دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۵ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
نحوه ورود و پرداخت بیمه دانا (استعلام بیمه تکمیلی دانا)
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
برای ورود به بیمه دانا و نحوه دسترسی به اطلاعات سامانه بیمه دانا با ما همراه باشید .

ورود به سامانه بیمه دانا

در حال حاضر، بسیاری از خدمات مربوط به بیمه دانا مانند پرداخت حق بیمه، استعلام بیمه و ... از طریق این پورتال انجام می شود. لذا لازم است که تمامی بیمه شدگان با نحوه ورود به این پورتال و استفاده از بخش های مختلف آن آشنایی داشته باشند.

در حال حاضر بسترهای بسیار مناسبی برای ارائه خدمات توسط ارگان ها و شرکت های مختلف در کشور فراهم شده است، به طوری که بسیاری از خدمات مربوط به شرکت ها به صورت غیر حضوری انجام می شود. شرکت بیمه گر دانا، از جمله شرکت هایی است که در حال حاضر خدمات بیمه ای مختلفی را به مشتریان و مردم کشور ایران ارائه می کند.

از جمله خدمات بیمه ای که توسط شرکت بیمه دانا ارائه می شود، می توان به ارائه خدمات بیمه درمانی، ارائه خدمات مربوط به بیمه شخص ثالث خودرو و ... اشاره کرد.

با توجه به فراهم شدن بسترهای مناسب، این شرکت جهت اطلاع رسانی و ارائه خدمات به مشتریان خود و یا مردمی که قصد دارند از خدمات این بیمه استفاده کنند، سایت بیمه دانا را راه اندازی نموده است. پورتال بیمه دانا به نشانی اینترنتی www.dana-insurance.com قابل دسترس است.

این پورتال از بخش های بسیار مختلفی تشکیل شده است که افراد می توانند بر حسب نیاز خود از هر یک از این بخش ها استفاده کنند. در حال حاضر تمامی مردم می توانند به صورت عمومی از این پورتال استفاده کنند، اما ورود به بعضی از بخش های این سایت فقط مختص مشتریان بیمه دانا می باشد.

سامانه بیمه دانا

توجه ! نام کاربری, کد ملی ده رقمی و کلمه عبور پیش فرض, سال تولد به صورت چهار رقمی میباشد

راهنمای ورود به پورتال مشتریان بیمه دانا

با توجه به اینکه برای ارائه خدمات به مشتریان بیمه دانا، نیاز است که در سایت آن، یک بخش اختصاصی وجود داشته باشد در پورتال بیمه دانا بخش مربوط به پورتال مشتریان راه اندازی شده است. در حال حاضر تنها مشتریانی می توانند به پورتال مشتریان بیمه دانا وارد شوند که در یکی از بیمه های مختلف دانا ثبت نام کرده باشند و در حال حاضر کد ملی آن ها در سازمان ثبت شده است.

در صورتی که از آن دسته از افرادی هستید که یکی از طرح های بیمه دانا را خریداری نموده اید و در حال حاضر می خواهید که از خدمات غیر حضوری بیمه دانا استفاده کنید، می توانید با نام کاربری و رمز عبور پیش فرض خود به پورتال مشتریان بیمه دانا وارد شوید.

در نظر داشته باشید که نام کاربری پیش فرض شما برای ورود به این سایت بیمه دانا به نشانی www.dana-insurance.com برابر کد ملی و رمز عبور پیش فرض شما برابر سال تولد 4 رقمی شما می باشد. پس از ورود به پورتال مشتریان بیمه دانا، می توانید از بسیاری از خدمات این بیمه را که به صورت غیر حضوری و اختصاصی به مشتریان ارائه می شود، استفاده نمایید. شما می توانید با کلیک کردن بر روی لینک زیر، به صورت مستقیم به پورتال مشتریان بیمه دانا وارد شوید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید