خواب دیدن فرشته مرگ تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن فرشته مرگ یا عزرائیل در خواب را در دلگرم بخوانید ...
تعبیر خواب دیدن ملک الموت
6
زمان مطالعه: 5 دقیقه

خواب عزرائیل دیدن چه تعبیری دارد ؟

تعبیر خواب فرشته مرگ ، تعبیر خواب حرف زدن با عزرائیل ، تعبیر خواب ترسیدن از عزرائیل ، تعبیر خواب کشتن فرشته مرگ و... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات تعبیر این خواب می پردازیم .

separator line

تعبیر خواب فرشته مرگ

1- عزرائیل در خواب نوعی کابوس است و در واقع تاثیر نگران کننده ای در زندگی ما دارد. این خواب اغلب نماد خلاقیت و ظرافت فرد در زندگی خیالی است یا شاید تاثیر دیدن یک فیلم ترسناک در بیداری و یا حتی ترس از مرگ است.
2- دیدن خواب عزرائیل نشانه برخی خصوصیات منفی و نادیده گرفتن نقاط ضعف در خواب است. عزرائیل یا فرشته مرگ به پایان زندگی و لزوم پذیرش واقعیت اشاره دارد.
3- برخی اوقات این خواب نمادی از پایان یک رابطه است و در برخی موارد نشانه این است که فرد باید خاطرات تلخ گذشته را رها کند. حتی ممکن است نشانه تغییر شغل، تغییر محل زندگی و ورود به مرحله جدیدی از زندگی باشد.
4- اگر در خواب دیدید که فرشته مرگ جان شما را نجات داد تعبیرش این است که به زودی از مشکلاتتان خلاص می شوید و اگر بیماری دارید بیماری تان بهبود پیدا می کند.
5- اگر در خواب دیدید که منتظر عزرائیل هستید تعبیرش این است که ناامید شده اید و دوست دارید خودکشی کنید.
6- اگر در خواب دیدید که عزرائیل به سمت شما آمد وقصد داشت جان شما را بگیرد تعبیرش این است که از مرگ می ترسید و زیاد به این موضوع فکر میکنید. سعی کنید این واقعیت تلخ را بپذیرید.
7- اگر در خواب دیدید که عزرائیل جان کسی را گرفت تعبیرش این است که به زودی آن شخص یا بیمار می شود و یا میمیرد.
8- اگر در خواب دیدید که از عزرائیل پذیرایی کردید تعبیرش این است که نقاط ضعف دشمنانتان را به خوبی می شناسید و از این راه برای سرکوب آن ها استفاده می کنید.
9- تعبیر بوسیدن عزرائیل در خواب نشانه مشکلات جسمی و سلامتی است.اگر دست عزرائیل را بوسیدید تعبیرش این است که به زودی میراثی را تصاحب م یکنید یا املاکی را به ارث می برید.
10- اگر در خواب دیدید که عزرائیل به شکل انسان به خواب شما آمد تعبیرش این است که برخی دوستانتان می خواهند از شما مراقبت کنند. سعی کنید قدر زحمات و کمک های آن ها را بدانید.


تعبیر خواب ابن سیرین دیدن عزرائیل

ابن سیرین گوید :
11- اگر کسی ملک الموت را به خواب بیند چنانکه در آسمان او را بیند و خودش را در زمین دلیل که هر کاری دارد از آن معزول گردد
12- اگر عزرائیل را در زمین نزدیک خویش بیند دلیل بر اینکه اجلش نزدیک است
13- اگر ملک الموت را شادمان بیند دلیل که شهید گردد
14- اگر بیند که با عزرائیل کشتی گرفت و او را نینداخت دلیل که زود از دنیا رود و توبه باید نماید
15 اگر بیند ملک الموت را بینداخت دلیل که بیمار گردد به حال مرگ بعد از آن شفا یابد

جابرمغربی گوید :
16- اگر عزرائیل را شادمان بیند دلیل که زندگی او دراز گردد اگر بیند که عزرائیل به او سلام کرد دلیل که عجلش نزدیک است و پایان عمرش با شهادت تمام گردد
17- اگر بیند عزرائیل بر وی با خشم نگاه کرد دلیل که حال وی پر مخاطره باشد
18- اگر بیند که عزرائیل او را چیزی شیرین داد دلیل بر اینکه جان کندن برایش آسان شود
19- اگر بیند که به او چیزی تلخ داد دلیل که جان کندن بر او سخت گردد
20- اگر بیند که عزرائیل او را وعده ومژده نیکو داد دلیل که تعبیرش همان باشد
21- اگر بیند که او را خبر دادند که عزرائیل در فلان جا ست و او از دور بر او نگاه نمود دلیل که او را با پادشاه با هیبت کار افتد
22- اگر بیند که عزرائیل را کشت دلیل که دشمن خلق گردد


تعبیر خواب حرف زدن با عزرائیل

23- تعبیر حرف زدن با عزرائیل در خواب این است که احتمالا دچار بیماری خاصی هستید و خودتان از آن خبر ندارید. اگر اینچنین است توصیه می کنیم حتما معاینات پزشکی لازم را انجام دهید.


تعبیر خواب ترسیدن از عزرائیل

24- اگر خواب دیدید که از عزرائیل ترسیدید تعبیرش این است که تلاش های شما نتیجه نخواهد داد و مجبورید دوباره تلاش کنید.


تعبیر خواب فرار از عزرائیل

25- تعبیر فرار کردن از عزرائیل در خواب به این معنی است که در زندگی اشتباه کرده اید و دوست دارید آن را جبران کنید. شاید به خاطر برخی کارهای زشت و بد دچار ناامیدی شده اید و دوست دارید بمیرید.


تعبیر خواب کشتن فرشته مرگ

26- اگر خواب دیدید که با عزرائیل مبارزه کردید و او را کشتید تعبیرش این است که بر تمام دشمنان پیروز می شوید و همه آن ها را شکست می دهید.


تعبیر خواب عزرائیل شدن

27- اگر خواب دیدید که تبدیل به عزرائیل شدید تعبیرش این است که با اخلاق بدتان دیگران را آزار می دهید. سعی کنید روی خودتان کنترل داشته باشید تا حضور شما دیگران را اذیت نکند.


تعبیر خواب خندیدن عزرائیل

28- تعبیر خندیدن عزرائیل در خواب نوعی هشدار است. احتمالا شریک جنسی یا شریک تجاری تان به شما خیانت می کند. سعی کنید بیش از حد به دیگران اعتماد نکنید.

ترجمه : معصومه راهی

separator line

تعبیرهای مرتبط:

تعبیر خواب مرگ : 30 نشانه و تعبیر دیدن مرگ ( مردن ) در خواب | دلگرم

تعبیر خواب زنده شدن و برگشتن مرده به خانه چیست ؟ | دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (6 رای)  
  • منبع
  • کتاب بانک جامع تعبیر خواب
  • mydreamsymbolism.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits