alexametrics
دلگرم
امروز: شنبه, ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ برابر با ۰۴ رمضان ۱۴۴۲ قمری و ۱۷ آوریل ۲۰۲۱ میلادی
دانلود 10 فیلتر فتوشاپ جدید و رایگان
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
اگر به دنبال فیلترهای زیبا برای فتوشاپ هستید، با ما همراه شوید تا مجموعه ای فوق العاده از این فیلترها را تقدیم حضورتان کنیم.

جدیدترین فیلترهای فتوشاپ

فتوشاپ برنامه ای کاربردی است که روز به روز امکانات و قابلیت های جدیدی برای آن طراحی می شود. یکی از قابلیت هایی که می تواند عکس های شما را حیرت انگیز کند، فیلترهای فتوشاپ است.

شما عزیزان می توانید با استفاده از این فیلترها عکس هایتان را طراحی نموده و رنگ آن ها را تغییر دهید. در ادامه با نمونه هایی از این فیلترها آشنا خواهید شد و می توانید آن ها را از طریق لینک زیر به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود فیلتر رایگان فتوشاپ

دانلود فیلتر فتوشاپ برای عکس

1. فیلتر فتوشاپ زمستانی شکلات داغ (Hot Chocolate)

شاید تا به حال برای شما اتفاق افتاده است که در یک فضای باز عکس گرفته اید اما این عکس تاریک بوده و حالت سیاهی دارد. در این صورت شما عزیزان می توانید از فیلتر فتوشاپ زمستانی شکلات داغ استفاده کنید. عکس زیر یکی از عکس هایی است که در روشنایی روز گرفته شده اما باز هم تاریک است.

دانلود فیلتر فتوشاپ

اگر این فیلتر را دانلود کنید، می توانید با استفاده از آن رنگ تصویر را روشن تر کرده و تراز سفیدی آن را تصحیح کنید. همچنین این فیلتر تن های گرم را به نواحی سفید اضافه می کند. همانطور که در تصویر زیر می بینید، این فیلتر باعث می شود رنگ عکس شما زیباتر شود.

دانلود فیلتر های فتوشاپ

2. فیلتر فتوشاپ نوردهی دوگانه یا دابل اکسپوژر (Double Exposure)

شاید تا به حال نام افکت انتشار را شنیده باشید. در واقع این نام دیگر فیلتر نوردهی دوگانه یا دابل اکسپوژر است. شاید شما بخواهید عکس هایتان را از حالت سادگی خارج کنید و به آن ها مدل های زیبا بدهید. این فیلتر بهترین گزینه برای رسیدن به این هدف است. عکس زیر عکسی ساده است که می توان روی آن کمی کار کرد.

فیلتر برای فتوشاپ

همراه با قلم موهای متعدد فتوشاپ، شما می توانید یک افکت انتشار سورئال را ایجاد کنید. این فیلتر فتوشاپ برای عکس های استودیویی دنیای مد بسیار عالی است و شما هم به راحتی می توانید مانند عکس زیر تغییراتی در عکس های خود ایجاد کنید.

دانلود فیلتر برای فتوشاپ

3. فیلتر فتوشاپ رایگان پرتره عروسی (Wedding Portrait)

یکی از مسائلی که در عکس ها ناخوشایند است، رنگ های زردی است که در عکس ها می افتد. به طور مثال در عکس های عروسی، این زردی موجب می شود که لباس عروس رنگ سفید خود را نشان ندهد. تصویر زیر چنین مسئله ای را به خوبی نشان می دهد.

دانلود فیلتر عکس فتوشاپ

با استفاده از فیلتر فتوشاپ پرتره عروسی می توانید این رنگ های زرد را از عکس هایتان پاک کنید و سفیدی لباستان را بازگردانید. همچنین اگر تن های آبی سرد را به عکس اضافه کنید جلوه ی زیباتری پیدا می کند. این فیلتر یک فیلتر پرکاربرد برای فتوشاپ عکس های عروسی است. تصویر زیر معجزه ی این فیلتر را نشان می دهد.

دانلود فیلتر روتوش فتوشاپ

4. فیلتر سفید کردن کلاسیک دندان ها (Classic Whitening Teeth)

معمولا عکس هایی که از نزدیک گرفته می شود، معایب صورت را بیشتر نمایان می کند. یکی از این معایبی که ممکن است برای شما ناخوشایند باشد، زرد بودن دندان هاست. اما با استفاده از این فیلتر فتوشاپ می توانید این مسئله را حل کنید.

در واقع این فیلتر می تواند به شما کمک کند تا به لبخندی زیبا دست یابید و برای لبخند زدن نگرانی نداشته باشید چون با استفاده از این فیلتر می توانید دندان هایتان را سفید کنید. تصویر زیر نشانگر تغییر در سفید شدن دندان هاست.

دانلود اکشن فیلتر فتوشاپ

5. فیلتر فتوشاپ زمستانی با نام (Elf House)

همانطور که می دانید در زمستان هوا ابری است و عکس هایی که گرفته می شود معمولا نور زیادی ندارند. به همین دلیل به یک فیلتر فتوشاپ نیاز است که بتواند این نور ضعیف را جبران کند.

فیلتر Elf House می تواند عکس های شما را روشن کند و رنگ های متمایل به سبز را از آن ها حذف کند. برای زیباتر کردن عکس های زمستانی تان می توانید با قلم موهای برفی که جایزه ی فتوشاپ است، برف های زمستانی بکشید و مانند تصویر زیر عکستان را رمانتیک کنید.

فیلتر برای فتوشاپ

6. فیلتر نوردهی دوگانه (Double Exposure) روی هم قرار دادن عکس

این فیلتر یکی از معجزه های فتوشاپ است. شما عزیزان به کمک این فیلتر می توانید عکس های هنری درست کنید و مانند تصویر زیر، دو عکس را با هم مخلوط کنید. برای این کار شما نیاز به دو عکس دارید، یکی عکس خودتان و دیگری عکسی که مایلید با عکستان مخلوط شود.

فیلترهای فتوشاپ

7. فیلتر رنگ چشم ها POP

اگر به دنبال راهی برای جذاب کردن رنگ چشم هایتان هستید، فیلتر POP در فتوشاپ بهترین گزینه است. این فیلتر می تواند چشم های شما را درشت تر کند و رنگ دلخواه را به چشمانتان هدیه کند. تصویر زیر معجزه ی این فیلتر را نشان می دهد.

فیلتر عکس فتوشاپ

8. فیلتر فتوشاپ زمستانی کاکائوی گرم (Warm Cacao)

این فیلتر برای زمانی است که می خواهید کنتراست و رنگ های گرم را به عکستان اضافه کنید و برای عکس های زمستانی بسیار مناسب است. با استفاده از آن شما می توانید عکستان را روشن تر کنید.

همچنین به کمک قلم موهای برفی می توانید دانه های برف را روی عکستان ایجاد نموده و مانند عکس زیر آن را جذاب تر کنید.

فیلتر رنگی در فتوشاپ

9. فیلتر پرتره نقاط روشن عکس (HighLights)

این فیلتر رایگان فتوشاپ همانند یک قلم موی فتوشاپ کار می کند و توسط درخشان تر کردن نواحی روشن به عکس حجم اضافه می کند. یک فیلتر عالی برای عکس هایی که با فلش گرفته می شوند.

فیلتر رنگ در فتوشاپ

10. فیلتر فتوشاپ نوردهی دوگانه سیاه و سفید (Black & White Double Exposure)

این یک افکت فتوشاپ پایه ای برای نوردهی دوگانه سیاه و سفید است. اگر عکس های دراماتیک را دوست دارید، این فیلتر همان چیزی است که به آن نیاز دارید! همچنین در این فیلتر نیز می توانید دو عکس را با هم ادغام کنید.

دانلود فیلترهای فتوشاپ

امیدواریم که از این مطلب کمال استفاده را برده باشید و بتوانید با دانلود این فیلترها، عکس هایتان را جذاب و زیبا کنید.

گردآوری توسط مجله اینترنتی دلگرم

نیلوفر گلی فروشانیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits