب ببیند که سقط جنین کرد تعبیرش این است که در زندگی شغلی یا عاطفی خود با شکست مواجه می شود.
 • تعبیر خواب سقط جنین دیگران بی توجهی دیگران نسبت به فرد مذکور است و به او یادآوری میکند در مورد احساساتش تصمیم بهتری بگیرد. احساساتی که بدون عقل و منطق باشد، آینده ای جز شکست در پی نخواهد داشت.
 • اگر خواب دیدید که همکار یا دوستتان سقط جنین کرد تعبیرش این است که آن شخص وظایف و مسئولیت های خود را به درستی انجام نمی دهد و از ادامه کار می ترسد. اگر ازدواج کرده باشد این ترس بابت پدر شدن و مادر شدن او نیز هست و اگر مجرد باشد، نشانه عدم اعتماد به نفس و از دست دادن فرصت ها نیز می باشد.

تعبیر خواب خوردن بچه سقط شده

محمد بن سیرین گوید :

 • تعبیر خواب خوردن بچه سقط شده رنج و بیماری است.

حضرت امام جعفر صادق فرماید :
خوردن بچه سقط شده بر پنچ وجه گفته اند :

 1. بیماری
 2. غم
 3. خصومت
 4. حاجت
 5. ناسازگای با اهل و عیال

تعبیر خواب کورتاژ

 • تعبیر خواب دیدن کورتاژ ( جنین مرده به دنیا آوردن ) بیانگر این است که اعتمادتان را به کسی یا چیزی از دست می دهید. ممکن است به از دست دادن بیگناهی اشاره دارد.
 • تعبیر دیگر دیدن خواب کورتاژ پایان ناگهانی یا غیر قابل انتظار چیزی است

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط

تعبیر خواب زایمان کردن

تعبیر خواب بارداری : ۴۵ تعبیر و نشانه دیدن بارداری در خواباین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (3 رای)  
قرآن آنلاین
۱ دیدگاه

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است

سعیده | ۱ سال پیش
سلام من دیشب خواب دیدم یه خانومی رفت داخل یه مغازه به صاحبش گفت دیشب امام زمان اومد توخوابم گفت فردا بیا همینجا تامنو ملاقات کنی بعدخانمه نشست همونجا تااینکه هم عروسم وارد مغازه شد بعد انگار یه چیزی داشت بهمون میفهموند که بچه ای که داخل شکم هم عروسمه همون کسیه که اون خانم میخاست باهاش ملاقات کنه...گفتم شاید واقعا ازطرف خوده امام باشه بعد خانومه زدزیر گریه وهم عروسمو برد داخل یه اتاق داشت با بچه توشکمش حرف میزد وفقط گریه میکرد.....خواهش میکنم بگید معنی خوابم چیه...ممنون ازلطفتون
0
0