مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۲۹ شعبان ۱۴۴۴ قمری و ۲۲ مارس ۲۰۲۳ میلادی
نحوه ورود به سامانه پاکنا کارمند ایران (pakna.karmandiran.ir)
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای ورود به سایت سامانه پاکنا کارمند ایران با دلگرم همراه باشید .

سامانه پاکنا

با توجه به ابلاغ بخشنامه شماره 13758 مورخ 1400/03/19 سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور، فرآیند مربوط به درخواست شماره مستخدم برای مشمولین بند (د) تبصره (20) قانون بودجه سال 1400 کل کشور فعال و با رعایت قوانین و مقررات مربوط قابل بهره برداری می باشد.​

کاربران دستگاه های اجرایی کشور برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی اجرای بخشنامه یاد شده به اطلاعیه ای که تحت همین عنوان در داخل سامانه درج شده است؛ مراجعه نمایند.

ورود به سایت سامانه پاکنا کارمند ایران

نحوه ورود به سامانه پاکنا کارمند ایران

در صفحه ورود به سامانه نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و سپس دکمه ورود را بزنید. نام کاربری برابر با کد ملی افراد است.

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، در صفحه ورود به سامانه روی "رمز عبورم را فراموش کرده‌ام" کلیک کنید. سپس نام کاربری و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و روی دکمه بازنشانی رمز عبور کلیک کنید. در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح باشند، به صفحه بازنشانی رمز عبور هدایت خواهید شد و پیامکی حاوی کد امنیتی لازم جهت بازنشانی رمز عبور برای شما ارسال می‌شود. در صفحه بازنشانی رمز عبور، کد امنیتی که از طریق پیامک دریافت کرده‌اید را به همراه رمز عبور جدید و تکرار آن وارد کرده و سپس روی دکمه ثبت کلیک کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است