alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ برابر با ۰۴ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۱۷ آوریل ۲۰۲۱ میلادی
دانلود تمام قسمت های کارتون پلنگ صورتی در المپیک ۲۰۱۴
4
زمان مطالعه: 3 دقیقه
کارتون پلنگ صورتی : مجموعه فیلم های کمدی _ پلیسی است که اولین آن‌ها در سال ۱۹۶۴ ساخته شد و با موفقیت آن دنباله های زیادی برایش ساخته شد. تمرکز این مجموعه بر روی کاراگاه و کارهای او نیست بلکه محور آن شخصیت پلنگ صورتی است.

دانلود مجموعه کامل کارتون پلنگ صورتی

معرفی کامل انیمیشن پلنگ صورتی

پلنگ صورتی ( Pink Panther) یک شخصیت کارتونی در مجموعه فیلم های پلنگ صورتی می‌باشد. محبوبیت این شخصیت کارتونی باعث تولید چندین سری از فیلم های کوتاه، کمیک استریپ (نقاشی متحرک) و کارتون های تلویزیونی شد.

پلنگ صورتی در 124 فیلم کوتاه، 10 نمایش تلویزیونی و سه برنامه عصرگاهی (Prime time) حضور داشته است. نام این شخصیت با آهنگ پلنگ صورتی عجین شده‌است.

در اوایل دهه 1960 فریز فرلنگ و دیوید دپاتی شرکتی تأسیس کردند به نام : دپاتی _ فرلنگ اینترپرایزز.

روزی بلیک ادواردز (کارگردان فیلم‌های پلنگ صورتی با حضور پیتر سلرز) به دپاتی پیشنهاد کرد از شخصیت پلنگ صورتی طرحی دراندازد. که در عنوان بندی یکی از فیلم‌های این مجموعه به کار گرفته شود.

دپاتی و دستیارانش قریب به 100 طرح از این شخصیت درانداختند و عاقبت همین شیر کوهی لاغر اندام صورتی مورد توجه قرار گرفت. این طرح اصلی از آن شخصی بود به نام هالی پرات.

این تکه کوچک روی یکی از فیلم های پلنگ صورتی با حضور این شخصیت کارتونی قرار گرفت و بسیار مورد توجه بینندگان قرار گرفت. اینجا بود که فریز و دپاتی عزم خود جزم کردند که یک سریال کارتونی از این شخصیت به وجود آورند.

البته فریز اوایل ناراضی بود و وقتی صحبتهای دپاتی با هرالد میریش و رضایت یونایتد آرتیست به نتیجه مطلوب رسید او هم در میدان بود. آن‌ها تصمیم گرفتند 156 قصه را از این مجموعه بسازند و البته تعهد شد 25 درصد فروش به دپاتی و فریز بازگردد.

اولین قسمت این مجموعه (همان قسمت که پلنگ صورتی با شخصیتی دیگر سر رنگ خانه دعوا دارند) برنده اسکار 1964 شد و گروه با عزمی راسختر هر ماه یک قسمت از این مجموعه را تولید کرد که در سراسر جهان و به ویژه اروپا با استقبال خیره کننده‌ای روبرو شد.

آهنگ این کارتون همان موسیقی ای است که هنری مانچینی پیشتر برای سری فیلم های پلنگ صورتی ساخته بود. یک آهنگ فوق‌العاده که سال‌های سال در آموزشگاه های موسیقی و هنری اروپا به دانشجویان تدریس شده و می‌شود.

در ادامه قسمت های The Pink Panther in OLYMPINKS پلنگ صورتی بازی های المپیک 2014 را جشن میگیرد را می توانید هم به صورت آنلاین مشاهده کنید و هم آن را دانلود نمایید.

  1. کارتون پلنگ صورتی در المپیک ۲۰۱۴ قسمت اول
  2. کارتون پلنگ صورتی در المپیک ۲۰۱۴ قسمت دوم
  3. انیمیشن پلنگ صورتی در المپیک ۲۰۱۴ قسمت ۳
  4. انیمیشن پلنگ صورتی در المپیک ۲۰۱۴ قسمت چهار
  5. کارتون پلنگ صورتی در المپیک ۲۰۱۴ قسمت ۵این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (4 رای)  
  • منبع
  • wikipedia.org
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits