دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ مه ۲۰۲۴ میلادی
راهنمای خرید لباس بچه گانه ، رنگ ، سایز ، طرح چگونه باشد
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
در این مقاله به راهنمای خرید لباس بچه گانه هایی می پردازیم تا بتوانیم شما را از سر درگمی در خرید در بیاوریم.

راهنمای خرید لباس بچه گانه

خرید لباس بچه گانه از جمله کار هایی است که ممکن است برای برخی‌والدین سخت پسند، کار سختی به نظر بیاید.

در راهنمای خرید لباس بچه گانه باید به این مورد اشاره داشت که در خرید لباس بچه گانه نباید تنها استایل آن را در نظر گرفت، بلکه باید راحتی و هم چنین کیفیتی که لباس مورد نظر برای کودک شما به ارمغان می آورد را نیز در نظر داشت.

چرا که کودک شما به دلیل جنب و جوش‌فراوانی که داخل لباس دارد باید در آن حس راحتی کند و لباس او از کیفیتی بالا برخوردار باشد.

همان طور که ویرما، همواره سعی بر این دارد که خرید های شما به نحو احسن و با رضایت تام انجام پذیرد.

راهنمای خرید لباس بچه گانه براق

در راهنمای خرید لباس بچه گانه باید به این نکته توجه داشت که، با این که لباس هایی دارای زرق و برق فراوان هستند و از جنس پارچه هایی هم چون تور و گیپور و چرم هستند بسیار دارای جذابیت خاصی می باشد و ظاهری زیبا به استایل کودک شما می دهد.

اما ممکن است چنین لباس هایی باعث ایجاد حساسیت در پوست کودک دلبند تان شود و هم چنین این حساسیت پوست او را قرمز کند یا دچار خارش گرداند.

به این دلیل باید لباس هایی که برای فرزند دلبندتان طبق راهنمای خرید لباس بچه گانه انتخاب می کنید، دارای جنس پارچه ی مطلوبی باشند و از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

راهنمای خرید لباس بچه گانه

راهنمای خرید لباس بچه گانه آویز دار

لباس هایی که از آن ها پارچه هایی یا بند های نازکی آویزان هستند، زیاد مناسب کودکان نمی باشند.

به خصوص کودکانی که زیر دو یا سه سال می باشند.

چرا که ممکن است هنگام دویدن زیر پای کودک گیر کند و در نتیجه کودک زمین بخورد.

هم چنین طبق راهنمای خرید لباس بچه گانه، ممکن است این آویز ها توسط کودک شما جویده شود و یا حتی هم چون ریسمانی دور خود بپیچد که این موارد می توانند خطر آفرین باشند.

پس با خرید این لباس ها ممکن است سلامتی کودک شما به خطر بیفتد؛ بنابراین تا حد امکان سمت خرید هم چنین لباس هایی نروید تا به سالم زیستن فرزندتان طبق راهنمای خرید لباس بچه گانه در virma.ir کمک کنید.

راهنمای خرید لباس بچه گانه با دکمه ها و زیپ های متنوع

داشتن زیپ یا دکمه ها با رنگ های متنوع می تواند در لباس کودک شما دارای جذابیت باشد.

این در صورتی هست که اقلام شمرده شده محکم هستند و در صورت جویده شدن توسط فرزند شما می توانند به راحتی از لباس‌در بیایند و توسط او بلعیده شوند.

که خب همان طور که می دانید، این عمل باعث خطر افرینی می شود و با این کار شما راه های خطر را برای‌فرزند خود باز نگه می دارید.

سعی کنید از لباس های طبق راهنمای خرید لباس بچه گانه استفاده نمایید که دکمه های آن سفت یا فشاری می باشد .

راهنمای خرید لباس بچه گانه

هم چنین تا حو ممکن سعی نمایید از لباس هایی که این اقلام را در خود دارند برای کودکانی که هنوز درکی از این اقلام ندارند استفاده ننمایید‌.

طبق‌راهنمای خرید لباس بچه گانه در ویرما ، می توانید به جای این نوع لباس ها، لباس هایس را تهیه نمایید که از قسمت سر پوشیده می شوند و فاقد این اقلام هستند. یا به صورت سر همی می باشند.

برای اطلاعات بیش تر می توانید به فروشگاه وب سایت ما سر بزنید.

هم چنین راجب زیپ ها نیز باید به این موارد اشاره داشت که زیپ هایی که جنس آن ها پلاستیکی می باشد، از مقاومت و استحکام بالا تری برخوردار می باشند.

راهنمای خرید لباس بچه گانه

راهنمای خرید لباس بچه گانه، قسمت رنگ

از لحاظ روان شناسی جدول ست رنگ لباس بچه ها بسیار مهم است.

چرا که آن ها دارای روحیه ای لطیف تر از افراد بزرگ سال می باشند و برای اینکه این لطافت را حفظ نمایند نیاز به روحیه دهی دارند.

رنگ ها می توانند از مهم ترین ابزار هایی باشند که در حفظ روحیه ی کودکان تاثیر بسزایی دارد.

البته باید توجه داشت،با این که رنگ های شاد و روشن تاثیر بالایی در روحیه ی آن ها دارد، رنگ های تیره نیز لک را به راحتی نمایان نمی کند و همانند لباس های روشن نیاز به شست و شوی زیاد آن ها نمی باشد.

لباس هایی که طرح آن ها شلوغ می باشد نیز هن چنین عملکردی را از خود نمایان می نمایند.

پس باید شما لباسی را برای کودک خود انتخاب نمایید که نه مشکی باشد که دل بازی را از او بگیرد، و نه به قدری روشن باشد که لک را فورا به نمایش بگذارد.

طبق راهنمای خرید لباس بچه گانه در وب سایت ویرما، می توان گفت رنگ هایی مانند زرشکی، آبی تیره، سبز تیره، بنفش و خاکستری می توانند رنگ های مناسبی برای کودک شما فارغ از جنسیتی که دارد باشند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits