دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۱۹ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
تاریخ دقیق برگزاری جشن شکوفه ها کلاس اول 1400
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جشن شکوفه های کلاس اول 1400 / تاریخ برگزاری جشن شکوفه های سال 1400 مشخص شد .وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ ای خبر از زمان برگزاری جشن شکوفه های سال 1400 را اعلام کرد .

جشن شکوفه ها کلاس اول ۱۴۰۰

زمان و تاریخ برگزاری جشن شکوفه ها و کلاس اولی ها ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مشخص شد و جشن شکوفه ها و غنچه‌ها برای پیش دبستانی ها و کلاس اولی ها، روز پنجشنبه اول مهر در سراسر کشور برگزار خواهد شد و آیین آغاز سال تحصیلی ( ۱۴۰۱-۱۴۰۰) روز شنبه، ۳ مهر با حضور ریاست جمهوری و نواختن زنگ یکی از مدارس کشور، برگزار می‌شود.

وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه‌ ای از برگزاری مراسم بازگشایی مدارس برای نوآموزان، روز پنجشنبه اول مهر در سراسر کشور خبر داد.

زمان برگزاری جشن شکوفه ها ۱۴۰۱-۱۴۰۰

در اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش برای بازگشایی مدارس آمده است: جشن شکوفه‌ ها و غنچه‌ها برای نوآموزان پیش‌ دبستانی و کلاس اولی‌ ها، روز پنجشنبه اول مهر در سراسر کشور برگزار خواهد شد و آیین آغاز سال تحصیلی ( ۱۴۰۱-۱۴۰۰) روز شنبه، سوم مهر ۱۴۰۰ با حضور ریاست جمهوری و نواختن زنگ یکی از مدارس کشور، برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، حضور دانش‌ آموزان کلاس اولی و نوآموزان پیش دبستانی در مراسم شروع سال تحصیلی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و گروه‌بندی امکانپذیر خواهد بود.

حضور حداقلی در مدارس

وزارت آموزش و پرورش با توجه به شرایط کرونا در کشور، سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را قرار است از اوایل آبان ماه با حضور حداقلی در مدارس با جمعیت کمتر به صورت حضوری برگزار کند اما قرار است از اول مهرماه ۷۰ درصد دانش‌ آموزان با استفاده از شبکه شاد سال تحصیلی را آغاز کنند.

در مدارس روستایی و عشایری کلاس‌ های درس به صورت حضوری است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید