دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
عقب نشینی قیمت دلار تنها با یک توییت + جدول نرخ ارز امروز
0
دیروز قیمت دلار در مرکز مبادله دلار و طلا بعد از ۶ روز تغییر کرد.

قیمت دلار امروز 13 اردیبهشت

روز گذشته قیمت دلار به کانال ۵۳ هزار تومانی برگشت. معامله‌گران، سیگنال توییت فرزین و فعال شدن دوربین‌های آژانس انرژی اتمی در ایران را عامل استراحت دلار دانستند.

دلار روز گذشته به کانال ۵۳ هزار تومانی برگشت و دو پله کاهش قیمت داشت. معامله‌گران، توییت رئیس کل بانک مرکزی را در حکم دست‌انداز برای بازار ارز و عامل کاهش قیمت دلار می‌دانند. اما برخی دیگر می‌گویند علت کاهش قیمت دلار احتمال فعال شدن دوربین‌های آژانس انرژی اتمی در ایران است.

دیروز قیمت دلار در معاملات بازار آزاد با کاهش هزار و ۸۰۰ تومانی قیمت و با رقم ۵۳ هزار و ۲۵۲ تومان به کار خود پایان داد.

قیمت انواع ارز در بازار امروز

ارزقیمت به تومان
دلار اسکناس42.089
دلار حواله38.260
یورو اسکناس46.166
یورو حواله41.969
یورو بازار60.105
درهم اسکناس11.459
درهم حواله10.418
درهم بازار15.200

معامله‌گران دیروز به توییت روز گذشته فرزین برای فعالان اقتصادی که ورود به بازار غیررسمی را معادل پولشویی و موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور عنوان کرده بود، توجه نشان دادند.

اما برخی معتقد بودند علت کاهش قیمت دلار در بازار آزاد خبری است که ظهر دیروز به بازار رسید. اینکه لارنس نورمن، خبرنگار وال استریت ژورنال اعلام کرده بود «آژانس نصب مجدد دوربین‌ها در ایران را شروع کرده است».

روز گذشته سیگنال‌ بازارهای مجاور به دلار تهران هم کاهشی بود. دلار هرات و سلیمانیه در کانال ۵۴ هزار تومانی معامله شدند و هر کدام بیش از هزار تومان کاهش قیمت داشتند. درهم امارات نیز ۳۵۰ تومان ارزان شد و با قیمت ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان مبادله شد.

منبع: تجارت نیوزاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits