دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۱ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۶ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۲ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
نحوه ورود به سامانه سامانه نظارت - وزارت آموزش و پرورش (nezarat.medu.ir)
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامانه نظارت آموزش و پرورش به نشانی nezarat.medu.ir به منظور ارائه خدمات به مدیران و کادر اداری مدرسه راه اندازی شده است.

سامانه نظارت آموزش و پرورش

آموزش و پرورش سامانه نظارت را به منظور افزایش سطح کیفی سیستم آموزشی و همچنین نظارت بر عملکرد اجرایی مدارس طراحی نموده است.

در این سایت، بخش های مختلفی به منظور مراجعه کارشناسان، ارزیابان، بازرسان و مدیران مدارس تعبیه شده که علاوه بر آن، بخش ها و سرویس های میز خدمت، نظر سنجی عمومی، تابلوی اعلانات عمومی، فراموش کردن رمز مدیران مدارس، پیشنهادات و انتقادات، لینک های مهم و گزارشات مردمی در نظر گرفته شده است.

مطابق با این تقسیم بندی، مدیران مدرسه ها و افراد شاغل در شعب داخلی ادارات آموزش و پرورش می بایست به بخش مربوط به خود مراجعه می کنند. توجه داشته باشید که برای ورود به سایت نظارت آموزش و پرورش، دسترسی به اطلاعاتی نظیر نام کاربری و رمز عبور الزامی است.

سامانه نظارت آموزش و پرورش

نحوه ورود به سامانه نظارت آموزش و پرورش

تکمیل فرم های ارزیابی و حتی بررسی نظارت و پیگیری اجرای دستوالعمل های منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش در این سامانه به صورت الکترونیکی قابل انجام است و از طریق این سایت در دسترس کاربران قرار می گیرد. برای ورود به سامانه نظارت به نشانی nezarat.medu.ir می بایست به روش زیر عمل نمایید.

  1. به سامانه نظارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی nezarat.medu.ir مراجعه نموده و بر روی آیکون مورد نظر خود کلیک کنید.
  2. اطلاعات خواسته شده اعم از “نام کاربری” “رمزعبور” و “کد امنیتی” را وارد نموده و پس از آن، کلید “ورود به سامانه” را بفشارید.
توجه داشته باشید که جهت بهره مندی از خدمات سامانه نظارت آموزش و پرورش، به نام کاربری و رمز عبور نیاز دارید که نام کاربری در سامانه نظارت، کد مدرسه و رمز عبور آن، شماره پرسنلی هر فرد می باشد. همچنین در صورت فراموشی رمز عبور خود ابتدا می بایست به پنل اصلی سامانه مراجعه نموده و سپس روی گزینه “فراموشی رمز” کلیک نمایید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید