دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
کالری 100 گرم کافی میکس چقدر است ؟
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کالری کافی میکس به ازای هر ۱۰۰ گرم برابر با ۴۵۰ کالری است. کالری کافی میکس به دلیل وجود چربی و شکر در داخل آن بسیار بالاست.

کافی میکس یکی از انواع قهوه است که امروزه در بیشتر کافه‌ها و قهوه‌خانه‌ها سرو می‌شود. نوشیدنی گرم و محبوبی که با شکر یا ساده مصرف می‌شود.

کالری کافی میکس

قهوه گیاهی به صورت دانه های قهوه ای لوبیا شکل است که پس از خشک شدن، به اشکال مختلف فرآوری شده و نهایتا نوشیدنی های متنوع از آن تهیه می شود. در داخل دانه های قهوه، فیبرهای غیر قابل هضم وجود دارد به همین دلیل است که اگر در آب جوش حل شوند، این فیبرها به صورت رسوب ته لیوان باقی می مانند.

حال اگر این محلول را از صافی رد کنیم تا رسوبات حذف شوند و نهایتا محلول را مجددا تبخیر و سپس خشک کنیم، پودر به دست آمد را کافی میکس می گویند که به راحتی در داخل حل شده و فورا قهوه آماده می شود. اگر شما از مصرف کنندگان دائمی کافی میکس هستید بهتر است از میزان کالری این نوشیدنی آگاه شوید. به نظر شما کالری کافی میکس چقدر است.

در ترکیبات کافی میکس شکر و چربی وجود داشته و کالری این نوشیدنی را افزایش می‌دهد. تقریبا می‌توان گفت که یکی از نوشیدنی‌های چاق کننده کافی میکس است. پیش از مصرف بیش از حد این نکته را در نظر بگیرید.

کالری کافی میکس

هر فنجان کافی میکس چقدر کالری دارد؟

هر ۱ بسته کافی میکس ۹۰ کالری دارد.
هر ۱۰۰ گرم کافی میکس ۴۵۰ کالری دارد.

جدول کالری کافی میکس و قهوه

قهوه دمی2 کالری
اسپرسو 1 الی 2 کالری
قهوه فوری4 کالری
لاته97 کالری
کاپوچینو 67 کالری
فلت وایت105 کالریاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits